EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potrebna strucna pomoc :)  (Read 2567 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline melanie

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Potrebna strucna pomoc :)
« on: March 07, 2015, 01:36:32 PM »
Prvo da kazem nesto o sebi. Imam 21 godinu, zensko sam i imam visak kilograma. I bulimiju, ali radim na tome.  :dunno: Nisam bila fizicki aktivna, ali sada zelim neke jace treninge, onako da me sutradan boli kad trepnem.  :clap: Trazila sam po netu i skinula insanity. Znam da cete reci da je to veliki zalogaj za mene, i jeste. Pokusala sam danas fit test i tesko je. Ali i dalje zelim bas taj program. E sad, moje pitanje..

1) Sta je najbolje da jedem za dorucak, rucak i veceru da ubrzam proces mrsavljenja, s obzirom na to da ne jedem meso ni ribu. Jedem jaja, sir i mleko, to je ok.

2) Zelim neki sagorevac ili nesto slicno tome da mi da energiju za insanity, da uspem da preguram makar ovaj pocetak dok se malo ne uhodam. Da mi da onako dosta energije, jer sam ja jako ispijena i bez energije. A za ovo cudo ce mi trebati, i to mnogoooooo...

Totalni sam pocetnik i svaki savet ce mi znaciti. Imam mnoogo volje, bicu dobra i sve cu slusati.  :clap: Hvala unapred!

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Potrebna strucna pomoc :)
« Reply #1 on: March 07, 2015, 04:34:19 PM »
Jesi razmisljala da malo listas po forumu teme, ima ih brda? Ne mozes da napises tek tako i da ocekujes da ti neko sastavi plan ishrane i ostalo :D Listaj, napravi neki plan otprilike kako mislis da se hranis, i neko moze da ti pripomogne i onda da savet, ovako niko nece da se cima po 100 puta isto da prica :D A inace, insanity je preveliki zalogaj, ali nije nemoguc :)

Offline melanie

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Potrebna strucna pomoc :)
« Reply #2 on: March 07, 2015, 05:16:45 PM »
Smislila sam ja otprilike, sramota me da napisem.  :blush: Kontala sam da bude recimo za dorucak ovsene pahuljice sa jogurtom + neko voce. Za rucak neka corba-supa bez zaprske sa povrcem. I za veceru neka salata i mladi sir. Mislim da je to dovoljno. Zagrejala sam se za taj insanity i odradicu ga  makar ne budem mogla da hodam.  :lol: A sta vi radite za energiju? Onako da imate malo vecu izdrzljivost?  :blowkiss:

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Potrebna strucna pomoc :)
« Reply #3 on: March 09, 2015, 02:06:59 PM »
To sto si ti meni rekla sad, a procitao sam na drugoj temi da nemas snage vec dva meseca.. Pa i ne cudi me sto nemas snage, kada nemas ishranu dovoljnu. Ta ishrana je za pticu dovoljna, nigde mesa, nigde kvalitetnih UH osim tih ovsenih ujutru, i to mogu misliti kolika je kolicina. Malo je hrane to, moras da ubacis meso i uh za rucak.. Javi se na PM

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Potrebna strucna pomoc :)
« Reply #4 on: March 09, 2015, 03:02:26 PM »
Quote
A sta vi radite za energiju? Onako da imate malo vecu izdrzljivost?
Jedem hranu... :yes: :yes:

Daj tacne kolicine koje pojedes, ovo mi je sve nekako neozbiljno kada napises pahuljice, nije isto kada se ujutru pojede 50 ili 300 grama ovsenih...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.