EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: prva kura  (Read 7002 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #30 on: December 17, 2014, 10:16:11 AM »
Nisam rekao primo, za njega ces stvarno morati da pitas nekog drugo, ali mislim da ce on morati duze, ako budes uzimao, buduci da je depo tj spor.
I dalje ne odustajes od ideje da uzmes za prvi put 3-4 komponente i wins tokom celom ciklusa? :)
Teoretski je bolje da se podeli doza, ja je uvek delim, dok neki koji su probali kazu da i nema neke razlike. Ja bih delio :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #31 on: December 17, 2014, 10:19:57 AM »
Nisam rekao primo, za njega ces stvarno morati da pitas nekog drugo, ali mislim da ce on morati duze, ako budes uzimao, buduci da je depo tj spor.
I dalje ne odustajes od ideje da uzmes za prvi put 3-4 komponente i wins tokom celom ciklusa? :)
Teoretski je bolje da se podeli doza, ja je uvek delim, dok neki koji su probali kazu da i nema neke razlike. Ja bih delio :)
Hmm...ok....sto bi mi onda predlozio za prvi put??? Koje doze i kako???

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #32 on: December 17, 2014, 10:25:31 AM »
Cilj je sto manje zavodenit se....malo snizit bf....i koja kg misica nista pretjerano i malo ucvrstit misice....nadam se da ima smisla sto sam napisao.izdefinirano izgledat mi je na prvom mjestu

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #33 on: December 17, 2014, 01:38:50 PM »
Quote
Depo ceo ciklus.Win bih ubacio samo ako si na dijeti i to u finisu dijete tj ako ti je bf onakav kakav treba da bude za wins. Za primo se stvarno nisam zanimao,prilicno sam siguran da je ok uz test i to ceo ciklus. cak sam vidjao da su radili cikluse sa njima bez testosterona. Za pocetak izaberi neku jednostavnu varijantu, lako je u narednim ciklusa dodati nesto.



Tako nekako, ne komplikuj na pocetku, jer mislis da ne znam sta propustas pa ces napraviti neki prevelik napredak. Tren bih stvarno izbegao.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #34 on: December 17, 2014, 01:58:56 PM »
ok hvala puno na savijetima....onda bum tako bez trena-a......samo jos jedno glupo pitanje,pa ispricavam se da li je moguce kada uzimam test da ga pomjesam da winnijem i primom ili da odvojeno spricam??? mislim svaki posebno ili mogu sve u jednu spricu????

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: prva kura
« Reply #35 on: December 17, 2014, 02:06:50 PM »
Po knjizi, ne bi trebalo mesati uljane i vodene rastvore, a prilicno sam siguran da je winstrol vodeni tj suspenzija. Mada, opet znam da neki mesaju, ja ne bih :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: prva kura
« Reply #36 on: December 17, 2014, 02:23:19 PM »
ok puno hvala.... :)

Offline Veljkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: prva kura
« Reply #37 on: December 19, 2014, 02:44:08 PM »
Momci jedno pitanje ,molim bez onoga to ti ne treba I tako dalje ,odlucio sam da pocnem da uzimam crveni metan I testosteron ,zanima me gde mogu kupiti testosteron posto su mi u apoteci rekli da mi treba recept

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: prva kura
« Reply #38 on: December 19, 2014, 07:02:28 PM »
Na crnom trzistu druskane :D Juri nekoga iz teretane sa kim si dobar ili neka ti neko od clanova posalje u PM nekoga ko to prodaje :)

Offline Veljkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: prva kura
« Reply #39 on: December 19, 2014, 10:18:35 PM »
Znaci moram na mutno ,sta mislis druze hoce biti rezultata sa tom kombinacijom :)