EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA  (Read 15936 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #20 on: December 19, 2009, 09:05:41 AM »
tonus misica ne garantuje snagu udarca u tome je stvar

secam se drugar je radio MMA mec sa nekim strongman-om...i pitam ga kako je kad udari..."zabode on...zvoni glava al brate nista...i dalje si priseban...gore mi kad me skuca boxer od 75kg"

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #21 on: December 26, 2009, 01:57:56 PM »
Marius je cirkus. Posle 2 minuta borbe, ne bi mogao da dise, ovde ga je dizao adrenalin, jer je od pocetka pogodio par udaraca, pa je namirisao krv. Uporedite svakog ozbiljnog borca sa njim, nijedan nema ni priblizno toliko misica, da ne pominjem ostalo koliko je supalj, promaja duva sa svih strana. Nokaut od bilo kog boljeg borca, posle 2 minuta.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #22 on: December 26, 2009, 02:47:38 PM »
tolika  masa zahteva mnogo kiseonika...a ne znam bas dal je on navikao na npr 10 minuta borbe
al se nekad dobro jelo

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #23 on: December 28, 2009, 03:55:38 PM »
Verovatno sparinguje i vise, ali sam mec je nesto drugo, znas i sam koja je razlika...Nema sanse za ozbiljnije stvari, sem ako ne skine nekih 20-tak kg i mnogo, mnogo poradi na sebi

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #24 on: December 28, 2009, 11:31:30 PM »
Verovatno sparinguje i vise, ali sam mec je nesto drugo, znas i sam koja je razlika...Nema sanse za ozbiljnije stvari, sem ako ne skine nekih 20-tak kg i mnogo, mnogo poradi na sebi

a ne znam zasto se ne drzi svog sporta..jes da se pogubio medju ovim cudovisnim strongmenima al brate...iskreno,voleo bih da ga neko malo ozbiljnije oplete
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #25 on: December 29, 2009, 08:50:51 AM »
Da podjemo od toga da on moze da primi udarac...tacnije snaga njegovog vrata 100% moze da mu pomogne pri tome da izdrzi KO...ali pitanje su povrede na licu. Sta hocu da kazem...mozda ga je malo teze nokautirati...isto kao i Bob Sapp-a ali svi ste videli kako je plakao kad mu je Mirko slomio jagodicnu kost. Marius moze da predstavlja veliki problem nothing special borcima...ali ako naidje na nekog jakog udaraca ili dobrog graplera vrlo lose ce proci. Njemu zbog njegove snage je gotovo nemoguce izvesti kimuru, amerikanu...pitanje je i za giljotinu i triangl ali leg-lock ce da pukne odmah. Ako udje u kavez...i ubacis mu rvaca...crci ce za 2 min pritiskanja uz zicu. Za sad kako stvari stoje radi mec sa Aleksandrom...strasan udarac, dobar u parteru i strasno cvrst...sto ce ga reci najebo je.

Ja bi mu isto predlozio da se mane borenja nije on za to.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #26 on: May 24, 2010, 09:50:38 AM »
http://www.youtube.com/watch?v=dPIb9zC416k

Jad i beda, kao sto se i ocekivalo. Nema covek snage za udarac i to je to, jednostavno je pretezak i prespor. Mada je i Sylvia jos tezi i deblji i takodje nema snage za jak udarac, ali je makar iskusniji i izdrzljiviji...
#15 Vince Carter

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #27 on: May 24, 2010, 10:29:09 AM »
ubise mi mariusza  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #28 on: May 24, 2010, 10:56:16 AM »
a i zasluzio je da dobije preko p koliko je pricao na sav glas
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Marius Pudzianowski vs Marcin Najman MMA
« Reply #29 on: May 24, 2010, 11:41:59 AM »
a i zasluzio je da dobije preko p koliko je pricao na sav glas
Samo zbog toga mi je drago da ga je Tim nalupao...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.