EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Randy Couture vs Mark Coleman  (Read 3090 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Randy Couture vs Mark Coleman
« on: February 07, 2010, 05:29:51 PM »
Iako su je Ameri tako opisali, mislim da bi svaki nadolazeći borac, a da ne pričamo o Fedor, Nogueira, Barnett...lako izašao na kraj sa veteranima, presporo i nezanimljivo...borilački sport u teškim kategorijama, da isključimo ova tri nabrojana u teškoj krizi
Fedor je inace 2 puta tukao Mark-a, a Nogueira pre par meseci nakautirao Randy-a

Ovde možete pogledati borbu: http://ufc-109-fight-videos.blogspot.com/2010/02/couture-vs-coleman.html

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Randy Couture vs Mark Coleman
« Reply #1 on: February 07, 2010, 08:33:27 PM »
Mene je odusevio ovaj Paolo Thiago na ovom ufc 109,posebno kad sam procitao da je pripadnik jedinice BOPE....mislim da bi mogao dosta toga da uradi u buducnosti....
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Randy Couture vs Mark Coleman
« Reply #2 on: February 08, 2010, 09:59:39 AM »
Trenutak inspiracije...mene npr. odusevljavaju njihove liste (MMA), gde nema nekih provereno dobrih i kompletnih baraca, a neki se drze u prvih 20 samo zahvaljujuci staroj slavi. No dobro, realno je ocekivati, da ce novi borci da nadolaze. Mani su mnogo zanimljivije gledanje laksih kategorija, npr. B.J. Penn je vrhunac ludila, svaki mec je kompletniji i bolji, Anderson Silva, Cung Le, koga nema na listama, a udaracki je mozda najkompletniji borac u svim kategorijama. Fjodor je bez premca, (ucili su nas u skoli, da pisemo kao sto govorimo :)) covek je ne samo borac bez mane, vec je i kompletna licnost, lako kontrolise strah, miran, tih povucen, totalna razlika od ostalih ludaka, koji od sebe prave cirkus, a nekako je i nas, pa njega stavljam na No.1
Ovaj post sam stavio iznerviran vise najavom za mec stoleca, a realno ima barem 20-tak momaka spremnih da ih pociste iz ringa za sva vremena. Razumem je to Americko naduvavanje i da su ti ljudi ikone, al' brate preterase...

p.s. jeste da je malo iscasena tema, al' najbolja stvar poslednjih godina u borilackim sportovima je svakako Manny Pacquiao

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Randy Couture vs Mark Coleman
« Reply #3 on: February 08, 2010, 03:07:27 PM »
Slazem se da je Fjodr ili Fedor kako vec apsolutno najbolji danas i pocistio bi po meni sve iz UFC a i sto kazes nekako je nas...A kao sto kazes to je obicno americko naduvavanje marketing uzimanje para i to je to naravno da svaki normalan covek zna da to nikako nije mec stoleca ali zanimljivo zvuce imena kad se najave....
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Randy Couture vs Mark Coleman
« Reply #4 on: February 08, 2010, 09:21:22 PM »
Sada tek vidim da si pomenuo Paola i slazem se da je dobar, samo sto se kod laksih nalazi pregrst dobrih, kompletnih boraca, pogotovu u njegovoj kategoriji. Kao sto rekoh laksi su mnogo, mnogo bolji i lepsi za gledanje