EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia  (Read 14803 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia
« Reply #10 on: July 21, 2008, 09:39:06 AM »
Quote
Meni bi bilo zanimljivo videti kako bi se Brok Lesnar snasao protiv Fedora.

kratko bi se snasao...Dajte kakav Lesnar..on moze sa Kimbom da radi ali ne  i sa Fedorom...
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia
« Reply #11 on: July 21, 2008, 07:20:59 PM »
Prvo Silvia nije tamo neko. On je najavljivan kako covek koji ce da oduva Fedora, jer je fedor free lancer a Silvia je bivsi prvak UFC, nominalno najjace federacije.

Drugo ovo je Fedorovo najjace izdanje od kad ga pratim. Jednostavno nije dozvolio da do razmene udaraca dodje. U stojecem stavu je zado 8 ubitacnih udaraca za nepune 6 sekunde i nastavio sa jos 11 udaraca u parteru. Svi su blokirani delovima lobanje Tim Silvie.

Dugo ga analiziram i smatram da je njegova superiornost u stvari zbir supoeriornisti po posebnim segmentima. Fedor ima najkrace vreme reakcije, i najeksplozivniji je. To mu daje prednost i on svog protivnika vidi kao usporeni film.

Fedor je perfektno izbalansiran u ima skladan raspored misica u gornjem i donjem delu tela i najbolje prenosi energiju na udarac. Uvek koristi celo telo u zamahu, u bacanju... Kod njega je svaki udarac pokusaj ubistva. On nema udarce da proba da otvori protivnika.

A i sam Tim je rekao posle borbe da sebe smatra jednim od najboljih boraca u svetu ali da ga niko nikada nije ovoliko jako udarao.

Poslednji Car ima da ostane na prestolu jos duuugo.


Sta mislis..dal radi on neke powerlifterske vezbe ili ne? ili samo onako za eksplozivnost..ili kombinuje..i sta mislis jel jak na tome? cini mi se da ima gradju za tako nesto...
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia
« Reply #12 on: July 21, 2008, 11:35:30 PM »
Ako je verovati wikipediji, ne radi nista vezano za powerlifting:

Emelianenko used to weight train extensively, but in 1999 he almost completely substituted his weight exercises with sport-specific training in grappling, boxing, and kickboxing. His strength training consists of daily pull-ups, push ups on parallel bars, and crunches. Emelianenko also runs twice a day every day for a combined distance of 12–15 kilometers, and is a proponent of high altitude training, travelling to Kislovodsk, Russia with his team once or twice a year to train in high altitude.
#15 Vince Carter

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia
« Reply #13 on: July 22, 2008, 10:35:50 AM »
ja mislim da sigurno radi neke pl vezbe...ali da vise radi vezbe specificne za grappling,box...
al se nekad dobro jelo

Offline Urlacher

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko vs Tim Silvia
« Reply #14 on: February 25, 2009, 11:05:44 PM »
el se desio fajt fedora i kimbo slice-a??
Stood Strong troughout the years