ExYu-fitness Galerija > ::Male muscle gallery::

Diskusija o bilderima nekada i sada

(1/27) > >>

medonjak:
Meni se Ronnie nimalo ne dopada.

wldnbg:

--- Quote from: medonjak on September 14, 2007, 07:13:31 PM ---Meni se Ronnie nimalo ne dopada.

--- End quote ---
Ja se brinem za devojke,kojima se on dopada......

ica-beograd:

--- Quote from: wldnbg on September 14, 2007, 07:17:29 PM ---Ja se brinem za devojke,kojima se on dopada......

--- End quote ---
A sto? Sta mu fali? BIlder ko bilder,samo malo veci  :evillaugh:
Ili mozda ne volite crnce?
Pogotovo kada vidim ovu sliku gde je malo dete,proradi mi majcinski instikt,kako da mi se ne svidja...Nije bas da sam se isekla,ali...
 :blowkiss:

BEGINER:

--- Quote from: medonjak on September 14, 2007, 07:13:31 PM ---Meni se Ronnie nimalo ne dopada.

--- End quote ---
Razumem te...Ko sto se vecini devojaka on ne dopada...Ali jbg,on je covek profi bodibilder mora da bude velik i odran(tj vaskularan)...Inace nema titule,nema titule,nema para,a on bez para tesko ce sebe da narani sa policijskom platom :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :lol: :lol:

wldnbg:
Nije stvar u tome sto je odran i vaskularan-svi bilderi su takvi...Stvar je u tome da je on sve samo ne olicenje onoga sto BB kao sport treba da predstavlja...Nekad je BB bio sinonim za lepotu tela,simetriju-a danas sa ljudima kao sto je on-koji na 177cm ima 150kg-to nikako nije....Kad sam prvi put peko "youtuba"video finale Mr Olimpie 1999,kad su ostali u finalu samo Flex Wheeler i Ronnie-uhvatila me tuga-jer takva lepota koju je Flex predstavljao je "pobedjena" od strane "gomile mase"...
@ica-beograd
Ja ne znam u cemu je problem..Kakve veze ima dal je covek "crnac"-gospode Boze,sta tebi pada na pamet....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version