EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nasi jelovnici  (Read 330598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #30 on: February 25, 2007, 10:32:55 PM »
paradajz?

Pelat je talijanska rijec koju mi koristimo za POME=RAJCICE one usitnjene u jednu kasicu bez ikakvih dodataka...crvene boje  ;D ;D ;D ;D

Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #31 on: February 27, 2007, 12:51:36 PM »
Ja ovo slicno pravim samo bez sira,i bez jaja,koristim tofu,koji izgnjecim viljuskom..
bude njami fino.E da,ja koristim svjezi pradajz,kojeg ocistim(ogulim kozicu) i sijeckam na sitno.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #32 on: February 27, 2007, 02:28:22 PM »
Ja ovo slicno pravim samo bez sira,i bez jaja,koristim tofu,koji izgnjecim viljuskom..
bude njami fino.E da,ja koristim svjezi pradajz,kojeg ocistim(ogulim kozicu) i sijeckam na sitno.

I ja bi da sam zensko i da imam vremena za te finese tipa gulit pome hehehehe, a sto se tice tofua i bio hrane i makrobiotike, pobornik sam te hrane kao dobar izbor vlakna i vitamina a nakon toga može jedno pile ili jedno 10 tak bjelanjaka  ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #33 on: February 27, 2007, 02:32:36 PM »
dada, slazem se neznalicom, volim ja te paradjscice tikvice i ostalu boraniju, ali bez mesa nema nista, moze i jaje neko naravno ;D
over & out

Offline Lenja buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #34 on: February 27, 2007, 04:33:14 PM »
Ova vasha ishrana je mnogo skupa  :shocking:

20 jaja dnevno, 2-3 tune, kilo mesa, 4 salate, a gde su sokovi, shejkovi, i shta sve josh ne pijete   :hmm:


A shta radite sa zumancima, jel ih bacate?
« Last Edit: February 27, 2007, 04:35:39 PM by Lenja buba »

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #35 on: February 27, 2007, 05:05:25 PM »
Zumance das keru, ili ga bacis! Pa i nije mnogo skupa! Kad pogledas koliko para das na slatkise, McDonalds, ostale gluposti kao sto su cipsevi, pice, razni oblici brze hrane i kad podvuces crtu shvatis da je ishrana koju koriste bodybuilderi ustvari jeftina a zdrava! Ako si pocetnik neces odmah poceti sa 20 jaja na dan, par kg mesa, 2-3 Elle ... U pocetku ces uzimati manje ako se odlucis za ovakvu ishranu! U svakom slucaju dzabe ti sav trud i napor koji ulazes na dizanje tegova ako se ne hranis kako treba! A suplementi ti nisu mnogo potrebni odmah tako da nemoj se opterecivati sejkovima, praskovima i ostalim! 
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline D.J.

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #36 on: February 27, 2007, 08:45:31 PM »
smeđa riža, brokoli, mrkva, češnjak, bambus, šampinjoni, puran, čebula, dodano malo soli, vina i sojinog umaka.


Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #37 on: February 27, 2007, 10:16:11 PM »
Bambus obozavam, izgleda fenomenalno  :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lenja buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #38 on: February 28, 2007, 12:02:14 PM »
Ljudi, imam jedan recept za salatu od tune koji bi trebalo modifikovati pa mi recite sta da izbacim iz recepta? Inache je u originalnoj verziji jako, jako ukusno.


Sastojci: sargarepa, grasak, kukuruz, krompir, tunjevina, 1 kisela jabuka, zelene masline, majonez, pavlaka, senf.


Povrce skuvati u kolichini po zelji. Kad se ohladi iseci i dodati oguljenu seckanu jabuku, masline seckane na cetvrtine, tunjevinu ... i povezati pavlakom, majonezom i senfom.


Ako umesto pavlake stavim Ella sir, senf predpostavljam da moze - a shta da stavim umesto majoneza?


Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #39 on: February 28, 2007, 12:12:59 PM »
majonez - out  ;D