EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Malo pomoci molim!  (Read 38740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #20 on: February 11, 2009, 01:18:20 PM »
u prodavnici zdrave hrane. mislim da je kilogram oko 100-150 din. smesno. a extra su zdrave. u rinfuzi, tako bar znas da nije pomesano sa koje cime


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #21 on: February 11, 2009, 01:22:58 PM »
Ja svaki moj odgovor tebi pocinjem sa HVALA Ti....moracu smisliti nesto originalnije ali istog smisla da ne budem predvidiva :crazy:za sada jos jednom hvala ti!

Danas cu svratiti do rodavnice zdrave hrane da uzmem te ovsene , uvece ih stavim sa mlekom ( 0.5 % mm ) i ujutru pre posla cu pokusati da ih klopam...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #22 on: February 11, 2009, 01:30:53 PM »
komplikujes mnogo.prvo ispostuj da obezbedis sebi bar 3 glavna obroka i 2 uzine..pa ond amozemo da pricamo o drugim stvarima.
ne mozes da mrsavis ako imas samo dorucak i  veceru, a pritom u dorucku imas sir i jogurt
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline murija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 166
  • Gender: Male
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #23 on: February 11, 2009, 01:31:55 PM »
Ima ih i po prodavnicama, pogledaj pod nazivom zobne pahuljice posto zob=ovas. ejjjj da a nemacke su Oats ili tako nesto.

A moguce je da se kod tebe desava isto ko i kod mene. U megamarketu gde kupujem, kako prime robu tj. ovsene ako ne kupis tog dana vise ih nema... Nisam jos provalio ko, al ih uvek neko pokupuje. Al sve!
Ko sto ti Und... kaze, idi do prodavnice zdrave hrane, sigurno ima.
Gubite, odrzavajte, nabacite... Sve na jednom mestu! Klikni Ovde!

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #24 on: February 11, 2009, 01:41:37 PM »
Uuuuu Lazicu....da li si ti uvek tako strog?! :)

Ne komplikujem, ja pitam da bih znala, jer do sada tako  nisam radila, ali kao sto sam napisala u onom postu tebi, a i sada ovde , u zadnjih par postova, videces da sam veoma voljna da to promenim, ali jedini razlog zasto to do sada nisam uradila je STO NISAM ZNALA DA TAKO TREBA!

Zahvaljujuci iskusnom rekreativcu iz NSa, koja mi redovno odgovara na postove, shvatila sam da treba da imam 3 glavna obroka, i dve uzine i to cu cim pre i uvesti...posle posla idem u prod.zdrave hrane i kupujem ovsene, i ujutru doruckujem pre odlaska na posao...sto ce za mene licno biti presedan!


Zao mi je ako si iz mojih postova zakljucio suprotno.... :sadbuai

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #25 on: February 11, 2009, 01:55:20 PM »
ja tebe skroz kapiram, nisam ni ja znala do pre god dana pa sam stalno bila na koje kakvim dijetama. samo lagano, svaka promena zahteva vreme, uvedi polako malo vise obroka, na svaka 2-3 sata i bice super. ja sam na pocetku imala problem da odredim kolicinu hrane koju cu pojesti u jednom obroku, pa mi se desavalo da se napunim i posle 2 sata ne mogu da jedem, znaci po malo, ne pretrpavaj se, sto cesce to bolje, sto vise obroka proteine ... sad vec znas. a sto se dorucka tice, ja nisam doruckovala jedno 10 godina, kafa (dve, tri) + cigare su mi bile dorucak. sad kako se probudim gladna sam i jedem pre nego sto se rasanim. doduse dorucak se malo otegne, dok ja to sve polako sazvacem al nema sanse da bih mogla da ga preskocim.  :clap:
i nije Lazic strog, al se verovatno nagledao onih koji bi sve sada odmah pa ih za mesec dana nema, jer su napravili gomilu promena u toku 2 dana i onda puknu, savet je bio dobronameran :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #26 on: February 11, 2009, 02:00:01 PM »
Quote
ja nisam doruckovala jedno 10 godina, kafa (dve, tri) + cigare su mi bile dorucak

I meni isto, ali 2. godine krace sam se unistavao. :clap: :clap: :clap:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #27 on: February 11, 2009, 03:15:28 PM »
 :signthankspin:, Und3i2...

Drago mi je da me kapiras...a sto se tice dorucka, tu smo iste...ja ne pamtim kada sam zadnji put ustala i prvo doruckovala, pa sve ostalo...obicno cim otvorim oci prvo kafica, cigarete, pa polako...a dorucak , pa negde u toku dana...

Pa onda ono ''logicno '' razmisljanje - ako manje jedem, pre cu smrsati i slicno...nisam mnogo experimentisala sa dijetama koje se vrte po netu, jer iako bih mozda sa njima izgubila i neki kilogram, oni se isto tako vracaju, a zdravlje ne mogu vratiti...Ipak mi je primarno da se vratim na staru kilazu, ali ne po bilo koju cenu, vec na pravi, zdrav nacin koji ce mi prijati....

Za Lazica - ne mislim da je zlonameran, naprotiv....ali sam nekako  smesno pomislila da zna , kao sto ja znam, da ja nisam jedna od tih koje si navela i koji sve hoce preko noci... :hitself: a znam da on to nikako ne moze znati...Ipak, svaka kritika je dobrodosla dok god je dobronamerna i iskrena...

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #28 on: February 11, 2009, 03:18:08 PM »
Ma naci cu te ovsene, pa makar prepesacila ceo grad... :)

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Malo pomoci molim!
« Reply #29 on: February 11, 2009, 03:22:28 PM »
A sta mislite o ovom rasporedu jela :

I - 7:30 - 40 gr ( toliko sam videla u ostalim postovima da je gramaza ) i mleko 0.5 % mm ( sad ne znam za gramazu ali videcu koliko treba mada n verujem da je vise od 2 dcl)
II - 11 :00 - pilece belo meso, salata ( ne znam da li ovde smem da ubacim jogurt ili int.hleb )
III - 14:00 - pomorandza
IV - 17:00 piletina na teflonu ( isto kao II )a mozda i vocka pre obroka ?
V - 20:00 - piletina, riba, skusa

E sad ne znam da li cu ovde onda kombinovati neke namirnice koje ne bi trebalo ali sad cu da pogledam po forumu pa da proverim kombinacije namirnica....