EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jos jedna definicija :)  (Read 1977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alex92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Jos jedna definicija :)
« on: December 16, 2012, 09:20:58 PM »
Cao :) Zovem se Aleksandra, imam 2o god i pocela sam da treniram pre 6 meseci. Do sada sam izgubila oko 9kg (i vise kad uzmem u obzir da sam dobila misicnu masu), sasvim pristojno izgledam, cak mi ljudi kazu da sam premrsava, ali nije mi dovoljno. Zelim da u naredna 2-3 meseca spustim bf na otp 15-17% (trenutno sam na 2oak) i dobijem cistu misicnu masu, ali to cu kasnije, kad se izdefinisem.  :lol:
Kada sam sa uzasno sporog metabolizma i junk fooda presla na zdravu ishranu, izgubila sam 5kg, ali nisam bas shvatala taj deo sa UH pa sam jela voce, krompir i rizu u neogranicenim kolicinama - sto sad znam da ne smem i nakon par meseci sam samo stala sa gubljenjem masti.
E sad, visoka sam 161, imam 46kg, do pre mesec dana sam imala oko 5okg, ali sam pre 3 ned pocela sa nekom low carb ishranom, ne znam ni kako to da nazovem, ugl jelovnik mi je izgledao ovako:
pon,uto,sre: 6 obroka - belanca, piletina, tunjevina, ella sir i salata u svim mogucim kombinacijama - unos proteina oko 2g po kg - sto mu dodje 1oogr, ali mi je dnevni kcal bio nizak, oko 6oo-7oo
cet,pet: isto sve, ali ubacim 2-3 jabuke
sub,ned:isto + 2 jabuke + 100g krompira
Da, dodavala sam maslinovo kao izvor M, ali to jednom u 2-3 dana po 2 kapi, a mislim da je to malo M...

Tu sam izgubila oko 4-5kg ali je problem sto sam uzasno malaksala, neraspolozena, staaaalno zeljna neke hrane (a nisam gladna) i sto nakon faxa nisam bila ni za sta, a kamoli za trening.. Za te 2 ned sam 2x otisla u teretanu, odradila neki jadni weight + 2o min laganog cardia i otisla kuci mrtva umorna. Jos ne bi bilo to ni toliko strasno da nisam nakon 2 ned prsla i jedan dan se prejela sveeeega  :wallbash1:

S obzirom da vidim da ovako ne mogu da funkcionisem duzi vremenski period treba mi savet da li da krenem sa rotacijom tipa 5o-1oo-15o uh ili je ovakav jelovnik uredu, ali da ubacim mozda vise p i uh jer sam preko BMR-a izracunala da treba da unosim oko 18og P i UH svaki dan, pa bih ja pojacala mojih 1oog P na 18o, dok bih UH  cetvrtkom i petkom unosila nekih 7og, a subotom i nedeljom na 13o ili neee znam sta vise da radim, izgubila sam se u racunanju i brojanju kalorija, proteina, uh......  :lol:
 Znam samo da ovako ne mogu, trening mi fali, uzasno se osecam i bukvalno sam  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #1 on: December 16, 2012, 09:51:35 PM »
ako sam razumeo ti si dosla do cilja ali je problem da ne funcionises od sadasnje klope
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alex92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #2 on: December 16, 2012, 10:00:54 PM »
Ne :D Rekoh da izgledam pristojno, ali ne i ono da kazem WOW kad se ujutro progledam u ogledalo  :lol: Smatram da mogu bolje, hocu da spustim taj bf sa 2o na 15-17 % pa ne znam koji nacin ishrane da primenim, ali da se ne osecam kao zombi i da mogu da odradim posten trening  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #3 on: December 16, 2012, 10:21:51 PM »
pa ako si dosla do cilja, sada pocni da jedes, ono tipa 5-6 dana kako treba 1-2 dana sta te mine zelja..ubaci hidrate malo po malo..i dalje baziraj na proteinima

trening je jako bitan
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #4 on: December 16, 2012, 10:24:40 PM »
Quote
staaaalno zeljna neke hrane (a nisam gladna)
Zelja je druga stvar, nije problem ponekada se pocastiti necim sto zelis, povrmeno...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Alex92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #5 on: December 16, 2012, 10:40:12 PM »
Nisam 2 nedelje prekrsila nista da bih nakon toga jela plazme i mleka 3x u toku dana  :lol: Ali bila sam nesto depresivna tad, tako da se nece ponoviti :)

A da li je ok npr 150g P svaki dan, pa da rotiram npr 0-50-100-150g UH?
Tegovi 5x ned
Dan sa 50 i 100 uh trcanje pola h ujutro
Dan sa 150 uh hiit bilo kad u toku dana
a onaj dan sa nula UH ne radim cardio ???

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jos jedna definicija :)
« Reply #6 on: December 16, 2012, 10:44:23 PM »
trebalo bi da je ok
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap