EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako se izdefinisati  (Read 11467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline El Gringo713

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Kako se izdefinisati
« on: March 29, 2013, 11:12:52 AM »
Pozdrav,imam 19 godina, visok sam 186cm,a imam 79kg. Nemam masne naslage po telu,vec godinu i po dana sam krenuo da radim sklekove,zgibove,propadanja i dosta sam napredovao ali sam primetio da sam time dostigao vrhunac i zeleo bih da se to promeni u teretani. Na pocetku cu odmah da napomenem da ne zelim da uzimam ni whey protein,niti bilo sta od toga,znaci radicu sta god kazete,a o ishrani brinem sam. Krenuo sam da se raspitujem za treninge,i pitao sam jednog bivseg takmicara, i rekao mi je da kada radim grudi da odradim sve vezbe koje znam itd. Idem u teretanu svaki dan,6 dana u nedelji,a 7 dan mi je odmor.
1.dan grudi i biceps,2.dan ledja i triceps, 3.dan noge i ramena, 4.grudi i biceps, 5.dan. ledja i triceps, 6.dan noge i ramena. Sta vi mislite o tome?
Za grudi radim 3 vezbe na ravnom bencu,pa 3 vezbe na kosom bencu,pa 2 vezbe na kontra kosom bencu,letenje,sajle i propadanje. a za biceps radim dvorucni pregib,pregib bucicama,hamer pregib i pregib na skot klupi. I interesuje me da li znate kako da povecam masu nogu,noge su mi samo izdefinisane,ali ja hocu da budu vece,a da pritom ne nabacim masne naslage na stomaku,grudima i ostalim delovima tela.
MOlim vas da mi date neki savet ili neki plan treninga za dobijanje misicne mase i definicije(znaci ne zelim da budem veliki,zelim da budem poput C.R)  :help:  :yes:

Covek nije stvoren da bude savrsen,covek samo moze da bude savrseniji od drugog

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #1 on: March 29, 2013, 11:14:49 AM »
Krece ljeto, a djecica hoce da za par mjeseci budu kao Ronaldo, lijepo bogami, lijepo...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline El Gringo713

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #2 on: March 29, 2013, 11:17:41 AM »
Znam da rezultati nece da padnu s neba,ja sam spreman da dam sve sto treba. Samo mi dajte plan treninga i neki savet. Time sto sam rekao da hocu da budem kao cr. to je zato jer ne zelim da budem bodibilder i da tako izgledam,vec zelim da izgledam vise "sportski" nego sto izgledam sada.  :yes:
Covek nije stvoren da bude savrsen,covek samo moze da bude savrseniji od drugog

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #3 on: March 29, 2013, 11:18:14 AM »
Krenuo sam da se raspitujem za treninge,i pitao sam jednog bivseg takmicara, i rekao mi je da kada radim grudi da odradim sve vezbe koje znam itd.


Bas me zanima koji bivsi takmicar ti je to rekao.

Napisi jelovnik po obrocima. Sto se tice treninga, ne valja, jer dan odmora ne postoji. I citaj forum, ima dosta slicnih tema.

Offline El Gringo713

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #4 on: March 29, 2013, 11:25:39 AM »
Napisite mi vi neki dobar trening,ali imajte obzira da nisam pocetnik.Pa nikada ne jedem ono da planiram,jer imam 5 obroka dnevno,ujutru oko 8h, u 10h, pred trening, posle treninga, i uvece. Jedem voce,povrce(kuvano), ribu,pirinac,pijem mlecne proizvode,pijem surutku,jedem kostunjavo voce,jedem maslinke,sve sto przim przim na ulju koje je pola suncokretovo pola maslinovo OMEGOL. SLatko ne jedem uopste,gazirano ne pijem,ne pusim,ne konzumiram alkohol. eto,to bi bilo sve. :D
Covek nije stvoren da bude savrsen,covek samo moze da bude savrseniji od drugog

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #5 on: March 29, 2013, 11:53:17 AM »
Sve ti je napisano na forumu, nemoj da se stidis da uzmes da citas.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #6 on: March 29, 2013, 01:14:08 PM »
mene samo jedno zanima, kako ti npr padne ideja, sta prevagne ,da otvoris temu u podforumu citaonica :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Darko_Dmc

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
  • Never give up, be the best u can be
Odg: Kako se izdefinisati
« Reply #7 on: March 29, 2013, 06:13:01 PM »
Mislim da treba dva dana da odmaraš. Ili tri dana vezbaj , dva odmaraj. dva dana vezbaj jedan odmaraj.  ;)