EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2008 Serbia Open-Nabba  (Read 36564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ksenija Dundjerski

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 110
  • Gender: Female
  • you are your own limit!
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #70 on: May 31, 2008, 04:22:36 PM »
Vanja i tebi čestitke!

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #71 on: May 31, 2008, 08:25:22 PM »
pa,jel to izbor za miss-najlepsu devojku ili body fitness...ne razumem..jbg,stvarno sramota...ali,to je krivica onih sto su tu kategoriju tako nazvali i svrstali u fitness

Offline Ksenija Dundjerski

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 110
  • Gender: Female
  • you are your own limit!
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #72 on: June 01, 2008, 04:50:00 PM »
niti je kriterijum isti,niti se kategorije zovu!sigurna sam da i u jednoj i drugoj ima devojaka koje se odriču svega drze dijetu i treniraju :)

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #73 on: June 01, 2008, 04:56:40 PM »
niti je kriterijum isti,niti se kategorije zovu!sigurna sam da i u jednoj i drugoj ima devojaka koje se odricu svega drze dijetu i treniraju :)
Upravo to,veeelika razlika i u treningu i u svemu.....to i treba naglasiti,ne razumem zasto se neki vredjaju

Offline Vanja

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #74 on: June 01, 2008, 06:55:14 PM »
Molim devojku da ne komentarise tudji rad na takav nacin, jer ocigledno nema pojma ko kako trenira, niti moze da ima pojma,obzirom da nije prisustvovala treninzima doticnih devojaka. Ko zna,mozda ni ti ne treniras previse,nego se puknes ko zna cime,prvo malo mase,pa malo definicije i...eto ga,gotov proizvod...to je najlakse. Nemoj pogresno da me shvatis, pa necu ni ja tebe, ne vredjam, nego samo komentarisem,i  u isto vreme branim i svoju kategoriju. Da hocu, i ja bih mogla vrlo brzo da budem jaka kao zivotinja, ali onda gubim na zenstvenosti, kao i svaka druga devojka koja se takmici u modelu, a to svakako ne zelim, jer Bog mi je podario da budem zena, a ne nesto drugo.

By the way,hvala Sandri i Kseniji. :)

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #75 on: June 01, 2008, 07:40:30 PM »
Molim devojku da ne komentarise tudji rad na takav nacin, jer ocigledno nema pojma ko kako trenira, niti moze da ima pojma,obzirom da nije prisustvovala treninzima doticnih devojaka. Ko zna,mozda ni ti ne treniras previse,nego se puknes ko zna cime,prvo malo mase,pa malo definicije i...eto ga,gotov proizvod...to je najlakse. Nemoj pogresno da me shvatis, pa necu ni ja tebe, ne vredjam, nego samo komentarisem,i  u isto vreme branim i svoju kategoriju. Da hocu, i ja bih mogla vrlo brzo da budem jaka kao zivotinja, ali onda gubim na zenstvenosti, kao i svaka druga devojka koja se takmici u modelu, a to svakako ne zelim, jer Bog mi je podario da budem zena, a ne nesto drugo.

By the way,hvala Sandri i Kseniji. :)

Najpre,dodji ti na jedan moj trening da vidis kako se trenira....sudeci po vasim telima,vi zaobilazite tegove...izvini,jbg,ja sam iskrena...druga,ali jako bitna stvar,zena ne gubi na zenstvenosti trenirajuci sa tegovima,to nikakve veze nema...jednostavno je,ili znas da pokazes svoju zenstvenost i znas da je nosis ili nisi..osvrni se pa pogledaj koliko ima devojaka koje ne treniraju ovaj sport ili mozda nesto drugo,pa opet nisu ni malo zenstvene-cak sta vise izgledaju kao muskarci....a,sto se tice pucanja,kako ti to zoves,ocigledno je da imas potajnu zelju to da probas,jer koliko mi se cini niko to ovde nije spominjao sem tebe...a ako zelis da budes samo vitka bez misica...e,onda si pogresila sport...slabo vi razumete ovaj sport...nije poenta izaci u gacama i prosetati po pisti...ovaj sport je daleko vise od toga...ali uzmi i procitaj...na ovom forumu imas dosta toga,tjs.mozes dosta nauciti...naravno ako zelis

Offline user_name

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 161
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #76 on: June 02, 2008, 06:54:40 AM »
Sve ste bre lepe , ne svadjajte se :lol: i na svoj nacin lepo gradjene.Niste vi krive sto su sto su kriterijumi takvi kakvi su.

Offline Vanja

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #77 on: June 02, 2008, 08:42:53 AM »
Ok,kako ti kazes.Nemam nameru da se prepucavam,ti najbolje znas sve.

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #78 on: June 02, 2008, 11:30:33 AM »
Ok,kako ti kazes.Nemam nameru da se prepucavam,ti najbolje znas sve.
ma,jok ti mi znas....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #79 on: June 02, 2008, 03:55:46 PM »
ok.sve je receno na ovu temu.

lock
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap