EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: potrebna pomoc....  (Read 2306 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jejaaaa89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
potrebna pomoc....
« on: May 11, 2009, 12:35:24 AM »
Ovako, imam 20 godina i imam gadan problem. Naime visoka sam 175cm i teska 102kg  :blush: Nisam ni primetila kada sam se tolko ugojila. Oduvek sam imala problema sa tezinom, ali nikada nisam uspela da uvedem trajne promene  :pullhair: Sada, sa vec vise 0d 25kg viska, index telesne mase mi je oko 33, obestitas tipa 1, voljna sam da krenem sa resavanjem ovog problema, konacno i trajno. Pocela sam da vezbam, idem 3 - 5 puta nedeljno na treninge ujutru, planiram da kupim L karnitin, posto sam cula da pomaze u borbi protiv sala, a krenula sam i na anticelulit masaze. Jedini problem je sto ja ne umem sama da sastavim svoj rezim ishrane, relativno sam izbacila slatkise, grickalice, hleb sam smanjila na minimum, vec posle 15ak dana primecujem neku razliku, mada je to samo izgubljena voda. Da li bi mi neko pomogao oko dijete? hvala unapred.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: potrebna pomoc....
« Reply #1 on: May 11, 2009, 08:35:29 AM »
Za pocetak ovaj link klikni i procitaj.

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?board=40.0

Kada procitash probaj napraviti neki soj jelovnik i onda ga stavi ovdje pa cemo ga mjenjati ako ima negdje greshka.
Licno se nadam da ces skinuti to salo ne samo zbog izgleda, vec i zbog hrpe zdravstvenih problema  koje mozesh imati sa njim. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline jejaaaa89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: potrebna pomoc....
« Reply #2 on: May 11, 2009, 10:38:52 AM »
Procitala sam ga, imam neke nedoumice, ali procitacu ga jos jednom, i dacu sve od sebe da sastavim jelovnik, pa cu poslusati vas savet  :)