EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SPORTSKE POVREDE  (Read 69675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Stefano

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #20 on: March 12, 2009, 06:54:03 PM »
Obavezno izbacis vezbe koje ti stvaraju bol,broj ponavljanja dokle god te povreda ne prodje totalno iznad 12!!!Uvedi vezbe za spoljasnje i unutrasnje rotatore ramena,mazi ketonal,fastum,ili neki drugi gel na slicnoj bazi!

POZDRAV!

hmm... ok,probacu i tako! a reci mi sada koje vezbe treba da radim za spoljasnje i unutrasnje rotatore? razmisljao sam i ja o tome da je misic slabiji ili sta vec! 

i da, mazem "konjsku" mast Krauterhof! koliko cesto bi trebao da mazem ?

hvala
« Last Edit: March 12, 2009, 08:16:56 PM by Stefano »

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #21 on: March 13, 2009, 08:04:20 AM »
hmm... ok,probacu i tako! a reci mi sada koje vezbe treba da radim za spoljasnje i unutrasnje rotatore? razmisljao sam i ja o tome da je misic slabiji ili sta vec! 

i da, mazem "konjsku" mast Krauterhof! koliko cesto bi trebao da mazem ?

hvala

Izvolte

 http://www.youtube.com/watch?v=oI_MzRbZDJ8&feature=related

Lekove koristis prema uputstvu koje ide uz lek  ;)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Stefano

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #22 on: March 13, 2009, 03:00:22 PM »
Izvolte

 http://www.youtube.com/watch?v=oI_MzRbZDJ8&feature=related

Lekove koristis prema uputstvu koje ide uz lek  ;)


hvala puno...  :clap:

Offline bzvz

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #23 on: July 28, 2009, 07:23:17 AM »
...Sinoc sam malo survfovao po forumu i ne znam da li pisem na prawom mestu...Probudio me je bol u prednjem delu ramena,tacnije donji pripoj "deltoidusa",bol je ne specifican,mozda je glupo,ali najvise me podseca na bol kao kad boli zub  :bored: ,bol je manje vise ne podnosljiv i boli samo jedna tacka (donji pripoj deltoideusa na prednjoj strani ramena) i bol je konstantan,prilikom pokreta,pritiskanja ramena ne osecam bol,znaci osecam samo bol u jednoj tacki koji je konstantan...
Uzrok bola ne znam koji je,ali sinoc sam vezbao u kraju(posto ocu da krenem u teretanu),tacnije radio sam zgibove,a nisam ih radio po prilicno dugo i radio sam po prilicno dosta ponavljanja...
Mozda je glupo mesto gde postujem,ali svaka pomoc je dobrodosla...
hvala unapred 
pozz & respect ;)

Offline cile90

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #24 on: October 20, 2009, 02:08:01 PM »
e ljudi trazio sam po forumima nevidim nigde nesto detaljn o povredama sake. sinoc posle treninga posvadjao se sa burazom i u afektu od nervoze (debil) uradao pesnicom u ormar :s nezgodno sam nekako udario neznam ni sam kako odma sam otisao urgentna da nisam slomio medjutim kaze doktor sve ok nista slomljeno samo da mazem neku kremu za reumu al tuki boli nemogu pomeram zglob neznam jel sam nabio il koji q. :@ ima li iko mozda nekog iskustva il da se razume ikako ?

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #25 on: February 06, 2010, 02:24:18 PM »
imam mali problem,valjda je mali :), u pitanju je stalno puckanje kostiju pri odredjenim pokretima,npr. pri zagrevanju kada vrtim ruku u ramenu ,svaki krug koji napravim kao da mi se neka kost pomeri u ramenu pa se cuje onako kao da kvrca,nije bolno al se stalno desava pa me zanima sta bi mogao da bude uzrok :help:, u desnoj preponi isto kada lagano podignem pa spustim nogu kao da se neka koscica pomeri ili kvrcne, inace cesto mi puckaju i koscice u stopalima pri hodanju narocito posle spavanja pa valjda prestane kad se razgibaju...

Offline ela ela

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #26 on: February 06, 2010, 11:31:07 PM »
Odlican tekst :clap:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #27 on: February 06, 2010, 11:39:43 PM »
imam mali problem,valjda je mali :), u pitanju je stalno puckanje kostiju pri odredjenim pokretima,npr. pri zagrevanju kada vrtim ruku u ramenu ,svaki krug koji napravim kao da mi se neka kost pomeri u ramenu pa se cuje onako kao da kvrca,nije bolno al se stalno desava pa me zanima sta bi mogao da bude uzrok :help:, u desnoj preponi isto kada lagano podignem pa spustim nogu kao da se neka koscica pomeri ili kvrcne, inace cesto mi puckaju i koscice u stopalima pri hodanju narocito posle spavanja pa valjda prestane kad se razgibaju...
sto ne probas da pijes neki preparat za prehranu tih zglobova, da vidis kako ce onda da se ponasa
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #28 on: February 07, 2010, 12:12:40 AM »
koji na primer?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: SPORTSKE POVREDE
« Reply #29 on: February 07, 2010, 12:37:39 AM »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap