EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"  (Read 30997 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« on: February 25, 2007, 01:16:02 AM »
Dakle, za sve clanove koji nisu u upravi foruma (znaju oni tko su), je li se slazete da ekipa sa ovim tekstovima o preparatima, prehrani, treninzima i opcenito svima studijama je predstavljena na jedan osebujan i jako zanimljiv nacin????????   :clap: :clap: :clap:
Stvarno sam to primjetio, tek je u pocetku ali mislim ako ovako nastavite da cete glasit za forum sa pravom reputacijom koji se bavi iskljucivo BB-om bilo sa onim Profi ili sa nama smrtnicima i to je jako dobro, dakle ne ide se u OFF jer to KVARI FORUM, makar je dobro MALO za odusak, namjerno velikim slovima MALO! Član sam na više foruma i svi imaju dosta prednosti i dosta mana (tako će i ovaj zasigurno što je normalno ali samo da bude sto dulje ovakav koncept), ovaj trenutno drži onu reputaciju koju ja podržavam, dakle znanje i savjet!!!. Te hvala svima koji daju savjete od sampiona pa do moderatora i ostalih dosta zanimljivih clanova koje sam primjetio kroz par postova pa sam se sa gustom raspisao i diskutirao!
Dakle malo da vas pohvalimo i da vam jedan neznalica kaze da je sretan kad moze da uci  :yahoo:  :clap1: :thumbup1:


NEMOJTE SE SAD RASPUSTIT KAD VAS HVALIM !!! SAMO DALJE ISTO AKO NE I SNAZNIJE  ;D ;D ;D ;D :yahoo: :showoff: :strong: :weight_li :weight_lift1: :evillaugh:
« Last Edit: February 25, 2007, 01:18:09 AM by N_E_Z_N_A_L_I_C_A »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #1 on: February 25, 2007, 01:18:40 AM »
Upravu si NEZNALICE i meni ste pomogli ono bas! HVALA I SAMO TAKO NASTAVITE!!! :yes: :yahoo:
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #2 on: February 25, 2007, 01:30:56 AM »
Hvala Neznalice :) ;D :blowkiss:

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #3 on: February 25, 2007, 03:31:29 AM »
ja cu se potruditi da ubacim jos boljih tekstova, a nadam se da cu dati i po neki dobar i koristan savet :thumbup1:
over & out

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #4 on: February 25, 2007, 08:46:50 AM »
Meni se ovako, kao novijem clanu, prilicno dopada ta atmosfera podrske medju adminima/clanovima i narocito trud ulozen u stvarno kvalitetno pripremljene tekstove.  Mislim da se svako ovde moze naci, od totalnog pocetnika do profesionalca.

Dobro je i sto se ne osecas kao debil ako ne jedes 3 kile posnog sira dnevno i slicno, jer sam primetio na drugim mestima tendenciju da se jako puno bacaka sa brojkama (otprilike: "ako ne pojedes tri pileta na dan, bolje da se ni ne bavis sportom"), a ko zna kako stoje stvari u realnosti. Znaci, puno price sa sumnjivom osnovom, a ovde nema toga i vidim da se ohrabruju svi koje zanima BB, nezavisno u kojoj meri su spremni da mu se posvete.

Posto sam i ja jedan od "rekreativaca", tj. trudim se koliko god mogu i vrlo ozbiljno pristupam svemu ali bez ambicija da pariram Roniju, prija mi da sam na forumu gde se jednostavno ceni i podrzava svaka korisna fizicka aktivnost.

To su prvi utisci... nadam se da se neće u skorije vreme promeniti.  :mf_wink:
« Last Edit: February 25, 2007, 08:49:37 AM by Zeka »

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #5 on: February 25, 2007, 01:13:08 PM »
Meni se ovako, kao novijem clanu, prilicno dopada ta atmosfera podrske medju adminima/clanovima i narocito trud ulozen u stvarno kvalitetno pripremljene tekstove.  Mislim da se svako ovde moze naci, od totalnog pocetnika do profesionalca.

Dobro je i sto se ne osecas kao debil ako ne jedes 3 kile posnog sira dnevno i slicno, jer sam primetio na drugim mestima tendenciju da se jako puno bacaka sa brojkama (otprilike: "ako ne pojedes tri pileta na dan, bolje da se ni ne bavis sportom"), a ko zna kako stoje stvari u realnosti. Znaci, puno price sa sumnjivom osnovom, a ovde nema toga i vidim da se ohrabruju svi koje zanima BB, nezavisno u kojoj meri su spremni da mu se posvete.

Posto sam i ja jedan od "rekreativaca", tj. trudim se koliko god mogu i vrlo ozbiljno pristupam svemu ali bez ambicija da pariram Roniju, prija mi da sam na forumu gde se jednostavno ceni i podrzava svaka korisna fizicka aktivnost.

To su prvi utisci... nadam se da se nece u skorije vreme promeniti.  :mf_wink:
..

JEL MOZES DA KAZES TACNO GDE SI TO TACNO CUO DA TI NEKO SVAETUJE TEBI ILI NEKOM DRUGOM DA JEDES TO STO SI NAVEO???

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #6 on: February 25, 2007, 01:26:05 PM »
To je bilo figurativno, sigurno nisam bukvalno prepisao. Mislio sam na komentare vise ljudi (sto na netu, sto van njega) koji su se mozda previse uziveli, pa izgube iz vida da ima i dosta neupucenih koji svejedno nemaju nameru da ceo zivot podrede BB-u.

Da jurim citate po netu sada mislim da nije neophodno, verovatno su svi sreli makar jednog galamdziju u teretani koji tvrdi da ako nemas bar 90kg nisi ni za  :zip: . Shvataš šta hoću reći?
« Last Edit: February 25, 2007, 01:28:24 PM by Zeka »

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #7 on: February 25, 2007, 01:41:08 PM »
SHVATAM..ALI OBICNE SU TE GALAMDZIJE I SAMO KEROV Q...C NA BICIKLU I LAJU SAMO DA NIJE U NJIMA..

DAKLE...OVDE I NA SVE OSTALE BOARDOVE KOJI SE BAVE OVOM TEMATIKOM DOLAZI 95% LJUDI KOJI SE BAVE REKARATIVNO SA NEKIM VIDOM FIZCKE AKTIVNOSTI KOJA JE VEZANA ZA GYM......

STO ANZCI..DA JE JAKO MALO LJUDI KOJI SU PROFESIONALNO POSVETILI SVOJ ZIVOT OVOM SPROTU...KONKRETNO..NA NEKOLIKO FORUMA KOD NAS...JA NIKGA NEZNAM DA JE PRO OSIM SADA IGORA MILNAOVICA A I ON INACE SLABO I PISE BILO GDE TAKO DA SAVET OD NEJGA VEROVANO NIKADA NISI CUO NITI CES DA CUJES..

SVI SMO MI ENTUZIJASTI NEKO VISE ZALJUBLJEN U CELU PRUC NEKO MANJE I SVI IZ RAZLICTIH CILJEVA...

KAO STO REKOH..TE BUDALE KOJE LAJU I KOJE TI SAVETUJU TAKVE STVARI SU ...

ALI JENDO JE SIGRUNO...DA BI ODRZAVO FIZIKU KODICJU,POBOLJSAO OPSTE ZDRAVSTVENO STANJE,IZLGEDAO BOLJE,IZLGEDAO DOBRO..SHVATI KAO HOCES....NIKO TI NKADA NECE AAVETOVATI DA SE HRANIS U BURGER KINGU,BAR NE AKO JE I MALO NORMALAN.

DAKLE..POSTOJI UNIVERZLAN KLISE ZA ONO STO JE TEBI VEROVANTO CILJ....PROTEINI ILI BELNACIVEN UH U MALOJ MERI I MALI PROCENAT MASNOCA UNETIH U TOKU DANA.

TO EJ TAKO..SVIDELO SE TO TEBI ILI NE.

NEZNAM ZASTO SI STAVIO GLUPU KOSTATCIJU DA NE ZELIS DA SE UPOREDUJUJE SA RONIJEM...NE ZLIM NI JA,A TAKMICAR SAM.

ALI JEDNO JE ISTO I ZA TEBE I ZA RONIJA I ZA MENE..

BELANCEVINE.....

DAKLE..AKO SE HRANIS KAO SVINJA-NE TI..NEGO UOPSTENO-ONDA TI DZABA SVI BOARODVI OVOG SVETA..ODGOR NA TAKO PITANJE NECES DOBITI NIGDE...

OVDE IMA GOMILU SAVETA KOJI SE SVODE SVI NA ISTO.

HRANI SE ZDRAVO I DOBRO DA BI IZDLEDAO ONAKO KAKO HOCES..

A VEC SAM REKAO STA TO PODRAUZUEMVA..DAKLE..NIKAKO DA RKERRATIVAC UNOSI 500GR BELANCEVINA...

ALI SIGRUNO I NE DA REKREKTIVAC UNOSI 500 UH I DA IZLGEDA  FENOMENALANO...

SUSTINA JE ISTA....NEKO VISE NEKO MANJE...

PRICIPJE ISTI..OSTALO SU NIJANSE.

E SAD ....AKO TEBI TO NE PASE STO CUJES..TO EJ VEC DRUGA PRICA

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #8 on: February 25, 2007, 01:56:02 PM »
Pa, znam ja to sve (nikada nisam ni rekao suprotno) i prilično pazim na ishranu - zato sam i rekao odmah da mi je skroz OK šta na ovom forumu mogu pročitati, i pre svega, način na koji je to napisano.

Quote
NEZNAM ZASTO SI STAVIO GLUPU KOSTATCIJU DA NE ZELIS DA SE UPOREDUJUJE SA RONIJEM...NE ZLIM NI JA,A TAKMICAR SAM.
I to si samo prebukvalno shvatio. Njega sam naveo čisto kao primer takmičara za koga svi znaju (i koji je valjda najbolji u tome što radi), a sebe kao nekoga kome ambicije nisu takmičenja već čisto lično zdravlje i neka zadovoljenost pristojnim izgledom.


Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #9 on: February 25, 2007, 02:05:21 PM »
Ja pohvalio forum a odma nastao nekakav nesporazum, koji je nadam se izgladjen  :yes:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)