EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"  (Read 31014 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #10 on: February 25, 2007, 02:07:45 PM »
Svi se mi koji znamo nesto vrtimo po sitim forumima sa ovom tematikom.
Negde pisemo nesto pametno,negde ne pisemo uopste,sve zavisi od vremena i obaveza.
Problem kod drugih nastaje kada se porementi uredjivacka politika i savetodavac postane neko
ko ima manje misica nego bilo koja devojka na ovom forumu ili nema 3 dana boravka u teretani ,nema mozga da sroci jednu prosirenu recenicu jer je celog zivota se slepao na savete drugih ljudi ili krao tudje tekstove...I sada treba neko od nas da ide za takvim ljudima po svim forumima i da ih ispravlja, to nikome ne pada napamet, zato smo i rekli mi pisemo vi tumacite i prihvatate to je poenta zdravog razuma.
Mi koji imamo veze sa takmicarskim bb smo se povukli iz savetovanja u rubrikama sa aas.
Zbog zlo nmarinih ljudi za koje ja nisam verovao da jos postoje da sportisti mogu da budu toliko kvarni.
Ja se cak i razmisljam da ukinem ovu sekciju o aas,ali sezamislim , sto da neki diler koji nije mogao da se edukuje ili je glup, truje tu decu,  kada svako ce da cuje iz prve ruke kako to moze da prodje sto bezbolnije i sa sto boljim efektom uzimanja aas.
Prica je siroka a ja ne zelim da ulazim u to..Sreca sto postoje ozbiljniji i jaki forumi sa ovom tematikom, da smo ih mi imali u svoje vreme daleko bi dogurali.
Bitno je mi da se druzimo i da mozemo za sada svuda da pokrijemo sto se svega tice..
Kako ce biti kasnije sigurno nece biti gore jer nema i nece biti tih koji stvaraju losu atmosferu ovde..
Njih zaobilazimo u sirokom luku..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #11 on: February 25, 2007, 02:14:13 PM »
Eh, svuda ima indijanaca koji su malo previse bukvalno shvatili neke stvari. Verovatno nece ni ovaj forum biti postedjen istih.
Neka osnovna pravila treba da se postuju ali uvek ostaju i neke varijacije na temu sve u zavisnosti od osobe do osobe.
Nase je da pomognemo i usmerimo koliko mozemo, da kazemo sta bi i kako bi trebalo da se radi, da eventualno damo i neke alternative ako procenimo da treba.
Drago mi je da se ljudi ovde pronalaze, da im se dopada kako smo osmislili forum. Zelja nam je da se sto vise diskusija odnosi na fitnes, da ima sto manje off-a po temama ali takodje, ostavili smo i dovoljno mesta za neobavezno druzenje.

Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #12 on: February 25, 2007, 02:14:31 PM »
Pa, znam ja to sve (nikada nisam ni rekao suprotno) i prilicno pazim na ishranu - zato sam i rekao odmah da mi je skroz OK sta na ovom forumu mogu procitati, i pre svega, nacin na koji je to napisano.

Quote
NEZNAM ZASTO SI STAVIO GLUPU KOSTATCIJU DA NE ZELIS DA SE UPOREDUJUJE SA RONIJEM...NE ZLIM NI JA,A TAKMICAR SAM.
I to si samo prebukvalno shvatio. Njega sam naveo cisto kao primer takmicara za koga svi znaju (i koji je valjda najbolji u tome sto radi), a sebe kao nekoga kome ambicije nisu takmicenja vec cisto licno zdravlje i neka zadovoljenost pristojnim izgledom.


..

ZNAM STARI..ALI NAVEO SI EXTREMAN PRIMER......ZASTO ONA NISI ANVEO NEKOGA TJ ONAKO KAKO BI TI ZELO IZGLEDATI?????

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #13 on: February 25, 2007, 02:16:54 PM »
Svi se mi koji znamo nesto vrtimo po sitim forumima sa ovom tematikom.
Negde pisemo nesto pametno,negde ne pisemo uopste,sve zavisi od vremena i obaveza.
Problem kod drugih nastaje kada se porementi uredjivacka politika i savetodavac postane neko
ko ima manje misica nego bilo koja devojka na ovom forumu ili nema 3 dana boravka u teretani ,nema mozga da sroci jednu prosirenu recenicu jer je celog zivota se slepao na savete drugih ljudi ili krao tudje tekstove...I sada treba neko od nas da ide za takvim ljudima po svim forumima i da ih ispravlja, to nikome ne pada napamet, zato smo i rekli mi pisemo vi tumacite i prihvatate to je poenta zdravog razuma.
Mi koji imamo veze sa takmicarskim bb smo se povukli iz savetovanja u rubrikama sa aas.
Zbog zlo nmarinih ljudi za koje ja nisam verovao da jos postoje da sportisti mogu da budu toliko kvarni.
Ja se cak i razmisljam da ukinem ovu sekciju o aas,ali sezamislim , sto da neki diler koji nije mogao da se edukuje ili je glup, truje tu decu,  kada svako ce da cuje iz prve ruke kako to moze da prodje sto bezbolnije i sa sto boljim efektom uzimanja aas.
Prica je siroka a ja ne zelim da ulazim u to..Sreca sto postoje ozbiljniji i jaki forumi sa ovom tematikom, da smo ih mi imali u svoje vreme daleko bi dogurali.
Bitno je mi da se druzimo i da mozemo za sada svuda da pokrijemo sto se svega tice..
Kako ce biti kasnije sigurno nece biti gore jer nema i nece biti tih koji stvaraju losu atmosferu ovde..
Njih zaobilazimo u sirokom luku..
.

E BAS TAKO LAKI..PROBLEM JE U TIM STO NEKE NEZIVAJU KOJE KAKVIM IMENA A U TERATNU SU USLI SAMO KADA SU TRAZILI MOMKA ILI DEVOJKU ILI SU SLUCAJNO JEDNO 3 PUTA U ZIVOTU PROLSI PORED TERETENE..

E TAKVI DAJU SAVETE LJUDIMA KOJI IH TREBAJU..TO JE SMISAO CELE PRICE......

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #14 on: February 25, 2007, 02:24:16 PM »
E to, o tome pricam od pocetka. Možda nisam bio dovoljno jasan u startu, ali to je sve sto sam hteo da kazem i prvi put.  :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #15 on: February 25, 2007, 02:26:06 PM »
Dosta realan pogled na forume i pisanja na forume od strane Lazica i ja i dalje stojim pri misljenju da moze netko bit vrhunski strucnjak i da zna puno, ali ako je fizicki los, neutreniran, iz bolo kojeg razloga, on za mene ne MOZE BITI TRENER, a u neku ruku i njegove savjete koji budu cak i savrseno tocni uzeo bih sa rezervom jer uvijek bi u glavi mislio, "ou jea ti das savjet a vidi kako si sebe lipo oblikovao sa tim savjetima" mene to smeta jako puno te smatram da je to normalno razmisljanje, a jos vise kad se pojave clanovi, 15-16-17 i slicne godine makar nisam ni ja nesto pametan i star (nemojte krivo shvatit ima upravo masu dobrih i mladih momaka) ali barem mogu rec da sam uporan kao mazga i da mi forum samo daje jedno gorivo da idem dalje, ali imam primjer sa jednog forum na kojem je trenutno post momka koji ima 15 godina, ima skolijazu i to zestoku, ima ozbiljan problem sa prekomjernom tezinom (BF siguran sam 30% cca), niti se hrani niti trenira kako treba ali zato uredno PAMETUJE i da on je sa svojih 15 god digao 110kg bencha i to je toliko bitno da to potencira po 15 puta. I sad mi nije jasna poanta, da li da ja odma ugasim PC i da ga vise nikad ne upalim na toj stranici, a opet se nadam ma bit ce bolje vratit ce se stara slava itd itd... jer nitko ne zeli otvoreno napisat:

MOMAK KOGA TI ZAJEBAVAS (oprostite na prostoti ali jednostavno tako to ide) i da tome momku fino objasni da ako zeli pisat da pise normalne stvari, da nismo budale i da samo narusava stivo drugih pametnih i mladih momaka,a isto tako ima i likova koji pisu par godina, daju "vrhunske" savjete, te sad se ono zamislis hebote mozda je neka prava figura iza tog nicka jer slike nema, kad ono osvane slika a meni dijafragma ne stane vibrirat jednu pola sata kad vidis o kome se radi i slicne pojave.A da nije sve crno i da moze i MORA da bude pozitivno, evo recimo ja sam upoznao jednog mladog momka sa foruma u Splitu isto 15-16 godina, a momak je doslovno mala enciklopedija, toliko ga zanima istrazivanja, novi preparati, sve vrste vjezbi, sa zadovoljstvom primi savjet kad skupa treniramo, ne pametuje, samo se nadam da ce bit strpljiv do kraja da ne odustane jer ipak je mlad (meni je milina njemu objasnit koliko znam, sa njim popricat) ali samo hocu rec da je to OGROMNA pozitiva foruma koji utjecu na mlade vjezbace, a da su im uzori ili smjernice neki poznati ili sasvim anonimni zaljubljenici u ovaj sport, kao meni neki koje cak namjeravam posjetit i upoznat jer ih cijenim kao ljude i kao vjezbace, a to je najjbitnije, respekt rekreativca i nekog takmicara mora bitr uzajaman, jer ako si ti VRH VRHOVA a u publici imas recimo 100 ljudi a od tih 100 90 te prezire jer si umisljen po meni je bolje uzet pehar i popisat se u njega, sad sam se sjetio onog bildera koji je naplacivao mladim momcima da se slikaju sa njim, grrrrrrrrr...ima svega ali najjvaznije je druzenje i da se barem na ovako "VIRTUALAN" nacin druzimo i to naglasak na KVALITETU druzenja!!!
« Last Edit: February 25, 2007, 02:28:09 PM by N_E_Z_N_A_L_I_C_A »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #16 on: February 25, 2007, 02:30:38 PM »
E i da ja HVALIM FORUM u ovom topicku nemojmo sad negativu, nastavimo sa pozitivom dakle   :giveup: :giveup: :giveup:

Ali baš smatram da je bitno da iznesemo odma od početka probleme na odredjenim forumima koje je Pedja i ostali spomenuli, te da forum pokušavaju odmaknut od tih problema i da drže jednu KONSTANTU koja vrijedi za SVE!!!

Pozdrav svima...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #17 on: February 25, 2007, 02:49:18 PM »
Hvala prijatelju na ovoj temi i nama je drago sto imamo clanove kao sto si ti.  :cheers:

 
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #18 on: February 25, 2007, 05:32:18 PM »
prvo je otvoren topic pohvale, pa se razvila ozbiljna diskusija  ;D

al da se vratimo ovom prvom , forum je fantastican a samo zato sto ga cini takva ekipa , sve pohvale ovom ,za sada vec uspjesnom ,a mladom sajtu .. ljudi super ste :clap: :clap: :clap:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: POHVALA FORUMU "exyu-fitness.com"
« Reply #19 on: February 25, 2007, 07:33:40 PM »
prvo je otvoren topic pohvale, pa se razvila ozbiljna diskusija  ;D

al da se vratimo ovom prvom , forum je fantastican a samo zato sto ga cini takva ekipa , sve pohvale ovom ,za sada vec uspjesnom ,a mladom sajtu .. ljudi super ste :clap: :clap: :clap:
..

ZASTO MISLIS DA NIJE OZBILJNA DISKUSIJA KONSTURKTIVNO RASPRAVLJATI O FORUMIMA GDE MOZES DA CITAS MNOGE GLUPOSTI I GDE SU SAVETODAVCI LJUDI KOJI I NE IDU U TERETANU A PUNI SU SAVETA KOJE NESEBICNO PREPSUJU,PREVODE,UZIMAJU,,LUPAJU,,SERU,BALJEZGAJU...KAKO GOD HOCES??

STA JE OZBILJNO...RECI NEKOME DO JAJA SI A MISLITI SUPORTONO..TO NIJE DISKUSIJA..TO JE LICMERJE

NE GOVIM SADA O OVOM FORUMU DA OMDAH NE SHVATIS NISTA KRIVO..

NEGO KADA VIDIM NEKE KOMENTARE TIPA..JOJS USPER SI...BRAVO...NAJBOLJI SI....OBOZVAM TE...SAMO TAKO....CESTIAM..A SA DRUGE STRANE MU ILI JOJ JEBU AMTER..ONDA MI SE TO GADI..POVRACA MI SE OD TOGA..