EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pozmozite mi da izravnam stomak i jastucice sa strane !  (Read 1697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
pozmozite mi da izravnam stomak i jastucice sa strane !
« on: March 23, 2013, 03:42:41 AM »
Zdravo svima!prije svega zelim da kazem da imam 20 godina,54 kg,visoka sam 167 cm.Zadnjih godinu dana tezina mi varira od 4-5 kg,sto mi jako tesko pada,i psihicki i fizicki.Zbog toga sam rijesila da promjenim ishranu,prestala sam da pijem gazirano,da jedem brzu hranu,grickalice,smanjila sam slatkise,pocela sam jesti vise povrca,voca,krenula sam u teretanu...ali i dalje je bilo isto,tezina mi je stalno varirala.Kada sam shvatila da je to zbog toga sto ne jedem redovno pocela sam da vodim racuna o tome kada i koliko puta dnevno jedem.I dalje se nista nije mjenjalo,tezina je varirala,i jos mi se pojavio celulit na butinama   :nonono: Cak i kada malo smrsam stomak nikako da skinem,a jastucice sa strane tek,mislim da o tome mogu samo da sanjam.Prije petnaestak dana sam stala na vagu,imala sam 57 kg(licni rekord) :wallbash1:  Izgubila sam i ono malo samopouzdanja koje sam imala.Zainatila sam se samoj sebi i pocela da drzim pirincanu dijetu(najgora moguca).Za dorucak pola cinije kuvanog pirinca,vocka,nemasni mlijecni proizvod,rucak i vecera: tri porcije pirinca,tri povrca i vocka.Divota jedna.  :wallbash1: Za 7 dana sam smrsala 3 kg.Stalno sam gladna,avoljela bih da jedem nesto sto ce mi davati energije,jer mi se od ovog samo spava,pa ne mogu(a i nemam volje)da se bavim sportom i slicno,a i svjesna sam da nije zdravo sto se izgladnjujem.Voljela bih da mi preporucite neki zdravi jelovnik,i vjezbe,jer vise ne znam sta da radim,toliko sam gladna da nmg ni da razmisljam.Bicu vam jaaaaaaaakoooo zahvalna. :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: pozmozite mi da izravnam stomak i jastucice sa strane !
« Reply #2 on: March 23, 2013, 05:15:05 PM »
hvala punoooooo :) nadam se da ce da mi pomogne,1 aprila krecem u teretanu opet,javljam rezultate ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pozmozite mi da izravnam stomak i jastucice sa strane !
« Reply #3 on: March 23, 2013, 09:39:18 PM »
kad ides na spavanje i kad ustajes
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap