EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147182 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« on: January 18, 2007, 10:11:24 PM »
Methandrostenolone(dianabol,naposim )5 mg/tablete 100 tableta u bocici, ili  10 tabela po 5 mg u tabli . Ovo je originalni oralni steroid koji 1956. razvio Dr. John Ziegler u saradnji sa CIBA laboratorijama. Ovo je prvi steroid koriscen od strane Americkih sportista. Daleko je najpopularniji steroid. Zastitno ime Dianabol napusteno je pre otprilike 5 godina, jer je FDA zakljucila da ga koriste iskljucivo sportisti. Ime ovog preparata je zamenjeno opstim nazivom methandrostenolon. Iako ga Americke laboratorije vise ne proizvode, on je najpopularnija i najtrazenija supstanca na crnom trzistu svih vremena. Dianabol je veoma androgen i anabolican, i daje odlican prirast snage i mase. Povecava izdrzljivost i stvaranje glikogena. Losa strana su mu sporedni efekti. Dosta je toksican za jetru, i lako aromatizuje cak i u manjim dozama. Kombinacija sa Nolvadexom moze resiti neke od ovih problema. Retencija vode i poviseni krvni pritisak su takodje dosta cesta pojava. Zbog konverzije u DHT cesto daje izrazene akne. Ocigledno je da ovo nije steroid za postizanje definicije, vec se koristi za brzi porast velicine i snage. Treba ga izbegavati u vecim dozama i duzim ciklusima trajanja(ne duze od 6 nedelja). U oralnoj formi kod muskaraca popularne su doze od 15 - 50 mg dnevno, kod zena 5-10 mg dnevno.

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline olympicus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #1 on: October 16, 2007, 11:45:27 PM »
kolko je vremenski potrebno da se opet može uzeti dianabol ( ja sam ga uzimao prije tr jeseca pa me zanima kad mogu krenuti opet)




 :dunno:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #2 on: October 16, 2007, 11:46:24 PM »
kolko je vremenski potrebno da se opet moze uzeti dianabol ( ja sam ga uzimao prije tr jeseca pa me zanima kad mogu krenuti opet)




 :dunno:
Mozes odma ako ti je navrlo....bolje uzmi nesto kvalitetnije
Why so serious?

Offline olympicus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #3 on: October 16, 2007, 11:53:37 PM »
fora je utome što sam u ta 3 mjeseca uzimao evo ovako:
svaki dan 30 mg dianabola i svaki tjedan 1 sustanon 25o !!!!!
i onda sam zabrijao za definiciju i poslije ta 3 mjeseca sam prestao s sustanonom i nastavio s dianabolom al sam ubacio 2 ml deke i d 40 mg winstrola i  100 mg efedrina  i još sam bio na dijeti tak da se sad čistim

Offline olympicus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #4 on: October 16, 2007, 11:55:17 PM »
pa si koontam prije one prave kure u 12 mjesecu uzeti cijeli 11 mjesec oko 50 - 60 mg dianabola sam da me malo popuni

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #5 on: October 17, 2007, 12:09:11 AM »
Uzimao si metan na defki????
Why so serious?

Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #6 on: October 17, 2007, 08:25:53 AM »
kolko je vremenski potrebno da se opet moze uzeti dianabol ( ja sam ga uzimao prije tr jeseca pa me zanima kad mogu krenuti opet)




 :dunno:
Ako nisi imao pct kako treba, trebace dosta vremena.
Samo mi nije jasno kako si pravio ove cikluse u hodu.
Sto si se definisao ako ces sve to da zalijes sada?


Offline olympicus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #7 on: October 17, 2007, 10:50:44 AM »
definicija je prolazna , al ne možeš biti na njoj cijelo vrijeme pa se popuniš ( vodom) pa opet na definiciju kad ti pukne pa sve ispišaš pa se isklešeš pa onda opet masa ::::...................................

Offline olympicus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #8 on: October 17, 2007, 10:53:59 AM »
a prava kura će mi biti početkom 1 mjeseca prvo masa : anapolon , sustanon , deka  ( 1 mjesec dana)
a onda sljedeća 2  mjeseca definicija : winstrol , boldenon , efedrin i malo pri kraju trećeg mjeseca deke

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #9 on: October 17, 2007, 08:13:12 PM »
definicija je prolazna , al ne mozes biti na njoj cijelo vrijeme pa se popunis ( vodom) pa opet na definiciju kad ti pukne pa sve ispisas pa se iskleses pa onda opet masa ::::...................................

ako se takmicis onda ti nije cilj da budes dugo odran,vec da to postignes u odredjeno vreme znaci takmicenje
ako si rekreativac, bar meni, je cilj da sve vreme konstantno dobro izgledas, koliko je to izvodljivo u datim uslovima
ne odran ali da imas odredjenu separaciju, , da misic prozima neka vena, da se vidi stomak da nije deblji od grudi itd..
sto bi se svinjio pa definisao , kada telo trpi odredjen stres..razumem kada se to radi kada mora..ja ti , pera, mika i ostali koje se ne takmice,ne moramo, ili cu da budem cele godine u masi ili cu da se dovedem u red i to odrzavam koliko mi to uslovi dozvoljavaju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap