EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ja bih da se vratim u normalu,kako  (Read 26873 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #40 on: March 20, 2007, 10:27:44 PM »
Tu sam . malo se teze otvara sajt zadnjih par dana ali citam ja vas redovno.Danas je mjesec dana(mali jubilej :lol:) od kako se pridrzavam plana ishrane i tri nedelje od kad idem u teretanu  :showoff: rezultat je - 7.5 kg :yahoo:.Hvala sto pitate za mene :blowkiss:sad zurim ali pisem uskoro :blowkiss:
« Last Edit: March 20, 2007, 10:31:42 PM by Lazic »

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #41 on: March 20, 2007, 11:40:05 PM »
samo nastavi mendota :yahoo: :yahoo: :yahoo:

super ti ide iako kazes da imas poteskoca oko organizacije i faxa, samo nastavi :thumbup1:
over & out

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #42 on: March 21, 2007, 12:29:38 AM »
od kako se pridrzavam plana ishrane i tri nedelje od kad idem u teretanu  :showoff: rezultat je - 7.5 kg :yahoo:.Hvala sto pitate za mene :blowkiss:sad zurim ali pisem uskoro :blowkiss:

Volim da cujem ovakve stvari  :yes: :yahoo: :clap:

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #43 on: March 21, 2007, 02:47:45 PM »
 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :respect:Mendota!!!
Bravo! B R A V O ! ! ! :blowkiss:

I javljaj se cesce!!!!

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #44 on: March 22, 2007, 10:06:58 PM »
Ma super ste vi meni :blowkiss:.Ide dobro samo sam malo zeznula lijevo koljeno i skocni zblob, bole :nonono:, nemam pojma sta sam uradila. Vjerovatno pretjerala :blush: :yellowcard: na traci ili spravama. Koljeno bas boli i nesto kao da preskace (u nedostatku bolje rijeci) u njemu. Cardio radim na biku i na eliptical-u koji je bas dobar za koljena. Imala sam i treci sat sa trenerom,uradila circuit  (kruzni, ja mislim) trening i napravio mi plan za interval trening (of kors da je cuo za hiit :hitself:) 1.5min umjereno i 3min! brzeg intenziteta X6 intervala, svake nedelje se dodaje po interval i nakon dvije nedelje pojacava intenzitet za 30 sec. Trener mi je predlozio nesto kao "podrska" za koljeno, sprijecava koljeno da se potpuno ispravi prilikom hoda i vjezbanja, kupicu pa vidjecemo. Toliko ovaj put, hvala na podrsci, pozdrav :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #45 on: March 22, 2007, 10:17:01 PM »
WOW -7.5kg to je prava stvar. Samo tako na stavi i rezultati su tu :thumbup1: :thumbup1:. Kad vidis pomak onda volja ne nedostaje  :clap1: :clap1: :blowkiss:



Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #46 on: March 22, 2007, 10:23:31 PM »
Mendota,smao polako,ali sigurno.
 :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #47 on: March 28, 2007, 04:20:09 AM »
Bas kao sto kazes Dushe ide polako ali sigurno :).  Jos me koljeno boli pocela sam piti i neke tablete valjda ce nesto pomoci. Uglavnom cardio  radim samo na eliptical-u  30 min. :showoff:   najvise mi to prija koljenu (e bas sam dosadna :blush: sa tim mojim koljenom) i mogu vam reci da mi se sve vise svidja ova sprava, citavo tijelo je angazovano i po broju utrosenih kalorija rekla bih da je jako efikasan cardio, radim 4x nedeljno. Jedno pitanje, danima kad radim na spravama za noge( 5 sprava)   nakon toga radim cardio, butine i nadkoljenice me zabole (nesto kao grcevi) nakon  10-15 minuta na elipticalu, dali da radim te vjezbe za noge na spravama poslije cardia, cini mi se da bih lakse odradila eliptical. Toliko ovaj put, pozdrav iz konacno  :yahoo:toplog i suncanog Toronta :blowkiss: :blowkiss

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #48 on: March 28, 2007, 11:02:10 AM »
pa vidi...kardio je dobar posle teretane bas zato sto brze razgradis mlecnu kiselinu koja se nakupi u misicima, tako da pospesuje oporavak misica. e sad, ako ti je cilj da se takmicis na eliptikalu, onda radi prvo njega, a ako podstices misice na rast, bolje prvo teretana, pa kardio.
over & out

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #49 on: March 29, 2007, 09:13:46 AM »
Mendota,samo cesce svracaj ovdje ,na forum.Ovdje napunimo baterije za dalje :yahoo:
Forum je divan ,i tako puno znaci