EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ja bih da se vratim u normalu,kako  (Read 26876 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #50 on: March 31, 2007, 06:02:35 AM »
Jel to mene Vlado malo zezi ;D cuj ako se mislim takmiciti na elipticalu :lol:. Tu sam ja Dushe citam skoro svaki dan, nemam sta pametno reci  :zip: pa se i ne javljam. Navikla sam se na teretanu magla bih ici svaki dan cini mi se da nije jos tonu nekih obaveza.Upoznala sam jednog naseg momka radi tamo ako trener jos je i on iz Sarajeva e bas smo se ispricali. Kako si ti Dushe kako ide, idem sad malo da citam ostale teme. Hvala ti sto uvijek pitas za mene :blowkiss:                                                                                                                                                                                         
« Last Edit: March 31, 2007, 01:19:21 PM by Tanja »

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #51 on: March 31, 2007, 03:35:53 PM »
Jel si u Torontu? Moj muz je iz sa i ima jednog prijatelja koj radi kao fitness instruktor.



Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #52 on: April 01, 2007, 05:32:21 AM »
Da Vesna u Torontu sam, ovaj decko je mlad cirka 22-23 god zove se Dejan, moguce  da tvoj muz misli na tipa iz Sa koji je jedno vrijeme drzao(mozda jos uvijek nisam u toku) teretanu u Torontu, ustvari frenchajz (e jesam ovo napisala pravo) Premier Fitness-a. Pozdravi mi zemljaka, (odakle je iz Sa) :blowkiss:.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #53 on: April 02, 2007, 10:42:09 PM »
Sa mojmila  :)



Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #54 on: April 07, 2007, 10:47:03 PM »
Izgleda da je neko zatisje na forumu, samo da vas pozdravim, sutra idemo na godisnji :yahoo:  i ja zahvaljujuci vama :blowkiss: ne izgledam tako katastrofalno, smrsala sam 9 kg ukupono od 20.Februara i PREPORODILA sam se. Srecan Praznik Hristos Vaskrese, ko slavi i javljam se za nedelju dana :blowkiss:.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #55 on: April 07, 2007, 10:50:26 PM »
Lepo se provedi :)  :blowkiss:

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #56 on: April 07, 2007, 11:05:36 PM »
Ne znam sta se desilo sa postom :geek: , idemo ponovo :wallbash1:, idemo na godisnji  sutra :clap1: (hvala Tikice ti si izgleda uspjela vidjeti post) i hocu da vam kazem da sam zahvaljujuci vama skinula 9 kg i ne idem na more izgledajuci tako katastrofalno (mislim ima tu joos da se radi).Do skorog pisanja i Srecan Praznik (ko slavi) :blowkiss:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #57 on: April 07, 2007, 11:11:49 PM »
hahaha vanzemaljci.. ne znam sta je bilo...mozda si neto kliknula :)
aj pa nemoj da mnogo "krsis" i jedes ne zdravu hranu.. misli na nas :)  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #58 on: April 07, 2007, 11:16:18 PM »
Vratio ja, obrisala si slucajno drago nam je da si uspela koliko toliko..sada vodi racuna odrzi to..pa kada se vratis da idemo na jos bolje..Lep provod i sve najbolje..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Ja bih da se vratim u normalu,kako
« Reply #59 on: April 07, 2007, 11:19:07 PM »
Joj blama, Tikice ne pricaj nikom :blush:, pokusavam da izbrisem ovo pile (sto pokazuje 74 kg)ali mi se ne da nikako :dunno:, ako neko zna neko zna nek objasni :help:  preznojih se pokusavajuci :wallbash1: