EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NET Posao-pročitajte  (Read 4024 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
NET Posao-pročitajte
« on: March 28, 2014, 12:31:11 AM »
Evo ljudi pozdrav svima!

Naime ,u ovim teskim vremenima gde ja kao student ,pojma nemam kako cu i sta cu,te skolarina,troskovi,i slicno...
Nasao sam online posao u firmi SFI,koja se bavi internet marketingom...moze lepa para da se uzme,naravno ne odmah ali posle mesec-dva
Ukoliko ste u teskoj finansiijskoj mogucnosti,pogledajte moju internet prezentaciju,i registrujte se:
Sve je besplatno inače,a i ništa vas ne košta da probate,kao što sam i ja probao :)
http://onlinesfiposao.webs.com/
Za sva pitanja imate moj FB profil,ili ovde pitajte
Pozdrav

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: NET Posao-pročitajte
« Reply #1 on: March 28, 2014, 09:15:04 AM »
Moze screenshot tvoje zarade? Ali ceo page gde se vidi i tvoje ime.

Vidim da promovises neki levi e-commerce sajt, sta od toga uglavnom promovises i odakle dobijas traffic ka tvojim affiliate linkovima? Koliko klikova dnevno?

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: NET Posao-pročitajte
« Reply #2 on: March 28, 2014, 10:23:24 AM »
Hmm,ne znam kako je ovo neki levi e-comerce
ova firma postoji od 1998,i bavi se prodajom proizvoda,i aukcija,samo sto iz celog sveta
da ne tupim,ovde se ne zaradjuje od klikanja na moj link,ili ne znam sta,nego ide ovako:

1.Mozes ti da prodajes na njihovom sajtu,i tako zaradjujes novac
2.Ako dovedes nekog kupca na sajt,od svake njegove kupovine dobijas procenat(45%)
3.Ako dovedes prodavca,od svake njegove prodaje dobijas procenat(20%)
4.Dovodis ljude na sfi sajt,ucih njih kako da dovode druge,i tako i oni isto,i oformljavas svoj tim i tako redom

to je to

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: NET Posao-pročitajte
« Reply #3 on: March 28, 2014, 01:54:10 PM »
Znam druze kako ide sistem, bavim se marketingom vec godinama. Ovo je u sustini piramidalni affiliate sistem.

Iskreno prvi put cujem za njih... Moze screenshot sa tvog acc-a gde se vidi zarada?  ;)

ovde se ne zaradjuje od klikanja na moj link,ili ne znam sta
Mislio sam koliko klikova imas dnevno na svoje affiliate linkove sa kojih ljudi idu na proizvod. I pitao sam odakle dobijas traffic, tj gde promovises.

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: NET Posao-pročitajte
« Reply #4 on: March 28, 2014, 02:07:20 PM »
Iskreno da kazem nov sam u ovome,tek sam poceo da radim,skupio sam svega nekoliko dolara,ali najbitnije je da ide...
a tek sam poceo da promovisem u fb grupama,oglasima itd...
Gde ti radis ? mislim koja je tvoja firma?
Moze neki savet za novajliju  :yes:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: NET Posao-pročitajte
« Reply #5 on: March 28, 2014, 02:37:57 PM »
Iskreno da kazem nov sam u ovome,tek sam poceo da radim,skupio sam svega nekoliko dolara,ali najbitnije je da ide...
a tek sam poceo da promovisem u fb grupama,oglasima itd...
Gde ti radis ? mislim koja je tvoja firma?
Moze neki savet za novajliju  :yes:
Pazi, s obzirom da do sada nisam uopste cuo za njih, ja bih ti preporucio da preskocis ovo. Imas mnogo drugih kompanija za koje mozes da radis, ako hoces physical products idi budi affiliate za Amazon, ako hoces digital onda idi na Clickbank ili samo ukucaj na google niche+affiliate (npr: weight loss affiliata) i naci ces. Npr na Clickbanku su uglavnom od $20+ po sale-u, evo sada jedan sto promovisem je $65 itd

U sustini nije ni bitno toliko sta ces promovisati, najbitnije u celoj prici ti je traffic (sto je najteze dobiti). Ovo sa fb grupama je sranje, preskoci.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk