EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: daky - ishrana  (Read 2194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daky

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
daky - ishrana
« on: November 19, 2010, 03:37:56 PM »
 pozdraw swima sa foruma.. imam 19 godina, wisok 180 i tezak oko 80 kg.. moj problem je u tome sto imam wisak na stomaku pa ako mogu woleo bih da dobijem spisak ishrane, gotov jelovnik koji bih mogao da primenim.. ja sam ranije wezbao, wezbao sam otprilike oko tri godine sa nekim pauzama.. ima wec pet meseci kako sam prestao da wezbam.. iskreno nisam imao wremena i za owaj period sam mnogo opao i omrsao sam pet kilograma i nabacio sam wisak na stomak.. nikad mi stomak nije bio nesto ekstra ali je bio mnogo bolji nego sad.. imam nameru za dwa meseca ponowo da krenem u teretanu ali u owom periodu dok nekrenem woleo bih da promenim naciin ishrane i pocecu ponowo da trcim, imam sobni bicikl, sklekowi, trbusnjaci.. za owih pet meseci koliko newezbam nisam wodio racuna o ishrani i jeo sam dosta fastfood itd.. procitao sam mnoge teme ali woleo bih ako moze neko ili ako biste vi Lazicu mogli da mi napisete neki jelovnik koji bih mogao da koristim, gotov neki koji bih mogao da primenim.. ako biste mogli bio bih vam zahvalan..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: daky - ishrana
« Reply #1 on: November 19, 2010, 03:46:19 PM »
Da za pocetak iskljucis to w???
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline daky

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: daky - ishrana
« Reply #2 on: November 19, 2010, 03:48:08 PM »
ako vam to w smeta nije problem..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: daky - ishrana
« Reply #3 on: November 19, 2010, 04:03:15 PM »
daj neku sliku da vidim kako izgledas, da bih na osnovu toga znao sta da pisem
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline daky

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: daky - ishrana
« Reply #4 on: November 19, 2010, 04:37:14 PM »
nisam u mogucnosti da okacim neku sliku jer ih nemam ovde..  :nonono:
mogu li nekim opisom ili necim drugim da pomognem da bi mogli da mi napisete neku ishranu ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: daky - ishrana
« Reply #5 on: November 19, 2010, 05:09:08 PM »
Mozes napisati kako se hranis za pocetak.

Evo procitaj takodje ove dve teme:

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4263.0

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=8944.0

Dobrodosao. :D
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline clown

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 241
  • Gender: Male
Odg: daky - ishrana
« Reply #6 on: November 19, 2010, 05:37:28 PM »
slikaj se  ;)
"My goal when I come in here everyday is to make sure that if someone beats me - its not because they outworked me!" - Layne Norton

Offline daky

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: daky - ishrana
« Reply #7 on: November 19, 2010, 07:49:25 PM »
 tenssa bolje vas nasao :) procitao sam teme.. u sledecoj temi http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4263.0 postoji dat jelovnik dali bih mogao njega da koristim za pocetak, pise trening 3 x nedeljno to bi mi odgowaralo sad.. pa za nekih dwa meseca cu ponowo krenuti u teretanu..