EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!  (Read 3844 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #10 on: March 08, 2014, 11:15:00 AM »
Quote
imala sam 33% masti na prethodnom merenju, na visinu od 165 i 64 kg.
Uh, po ovome znaci da uopste nemas misica, ne vjerujem da si bas toliko sala imala...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline cojka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #11 on: March 08, 2014, 12:06:29 PM »
Pa tako mi bilo na onom merenju. Preciznije 33.3%.
Apsolutno nemam predstavu da li je to mnogo ili malo ili... ? Kako bih drugacije to mogla da utvrdim?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #12 on: March 08, 2014, 12:29:18 PM »
Ali 165 cm i 64 kilograma, stvarno tesko da imas toliki bf...

Zasto ne mjeris obime?

Recimo struk, stomak, butine i makar ta zenska kriticna mjesta...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline cojka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #13 on: March 08, 2014, 12:37:43 PM »
Aha. Izmereni su mi obimi.
Grudi su mi 95, struk 73, donji stomak (ako postoji ta referenca) je 88, kukovi su 99.
Butine ne mogu sad da merim, ali znam da mi je mishka (deo ruke iznad lakta) 28 - i znam da smo se smejali - isti mi je obim i kad mi je opustena ruka i kad stegnem misic.  :lol:

Offline cojka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #14 on: March 08, 2014, 12:39:40 PM »
i sad kad razmislim, posto sam mere koje sam dala sada uzela, mislim da mi je struk na merenju pre mesec dana bio 76, a kukovi mislim da su mi bili 102.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #15 on: March 08, 2014, 01:01:54 PM »
Nije problem da uslikas donjio dio tijela? mozes poslati na pp ako ne zelis da stavljas ovdje...

Mada niej ni bitno, nemas taj Bf, to znaci da ti je trecina od ukupne tezine salo sto nije moguce...

Samo nastavi jesti kako treba i ice dole jos, mozes staviti svoj jelovnik ako zelis...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #16 on: March 08, 2014, 01:31:54 PM »
BF 30%?
moguće i kod muškaraca, a pogotovo kod žena... žene generalno imaju viši BF nego muškarci i pločice se vide već na 15%... mada, u principu, ta brojka je potpuno nebitna i ne opterećuj se time...




Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #17 on: March 08, 2014, 01:37:35 PM »
Uh, nekako mi sada drugacije ovo djeluje poslije ove slike... :blush: :blush: :blush:


Po ovome djeluje kao da vecina obicnih (koje ne treniraju) djevojaka i zena ima Bf preko 30 posto...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #18 on: March 08, 2014, 01:43:15 PM »
pa da, kao kod muškaraca 20%... :)  devojke se na 15% se spuste jedino ako su baš u vrh formi... ma nije to ništa strašno, BF je samo brojka koja ništa ne govori sama po sebi... :)

Offline cojka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
Odg: Pokreni me!!!!!!!!!!!!!
« Reply #19 on: March 08, 2014, 02:48:00 PM »
E, super. Postovacu sliku, samo da uhvatim vreme, ali mislim da sam bas tu negde izmedju ove dve sto imaju 30 i 35. Znaci, nisam zategnuta, ali ne prelivam jos uvek.  :)

U svakom slučaju hvala puno na savetima.
Volela bih da mi samo neko da smernice gde mogu da procitam nesto vezano za taj odnos - obimi tj kilogrami i kako to funkcionise u telu u ovoj prvoj fazi. Hocu reci, ne gubim kile, ali evidentno drugačije izgledam, pa mi je to malo onako zbunjujuce.

Sto se tice jelovnika, mogu da postujem, ali stvarno, apsolutno nisam napravila neki strog rezim hrane. Potrudila sam se da prihvatim ono sto mi je izvodljivo iz vasih predloga - ujutru popijem casu vode, zamenil sam 'nesto slatko ujutru'  sa ovsenim pahuljicama, izbqcila auncokretovo ulje, ubacila maslinovo, skroz izbacila slatkise, ali sam hleboljubac, pa to i dalje imam u ishrani. Takodje primenila sam pravila o unosima,  pa ne jedem uh posle podne, sem ako nemam trening, i iako su mi rekli suprotno, pocela sam da jedem proteine posle treninga. Eto.