EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UH  (Read 173540 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #190 on: July 28, 2010, 06:48:33 PM »
kako lupa nitrom sramota me da citam :evillaugh:

Nebih se baš složio sa tobom iako nisam u dobrim odnosima sa njim  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #191 on: July 29, 2010, 12:18:18 AM »
kako lupa nitrom sramota me da citam :evillaugh:

Hajde pametni ti nas prosvetli cinjenicama ali ne sa ovim clancima koji nemaju veze sa temom i zivotom

@ bebac zar jos uvek :bored: :blush: :blowkiss:

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #192 on: July 29, 2010, 01:54:56 AM »
pa lik je rekao da radi na masi i da dobija previse sala pa si ti izvalio prvu glupost i onda je ronaldo rekao da se i njemu to desava leti, a kad ima dosta aktivnosti i dosta jede onda dobija cistu masu pa sam zbog toga napisao da je vise kalorija i vise aktivnosti bolje od manje kalorija i manje aktivnosti sto je otprilike kao da sam rekao trava je zelena a nebo je plavo i okacio sam 2 linka u kojima pise opsirnije o tome ako nekog slucajno zanima pa si se ti opet pojavio u fazonu wtf kakve veze ovi linkovi imaju sa bilo cim i poceo si da pricas o nekoj definiciji i gubljenju misica na dijeti o kojoj ovde niko ne prica pa ste presli na dopingovane gimnasticare i kosarkase tako da vise ne znam o cemu se radi u ovoj temi
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: UH
« Reply #193 on: July 29, 2010, 08:44:09 AM »
tako da vise ne znam o cemu se radi u ovoj temi

bez brige očisticemo je  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #194 on: July 29, 2010, 10:40:22 AM »
pa lik je rekao da radi na masi i da dobija previse sala pa si ti izvalio prvu glupost i onda je ronaldo rekao da se i njemu to desava leti, a kad ima dosta aktivnosti i dosta jede onda dobija cistu masu pa sam zbog toga napisao da je vise kalorija i vise aktivnosti bolje od manje kalorija i manje aktivnosti sto je otprilike kao da sam rekao trava je zelena a nebo je plavo i okacio sam 2 linka u kojima pise opsirnije o tome ako nekog slucajno zanima pa si se ti opet pojavio u fazonu wtf kakve veze ovi linkovi imaju sa bilo cim i poceo si da pricas o nekoj definiciji i gubljenju misica na dijeti o kojoj ovde niko ne prica pa ste presli na dopingovane gimnasticare i kosarkase tako da vise ne znam o cemu se radi u ovoj temi
ma o cemu TI Bre pricas..ja sam izneo argumente zasto u slucaju RADA NA DEFINICIJI posto se pomenulo topljenje masti je bolje SMANJITI KCAL i truditi se da je trening priblizno ISTI. a ne dodavati odjednom gomile aktivnosti za potrosnju jer u tom slucaju one nicim nece pomoci telu da bolje gubi mast/cuva misic... drugo evo gledam ponovo ove linkove i ja ne znam dali ti razumes engleski ali ovo nema veze sa temom....a jos pritom CLANAK sine moze svako da napise...

Ne kazem ja da ako neko radi na MASI ne treba da ima puno kalorija i puno potrosnje...ALI NE UVIDU aerobnog rada...Snaga je jako bitan atribut za dobijanje mase a kardio u periodu rada na masi NICIM nece pomoci rast misica...tako da ako se on kako ti vec kazes masti onda treba da pogleda sa cim se pretrpava u ishrani..i zato ti kazem ponovo daj mi jos jedan razlog a ne da mi saljes linkove nekih clanaka koje cak nisu ni studije..jer ja sad mogu da ti iskopam 500clanaka o tome kako je vidovita zorka efektivna ,a bez konkretnih cinjenica..
A sto se gimnasticara tice to sam odgovorio ronaldu jer ih je pomenuo kao primer..

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #195 on: July 29, 2010, 01:49:36 PM »
e ok u pravu si sve ne mogu da se raspravljam sa tobom, i ne znam sta pokusavas sa tim Pedjinim stilom pisanja ali ok :rofl1:
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #196 on: July 29, 2010, 10:03:30 PM »
pa lik je rekao da radi na masi i da dobija previse sala pa si ti izvalio prvu glupost i onda je ronaldo rekao da se i njemu to desava leti, a kad ima dosta aktivnosti i dosta jede onda dobija cistu masu pa sam zbog toga napisao da je vise kalorija i vise aktivnosti bolje od manje kalorija i manje aktivnosti sto je otprilike kao da sam rekao trava je zelena a nebo je plavo i okacio sam 2 linka u kojima pise opsirnije o tome ako nekog slucajno zanima pa si se ti opet pojavio u fazonu wtf kakve veze ovi linkovi imaju sa bilo cim i poceo si da pricas o nekoj definiciji i gubljenju misica na dijeti o kojoj ovde niko ne prica pa ste presli na dopingovane gimnasticare i kosarkase tako da vise ne znam o cemu se radi u ovoj temi

 :lol: :lol:  :goodpost:

@Nitrom: slazem se sa svim sto si rekao skroz je bila konstruktivna diskusija i respect za tvoje postove inace, ali imam osecaj kao da ovde nismo diskutovali o istoj stvari, tema je bila o masi ne znam kad je definicija dosla u pricu, evo na primer ovo o kakvoj dijeti je rec  :dunno:

a ti kad si na DIJETI i radis kardio si vec duboko ispod kalorijske crte i rizikujes misicni katabolizam....

i dalje nekako ne vidim jasno obrazlozenje pitanja sa pocetka
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #197 on: July 30, 2010, 12:41:49 AM »
Ja sam malo skrenuo sa teme jer sam pogresno protumacio nastavak diskusije ali poenta i dalje ostaje ista.... a to je ako se masti na masi ,unosi vise kalorija nego sto mu je potrebno i treba da trazi problem u ishrani...a i dalje treba biti objektivan...neko dobije nesto malo sala i istripuje,ako se radi na povecanju misicne mase ,minimalni ili veci dobici u salu su neizostavan propratni efekat...e sad nego se tovi ,a neko igra drugacije =)

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #198 on: December 23, 2010, 06:46:32 PM »
Sada cete reci da je to davno ispricana prica, ali mene ipak nije to najjasnije, moram da kazem da bas i nisam do sada obracao previse paznje na ugljikohidrate, ali sada ipak nebih da se usalim (dosta je ovo sto imam  :)), pa bi da to redukujem na neki nacin, evo ovdje nekog Lazicicevog posta od davno i sa Pedjinog foruma (nadam se da nije problem sto sam to copy-paste, ovdje na ovaj forum, al na x3m nisam registrovan pa nisam mogao ni da postavim pitanje).

Zbog cega ne treba mesati skrobne i vlaknaste uh u jednom obroku ???

moze u nekim slucajevima, ali  nisam lud   :crazy: da sebi namecem posao i istrazujem i isprobavam jos koja namirnica moze sa kojom i onako ima puno pitanja koja su vlaknasta koja skrobasta iako smo napravili podelu, na one koji daju energiju nazvali ih skrobasti i na one koje su za probavu dali im ime vlaknasti
posto su u pitanju razliciti GI u  i ti to koristis za varijacije, nevalja umanjivati taj efekat koji treba da proizvede .Ako umanjujes visok GI neke namirnice sa npr salatom.
A i provereno je da radi ovako..zasto menjati jer neko jede pirinac sa salatom ili krompir sa kupusom, pa bas i ne ide ta kombinacija..i posle se pita zasto se goji..  :)
za bildere koji rade mase mogu da mesaju..


Citat: ricin vs. abricin  Jul 23, 2009, 02:19:36 pm
Skrobaste i vlaknaste ugljene hidrate nemoj da kombinuješ.

Jel moze neko molim vas da mi objasi zasto ne smeju da se kombinuju?

Pedja:
mislim da je ricin pogresio i da je hteo da kaze da ne mozes da mesas dve vrste skrobasti uh
npr
pirinac i hleb ili obratno
naravno da mozes da jedes u obroku koji u sebi ima pirinac i pored toga neku salatu

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: UH
« Reply #199 on: December 25, 2010, 04:03:25 PM »
jel mnogo ako se dnevno unosi 30g saharoze pitam zato sto pijem onaj lek za prehladu fervex i uzeo sam pogresni sa secerom a bilo je i bez...Molim za brz odgovor.Hvala