EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prestala sam da mrsavim  (Read 4680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jelena84

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Prestala sam da mrsavim
« on: July 13, 2011, 12:46:16 AM »
Imam trenutno 68 kg i visoka sam 169cm. Pre 2-3 meseca sam imala 75-76,citajuci forum sam napravila plan ishrane i vezbanja i izgubila tih 7-8 kg,nije bilo potrebe da nista pitam jer sam za sva pitanja nasla odgovore na forumu,sve detaljno objasnjeno. Moj problem je u tome sto vec 2 nedelje nisam izgubila ni gram,i dalje se pridrzavam plana ishrane,vezbam svaki dan ali rezultata u vidu gubljenja tezine nema. Sto se tica obima nisam sigurna,moguce da mi je garderoba za nijansu komotnija ali je isto miguce da se tripujem jer nikad nisam merila obime. Sta dalje? Sta da se menja? Ne znam da li bi trebalo nekako da sokiram organizam?

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #1 on: July 13, 2011, 01:09:15 AM »
Napisi jelovnik,da vidimo jel treba da se sokiras :),ili ti jelovnik ne valja ko sto to obicno bude u 90% slucajeva...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #2 on: July 13, 2011, 08:03:06 AM »
Napisi jelovnik,da vidimo jel treba da se sokiras :),ili ti jelovnik ne valja ko sto to obicno bude u 90% slucajeva...
slazem se
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #3 on: July 13, 2011, 11:35:27 AM »
Zdravo Jeco ima ovde dosta strucnijih osoba od mene koje ce ti pomoci, ali buduce da kazes da ne mrsavis ni gram na vagi , ja cu ti reci svoje iskustvo.Kad  nisam imala problem sa tezinom kao sada , vezbala sam ali cifra na vagi je bila ista dok je meni odeca postala velika za 3 broja, mozda se to duzi na mishicne mase  koja dobija na tezini pa se cifra na vagi ne pomera. Eto moje laicko mishljenje a poslusaj sta ce reci ostali jer me i mene zanima njihovo mishljenje po tvom pitanju.

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #4 on: July 13, 2011, 03:02:19 PM »
Zdravo Jeco ima ovde dosta strucnijih osoba od mene koje ce ti pomoci, ali buduce da kazes da ne mrsavis ni gram na vagi , ja cu ti reci svoje iskustvo.Kad  nisam imala problem sa tezinom kao sada , vezbala sam ali cifra na vagi je bila ista dok je meni odeca postala velika za 3 broja, mozda se to duzi na mishicne mase  koja dobija na tezini pa se cifra na vagi ne pomera. Eto moje laicko mishljenje a poslusaj sta ce reci ostali jer me i mene zanima njihovo mishljenje po tvom pitanju.

Da, bitniji su obimi
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline jelena84

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #5 on: July 14, 2011, 10:41:15 PM »
Desio se pomak,izgubila sam 400g :)
Sto se tice jelovnika trudim se da unesem dovoljno proteina, ne znam sad u gramima koliko cega jedem ali napisacu sta sam danas jela:
ovsene pahuljice i jogurt 0.5mm otprilike 50g ovsenih i mozda 2dl jogurta i jedno belance
2 nektarine
2 parceta pileceg belog (200g je tezilo sirovo) i paradajz salata
krastavac
konzerva tunjevine i malo ella sira

Dorucak mi je standardan svakog dana,za prvu uzinu uvek uzimam voce, rucak tu ti tamo ubacim neko bareno povrce uz meso, sto se tice druge uzine to mi je najteze da izaberem sta cu pa se odlucim za neku salatu eventualno ako nema niceg uzmem neku vocku. Za veceru uvek jedem proteine. E sad ako hocemo da sitnicarimo desi mi se jednom u 10 dana da pojedem neki manji sladoled umesto voca :)
Zaboravih da napomenem da hleb ne jedem uopste

Offline shone bogi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #6 on: July 15, 2011, 12:02:02 AM »
jedi vise proteina za dorucak.4 obroka je malo povecaj na pet ili sest.

Offline jelena84

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #7 on: July 15, 2011, 12:04:21 AM »
jedi vise proteina za dorucak.4 obroka je malo povecaj na pet ili sest.
Ovaj krastavac mi je bio cetvrti obrok :)

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #8 on: July 15, 2011, 12:35:32 AM »
Malo je to hrane,usporila si metabolizam...Evo ja cu ukratko,posto mi se spava.Obrok 1 malo proteina,dodaj tu jos 1 celo jaje i 2-3 belanca,obrok 2 te breskve to nije obrok,moze da bude samo uzina,ali ako ti je cilj da smrsas izbaci to,znaci tu fale proteini,obrok 3 puno je to mesa za tebe odjednom,smanji to na bar 150g,mozes i na 120g,obrok 4 krastavac nije obrok jedi ga ali uz meso 100g belog na primer,obrok 5 je u principu ok samo bolje tu tunjevinu prebaci u neki od ranijih obroka,a jedi samo sir sa nekim mastima,e da a gde su masti ovde?Ne valja ti ishrana,menjaj to,ja sam ti rekao ukratko,reci ce ti i drugi,odo na spavanje.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Prestala sam da mrsavim
« Reply #9 on: July 15, 2011, 08:29:13 AM »
4 obroka je malo povecaj na pet ili sest.

ne troluj

Desio se pomak,izgubila sam 400g :)
Sto se tice jelovnika trudim se da unesem dovoljno proteina, ne znam sad u gramima koliko cega jedem ali napisacu sta sam danas jela:
ovsene pahuljice i jogurt 0.5mm otprilike 50g ovsenih i mozda 2dl jogurta i jedno belance
2 nektarine
2 parceta pileceg belog (200g je tezilo sirovo) i paradajz salata
krastavac
konzerva tunjevine i malo ella sira

jel ovo sigurno jelovnik svakog dana? rekla si da ne znaš baš u gram koliko čega jedeš ... ajde nedelju dana meri u gram, piši jelovnik, i prati kilažu

koliko dugo se ovako hraniš?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads