EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku  (Read 7884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #10 on: September 12, 2011, 09:58:13 AM »
Sve ja to znam, ali opet nije bas tako jednostavno. Sad je malo teze, kada ja pocnem ici na fakultet, selim se u drugi grad i tada mozda nesto drasticnije izmjenim, ali sada mogu samo sitnice da korigujem i tako malo po malo mijenjati komplet ishranu.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #11 on: September 12, 2011, 10:03:59 AM »
 P ti onda ukini hleb,izbaci sve zaprzeno,masno,slatko,voca isto minimalno......ne znam ja koliko sam usla u fazom jedem kuvano meso na vodi ili przeno na foliji,belanca kuvana,povrce,vocku jednu ili ni jednu u danu,Ella sir,salate......i dosta vode.U glavnom svaki obrok bi trebao da sadrzi proteine....
Moj dan je ovakav,pa vidi sta trebas da menjas:
dorucak (koliko vidim svima ovde je isti),ovsene pahuljice sa jogurtom (uz to neki protein,ja pojedem jedno celo kuvano jaje)
2. obrok-konzerva tunjevine
3. obrok-3-4 belanca i neka salata
4. obrok-meso i povrce,ili meso i salata
5. obrok-Ella (nemasni sir) i salata
Vocku ubacim negde izmedju i to pre podne
 

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #12 on: September 12, 2011, 10:08:56 AM »
U svemu tome nam se samo salate poklapaju  :lol:

Salu an stranu, meni je to skroz drugacije.

1 obrok. 4-5 jaja sa jedno 250-500 ml mlijeka ( dorucak )
2. Najcesce 2-3 kriske namazane dzemom i margarinom
3. Kad dodju moji sa posla pa sto naprave ( uglavnom neka corbasta jela )
4. kao i 3 :)
5. Ako sam gladan nekad pred spavanje, onda napravim neki sendvic ili obrok kao br. 2


Potpuna razlika  :bored:

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #13 on: September 12, 2011, 10:15:08 AM »
 Pa zato ti i jesu kg problem.Kao i meni :) ,jer isto tako sam se i ja hranila,i kg samo isle gore.
Tako da menjaj ishranu i ubaci neke aktivnosti,i kreni u akciju.Hhahaahah jel ovo doslo vreme da ja nekog savetujem a do juce sam jela sta sve nisam.
  Ja sam ti samo navela primer kako izgleda jedan dan ishrane cisto da imas predstavu kako to ide.
 Imas Lazicevo uputstvo u istom ovom delu foruma pa procitaj jako je korisno.Tako da ce ti lakse biti da sve saberes sta i kako.....Nije toliko tesko samo da se malo odreknes hrane koja te goji :lol:

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #14 on: September 12, 2011, 10:24:16 AM »
Pa dobro, vec dugo vremena meni kilaza stoji, sada je mozda pala za 1kg max jer treniram dosta a u struku sam mnogo skinuo a pritom sam ostao na istoj kilazi i sad vec neki vrijeme uz isto zalaganje vidim mnooogo manje rezultate i zato sam ovde dosao za neki savjet od iskusnijih ljudi.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #15 on: September 12, 2011, 10:47:10 AM »
   Ne znam sta da ti kazem......sacekaj da se ukljuci Lazic,Und,neko od njih da vidis sta ce ti reci

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #16 on: September 12, 2011, 11:06:58 AM »
Prehrana ti je glavna za skidanje kila, to sto ti nemas novca za istu ne mjenja tu cinjenicu... :nonono: :dunno:

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #17 on: September 12, 2011, 02:10:05 PM »
Mozda sam se ja lose izrazio a mozda sam i ostao neshvacen ali poslednje sto zelim ja jeste da izgubim kile neke, naprotiv. Ja idem na kilazu od 90 kg ali zelim da mi ostane ravan stomak, da ga odrzim. Sada sam izgubio dosta cm oko struka bez izgubljene kile i nastojim to i da odrzim. Ne zelim ja trbsnjake neke, nego samo ravan stomak i to je to. Imao sam u planu da jos malo skidam stomak dok ne bude kol'ko - tol'ko ravan i onda da jedem i nabacim kila do 90 i onda da idem da malo definisem to. To mi je barem plan, nadam se da je moguce izvesti :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #18 on: September 12, 2011, 03:04:36 PM »
poslednje sto zelim ja jeste da izgubim kile neke, naprotiv

ne znam kako to zamišljaš?!
ako skidaš salo MORAŠ gubiti kg
jedini način da ne gubiš kg je da uporedo sa skidanjem sala dobijaš mišićnu masu, za šta je potrebna mnogo bolja ishrana od one koju ti trenutno imaš, plus još gomila drugih stvari (znaš šta je dobiti 1kg mišića!  ;) )

a ti iskusni momci iz teretane su te lepo uputili, razvali ramena, leđa, grudi (čudi me da si zaboravio biceps i triceps; trapez; podlakticu; i sve ostale manje mišiće gornjeg dela tela), a noge koje su ti polovina tela, nemoj da razvaljuješ  :wow:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #19 on: September 12, 2011, 04:22:29 PM »
Pa do sad mi je uspjevalo to, tj. izgubio sam neke cm u obimu, ali kilaza je ostala ista i to sam htio da nastavim tako jer mi najvise odgovara.

A sto se tice drugog dijela, vjerovatno si primjetila da sam to iskusniji stavio pod navodnike a pretpostavljam da znas na sta se to odnosi a ovdje sam dosao da provjerim i tu tvrdnju da vidim je l' to dobro, moguce i sl. stoga ne vidim razlog na neki nacin podsmijavanja tome nego je mnogo bolje dati neki konkretan savjet sta i kako raditi jer ste vi ovdje mnogo strucniji od mene pa iz tog' razloga sam i otvorio ovu temu ;)