EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku  (Read 7885 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #20 on: September 12, 2011, 04:34:36 PM »
ja ne vidim da si ijedan savet prihvatio
imaš neku svoju filozofiju i sve što su ti do sad rekli završilo se sa tvojim "znam, al ja bi drugačije ..."


stoga ne vidim razlog na neki nacin podsmijavanja tome

to što ga ne vidiš, ne znači da ne postoji  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #21 on: September 12, 2011, 04:42:12 PM »
ja ne vidim da si ijedan savet prihvatio


A ja ne vidim da si ti ijedan savjet dala.
Jedino oko cega smo se vrtili svo vrijeme je bila ishrana a objasnio sam da sam po tom pitanju ogranicen ali ako si pazljivo procitala moje postove ranije a ne samo povrsno presla mogla si vidjeti da sam Lazicu postavio pitanje neko oko ishrane i cekam odgovor na to tako da ne mozes napamet pricati da nisam nista prihvatio.

o što ga ne vidiš, ne znači da ne postoji  ;)

A sto se ovoga tice, ako neko nesto ne zna, nije sramota pitati i informisati se o tome, zasto inace sluze ovakvi forumi. Sramota je smijati se tudjem neznanju a ne zeljeti pomoci! Niko nije naucen rodjen.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #22 on: September 12, 2011, 04:46:27 PM »
dok čekaš da ti lazić odgovori da li si pomislio da pročitaš bar nešto?
recimo sticky teme


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #23 on: September 12, 2011, 04:49:50 PM »
Citam ih, nemas brige o tome.

Dok sam citao te teme, skoro sve idu na to gubljenje kilograma, a meni to bas i ne odgovara.
Samo sam jednu temu nasao gdje je neki decko pitao ovo sto sam i ja pitao a to je gubljenje sala bez gubljenja kilograma.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #24 on: September 12, 2011, 05:32:01 PM »
A sto ne bi gubio kilograme? Gubis masti i naravno imas manje kilograma ali ono sto ostaje bolje izgleda, bolje imati 80 kg i 15% masti nego 95kg i 30% Iskreno zivo me zanima koja ti je logika...

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #25 on: September 12, 2011, 05:36:39 PM »
Pa ja sam ipak vise za ovo drugo, jer je meni licno ruzno izgledati onako mrsavo i izdefinisano. Ja sam vise za ovu drugu opciju, malo masivnije tjelo. Ne bavim se ovim sportom da bih isao na takmicenja, nego rekreativno i da imam lijepo tijelo.


Znaci nije mi cilj oblikovani trbusnjaci i da se vidi svaki misic, ja sam vise za ravan stomak i krupnije tjelo. Nadam se da me razumijes. :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #26 on: September 12, 2011, 05:43:57 PM »
aj ti kad provališ kako podeli to sa nama
pogotovo na hlebu i džemu  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #27 on: September 12, 2011, 05:49:51 PM »
Koji je tvoj problem?
Ako nemas sta pametno i korisno reci, nemoj dzaba da spamas. Ja ne krijem da se ne razumijem u ovo, ali zato sam se ovde javio da bih ucio i cuo nesto korisno a ne provokacije neke.


Znaci, tvoj je izbor ako zelis da nekoga naucis nesto i das koristan savjet tj. da preneses svoje znanje a ako ne zelis to da radis ja te ne mogu natjerati ali koliko znam ovo nije neki spamerski forum pa da se pise tako i provocira.


A ti svoje znanje cuvaj dobro da ti ga neko slucajno ne ukrade, nemoj slucajno da pomognes nekome ko dobronamjerno postavi neka pitanja, nemoj slucajno da nekome pokazes pravi put u necemu.


Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #28 on: September 12, 2011, 06:13:19 PM »
Druze,lepo ti je receno vise puta da moras ishranu da sredis,ti govoris da ne mozes da je menjas,sta ocekujes onda da ti kaze vise?Bez ishrane nema nista,bilo koji cilj da je,bolje uzmi ti i citaj jos umesto sto se raspravljas...

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #29 on: September 12, 2011, 06:37:38 PM »
Pa ako nema nista da kaze, neka tako i ostane a ne da se podsmijava i provocira.


Da li je neko procitao da ja ne zelim mjenjati ishranu??


Ja sam pitao da mi neko navede makar par strvari koje mogu za pocetak promjeniti, koje ne traze nesto previse ni finansija jer trenutno ne mogu da podrzim nesto previse mesa i sl.


Da li je iko ista predlozio tu? ( jeste samo dragana poslala svoj nacin ishrane, a vi? )
Da li sam pitao za kardio nesto, a gdje je odg ? ( ima tema o njemu, ali opet to je nesto gdje cu gubiti kile, ja sam trazio ako ima neki savjet da mi da kako da treniram i hranim se da bih ocuvao i kile ali nema veze )


Ugl. snacu se ja vec nekako, neka moderatori zakljucaju temu.
Nadao sam se vecoj pomoci od vas ali nema veze, hvala Lazicu i dragani na ukazanoj pomoci.