EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)  (Read 5378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adnan_j

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« on: December 15, 2011, 12:18:53 AM »
Pozdrav svima, imam 24 god, visok sam 180 cm i trenutno imam 80 kg. U teretanu idem oko 3 mj i za to vrijeme sam dobio oko 7-8 kg. Napredujem dobro, rezultati ne izostaju ali takodje ni salo koje se pocelo skupljati na stomaku...  :nonono:
Treniram 5 puta sedmicno, ali problem je sto ishranu ne mogu promijeniti. Radim u Afgh tako da moram jesti ono sto "ima" a ne sto hocu. Takodje ne mogu jesti vise od 3 puta dnevno jer imamo dorucak, rucak i veceru. 
Bojim se ako ovako nastavim, da ce sala da bude sve vise i vise, tako da bi molio za kakav savjet, sta da uradim, osim toga da ubacim kardio jer cu to svakako uradit. Prije nisam nikada imao problema sa salom i stomakom, zapravo prije mog prvog polaska u teretanu sam imao 65 kg.
Da li neko ima kakav savjet sta bi mogao da uradim, s tim da ne mogu jesti vise o 3 puta, max sto bi mogao da uradim je da ponesem na posao pahuljice (bez mlijeka onako suhe) jabuku ili neku drugu vocku pa da to ubrojim kao 4-to jelo.
Hvala  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #1 on: December 15, 2011, 07:51:34 AM »
a zasto ti nemozes da obezbedis sebi nesto izmedju od hrane..sta radis kada si gladan nije valjda da trpis do sutra ujutru
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Adnan_j

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #2 on: December 15, 2011, 05:45:01 PM »
a zasto ti nemozes da obezbedis sebi nesko izmedju od hrane..sta radis kada si gladan nije valjda da trpis do sutra ujutru

Pa problem je sto ne budem gladan. Radim nocnu smjenu, tako da moj "dorucak" ustvari bude vecera. Sobzirom da za veceru budu stvari poput govedine, krompira, nemam potrebu da jedem do 12 sati uvece, a nakon toga uopste ne budem gladan do ujutro. Znaci "doruckujem" u 19 h, zatim rucak u 00:00, oko 03 h pijem whey 90gr (46 grama proteina) i vecera u 06 h ujutro. pred spavanje ( oko 10 h ujutro) ponekad pojedem krusku, jabuku ili bananu.

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #3 on: December 15, 2011, 06:34:47 PM »
Kakav je to whey od 50% proteina?Inace ako ne sredis ishranu ne moze ti niko pomoci i to je to.Spremaj hranu kod kuce i nosi,ne znam sta drugo  :dunno: .

Offline Adnan_j

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #4 on: December 15, 2011, 06:44:15 PM »
Kakav je to <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> od 50% proteina?Inace ako ne sredis ishranu ne moze ti niko pomoci i to je to.Spremaj hranu kod kuce i nosi,ne znam sta drugo  :dunno: .

Pa koristim Sintha 6 whey, i cuo sam da je dobar a tako pise na pakovanju u 1 dozi ima 23 ili24 gr proteina. A druze ne mogu spremat hranu kod kuce, jer nisam kod kuce u Afghanistanu sam, tako da jedem ono sto bude spremljno da se jede...  :wallbash1:

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #5 on: December 15, 2011, 06:54:47 PM »
Sintha je blend,i to je ok s njom mozes da menjas 1-2 obroka dnevno,a za ovo drugo ne znam sta da ti kazem,mozes ti raditi kardio,ali dzaba je to bez sredjene ishrane,pogledaj teme o hrani pa probaj malo da korigujes.

Offline Adnan_j

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #6 on: December 15, 2011, 07:10:27 PM »
Sintha je blend,i to je ok s njom mozes da menjas 1-2 obroka dnevno,a za ovo drugo ne znam sta da ti kazem,mozes ti raditi kardio,ali dzaba je to bez sredjene ishrane,pogledaj teme o hrani pa probaj malo da korigujes.

Ma vjeruj mi da sam prvo trazio teme i citao, prije nego ovu otvorim al znas kako je kad nikad ne znas sta ce da bude za rucak, veceru, a vecinoom su przene stvari, sta ja znam govedina, curetina, piletina, a bas sam ovdej negdje citao da je kuhani krompir dobar pa ne znam jel mogu mjesto toga racimo da jedem pire od krompira ako nema kuhanog?  :) zatim za dorucak (sto meni dodje vecera) budu kuhana jaja sto uzmem kad ima, ili omlet, i biskvit sa medom recimo.  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #7 on: December 16, 2011, 09:37:06 PM »
ja bih ipak nasao neko resenje, kupis kuvalo za kafu, pa kuvas jaja, to je mnogo bolji izvor proteina i masti, zatim mozes jesti sir, bademe lesnike itd..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Adnan_j

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #8 on: December 17, 2011, 03:23:14 AM »
ja bih ipak nasao neko resenje, kupis kuvalo za kafu, pa kuvas jaja, to je mnogo bolji izvor proteina i masti, zatim mozes jesti sir, bademe lesnike itd..

OK, hvala na odgovoru, bedemi ponekad budu pa to mogu iskoristiti, jaja takodje, a sir ima samo onaj u liskama sto je namjenjen za sendvice, tako da ne znam kolko je on dobar...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Skupljanje sala na stomaku (ishranu ne mogu mijenjati)
« Reply #9 on: December 17, 2011, 09:32:52 AM »
u tvom slucaju je to bolje nego da ne jedes
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap