EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)  (Read 55697 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Nikada se inzulin nije davao u venu i da bubas wtf triceps i suzdrzi se od bubanja na ovom podforumu!!!!!!!!!!!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline AnatomyX

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Svasta cemo jos cuti od @bestia@
vidjecete, momak je takav talenat da je to nevjerovatno

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
sa svojih 15 godina i par meseci moze se reci da sam talenat i da posedujem sasvim dovoljno znanja,sto se tice aas znam osnovno odprilike sta i kako,neke klasicne kure,ne msm. na hgh i insulin koji su mi totalna nepoznanica..a suplementi i ishrana mi nisu ni malo strani,veoma dobro poznajem te oblasti,tako daa....hocu reci da imam vece znanje i od onih koji su mnoogo stariji od mene a da ne pricam o mojim vrsnjacima,to necu ni da poredim,tako da nemoj ti da gledas mene vec svoje du*e... ;) zapitaj se malo sta si ti znao u 15 godina pa uporedi malo samnom,videces da blage veze sa zivotom nisi imao,to sto sad znas nesto ne znaci da ja necu da znam vise u tvojim godinama,cak naprotiv i nemoj da podcenjujes nicije znanje narocito ne nekog ko je nzm. koliko ali sigruno mladji od tebe... :blowkiss:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
sa svojih 15 godina i par meseci moze se reci da sam talenat i da posedujem sasvim dovoljno znanja,sto se tice aas znam osnovno odprilike sta i kako,neke klasicne kure,ne msm. na hgh i insulin koji su mi totalna nepoznanica..a suplementi i ishrana mi nisu ni malo strani,veoma dobro poznajem te oblasti,tako daa....hocu reci da imam vece znanje i od onih koji su mnoogo stariji od mene a da ne pricam o mojim vrsnjacima,to necu ni da poredim,tako da nemoj ti da gledas mene vec svoje du*e... ;) zapitaj se malo sta si ti znao u 15 godina pa uporedi malo samnom,videces da blage veze sa zivotom nisi imao,to sto sad znas nesto ne znaci da ja necu da znam vise u tvojim godinama,cak naprotiv i nemoj da podcenjujes nicije znanje narocito ne nekog ko je nzm. koliko ali sigruno mladji od tebe... :blowkiss:

Ma sve je to ok da si ti pametan  :) ali nemoj pričati šta neznaš, insulin se ne daje u venu, tj. može čovek da proba prvi i poslednji put  :mf_death:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
jbg.,ako neki put pogresim ne trebate mi uzimati za zlo nego da me uputite jer ipak imam dovoljno vremena da se upoznam sa aas u narednm periodu,znam da je zvucalo debilno kao da sam rekao treba ubrizgati test. u venu,umro bi istog trena... :evillaugh:

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
@bestia
bas lepo sto ti sve znas, nastavi da ucis
ali nemoj vise da pises na ovom delu foruma- nikog ne zanima   savet 15ogodisnjaka o steroidima a mozes i da naskodis ljudima ako se neko ne daj boze odluci da te poslusa- znaci potencijalno ti je savet smrtonosan
da se ja pitam, slicni tebi bi ako posle prvog upozorenja nastave sa po istom, leteli bespovratno sa foruma
filmovi.infopult.net

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
ok.,pricacu od sad samo ono sto znam asto nzm. pitacu ali na pm.... :rolleyes01:
a ono sto se tice ubrizgavanja sam dobro napisao,zar ne,bar tako rade medicinski radnici ...   :evillaugh:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
dzabe svo znanje ako napravis tako fatalnu gresku
potkozno se daje,cak je ovaj takmicar hans,na svom forumu,rekao da daje intramuskularno sto je ,mislim,isto ozbiljna greska
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE

potkozno se daje,cak je ovaj takmicar hans,na svom forumu,rekao da daje intramuskularno sto je ,mislim,isto ozbiljna greska

Neki bilderi to rade intramuskularno...brze djeluje inzulin ali samim tim se i povecava  mogucnost komplikacija a i mislim da se na ovaj nacin inzulin ne iskoristava na najbolji nacin!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
http://www.youtube.com/watch?v=64LlMeqqVQc

Naslov je neadekvatan naravno.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.