EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MNOGO LAZOVA!!!  (Read 35942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #130 on: March 26, 2011, 11:45:12 PM »
zasto hranite trolovanje ocigledno  :lol:
Why so serious?

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #131 on: March 28, 2011, 09:45:54 AM »
haveru, tebi po kile glutamina traje 5 dana, pola kile prosječnog glutamina je u bih 60 km, oko 30 eura, tebi najmanje 120 eura treba na glutamin, što neko reće jadan onaj ko tebe finansira i još što neko drugi reće pa to ovdje u tolikoj mjeri niko ne koristi, još toliko mesa što si nam nasnimao, pa ti si trebao kao švarc da izgledaš. gdje je onda zapelo?
šta se desilo? gdje je napredak?

Offline eyesburn

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #132 on: March 28, 2011, 12:23:45 PM »
Tacno, prvi priznajem da sam ja to radio, mada ja nisam lagao da se hvalim, ja sam krmacio, jeo junk (cilj mi je bio da smrsam -  i jos uvek je) bilo mi je tesko da postujem taj rezim ishrane, al' u jednom trenutno je kap prelila casu, i rekao sam sebi da cu da ispostujem to makar zbog zdravlja, ako nista drugo bio sam ultra debeo  :wallbash1:
I evo iz dana u dan, nekako mi vise i nije problem da se hranim tako kako se hranim/o svi mi ovde manje vise, cak sam poceo da se uzivam u namirnicama koje sam zaobilazio do pre 3-4 meseca  :wow:

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #133 on: March 28, 2011, 10:13:26 PM »
haveru, tebi po kile glutamina traje 5 dana, pola kile prosječnog glutamina je u bih 60 km, oko 30 eura, tebi najmanje 120 eura treba na glutamin, što neko reće jadan onaj ko tebe finansira i još što neko drugi reće pa to ovdje u tolikoj mjeri niko ne koristi, još toliko mesa što si nam nasnimao, pa ti si trebao kao švarc da izgledaš. gdje je onda zapelo?
šta se desilo? gdje je napredak?
Polako.....polakooo hiljadu puta sam vec reko......ajde ovako da se valjda konacno svi razumemo...
prvo mene niko ne finansira,sam se finansiram,kao drugo ti ne treba da brines o tome...
trece...ja tek ponovo idem u teretanu negde od kraja decembra,praskove sam ubacio u januaru,ne moze dalje od ovoga...tada sam skroz bio atrofirao od kick boxa,aman skroz,bench sam imao 80kg...dobro zgibove sam cepao,sklekove..mrtvo na dole......kao pilicar...sad je sve to drugacije mnogo......i nisam ja BIO na 100 gr glm,bio sam na max 40gr kao i svi vi,za ceo dan......
Znaci kad bi sad ne znam sta ocekivao,ili vi rekli,da je moglo da se uradi dalje od ovoga,a videce se,to bi sve bilo sviranje *urcu,da se ne lazemo...
jos malo izvlacim prirodni potencijal sto sam mlad,hormoni ovo ono,nece jos dugo tako to silovanje...mislim da je sad mnogo jasnije sto testiram sebe i kombinujem....evo svecano priznanje,smanjio sam glm na 50gr oko treninga a digo bcaa  :yes: videcemo dalje...
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #134 on: March 29, 2011, 12:40:11 AM »
Ne vidim nista cudno ovde. Ako neko ima para za bacanje, od viska glutamina glava ne boli  ;)
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #135 on: March 29, 2011, 11:44:00 AM »
od viska glutamina nemoras da se bojis da ces imati problema sa stolicom  :lol:

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #136 on: March 29, 2011, 04:04:18 PM »
Kupi HGH kad vec imas para, i dalje ces biti natural  :innocent:
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #137 on: March 29, 2011, 04:37:24 PM »
Ili SARMS