EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52289 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #20 on: May 16, 2011, 11:12:44 PM »
imas li mogucnosti da kupis neki blend koji ti moze sluziti kao zamena za obrok ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #21 on: May 16, 2011, 11:30:13 PM »
Pa dali smo ti i ja i Lazic ideje za nosive obroke za koje ti cak ni kutija ne treba. A i ja bih zamenio tusiranje obrokom :lol:

pa da i dali ste mi super savete..vec sutra cu da pokusam da krenem da se pridrzavam ovog rezima..a ovaj odg je cisto jer sam se trudila da svima odg jer mi zaista mnogo znace svi kom i sugestije!!! Jos jednom HVALA PUNOOO :) :)

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #22 on: May 16, 2011, 11:38:19 PM »
imas li mogucnosti da kupis neki blend koji ti moze sluziti kao zamena za obrok ?


tek sam se pridruzila ovom forumu pa cu kad budem slobodna sve detaljno iscitati al u principu protivnik sam svih sejkova i svih dodataka (verovatno su ovo samo moje predrasude)! Meni je jako vazno da kada nesto jedem da to i zvacem (valjda mi telo ima osecaj da je dobilo neku konkretnu hranu), tako da mislima da iako bi ti sejkovi imali sve potrebno da bih ipak imala napade gladi :nonono:. Za sada koristim ove savete i ima da se bas potrudim oko ovih zdravih obroka. Jos kad bih uspela naci te tablice sa ishranom (procitah na nekom postu) al ne znam da ih nadjem na sajtu  :bored:.
I jos jedno pitanje. Koliko je banana los obrok (znam da ima mnogo kalorija, secera il cega vec al je zdrava...)???
Jos jednom HVALA SVIMA, divni ste :)

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #23 on: May 17, 2011, 12:30:58 AM »
pa da i dali ste mi super savete..vec sutra cu da pokusam da krenem da se pridrzavam ovog rezima..a ovaj odg je cisto jer sam se trudila da svima odg jer mi zaista mnogo znace svi kom i sugestije!!! Jos jednom HVALA PUNOOO :) :)

Samo cepaj i kaci postignute rezultate.



Jos kad bih uspela naci te tablice sa ishranom (procitah na nekom postu) al ne znam da ih nadjem na sajtu  :bored:.
Evo ti i tablice

http://www.zshare.net/download/90235452c5e1edea/
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #24 on: May 17, 2011, 12:36:51 AM »
Bolje jabuka nego banana ... ili neko bobicasto voce
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #25 on: May 17, 2011, 04:58:59 AM »

Evo ti i tablice

http://www.zshare.net/download/90235452c5e1edea/


Hvala  :). Imam jos pitanja :bored: znam da cu smoriti al sta da radim.. :dunno: . Zanima me jel postoje neke tablice koje vec imaju ispalnirane obroke il da iz ovih gledam koja namernica spada u koju grupu pa da sama kombinujem (evo priznajem da sam lenstina ;) ) i nadam se da neko nece shvatiti ovo kao pametovanje, nezahvalnost, bezobrazluk ili sl..al videla sam u nekim postovima da govore da se "strogo pridrzavaju tablica" ,ne mesaju npr UH i masti, al na tim postovima nema objasnjenja odakle im informacije, tj da li sami prave tablice na osnovu onih koje si mi poslao (jos jednom mnogo hvala  :) )ili postoje neke druge tablice. I jos jedno pitanje. Planiram uvece kada stignem da ili vozim bajs ili radim trbusnjake i cucnjeve, pa nzm koliko je sta preporucljivo posto mi je dodnji deo tela ionako jaci od gornjeg pa ne zelim da taj deo dodatno "pojacam" radeci neke "lose" vezbe. Da li bajs i cucnjevi dolze u obzir???  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #27 on: May 17, 2011, 09:06:43 AM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4263.0


hvala puno :), jos molbica kad budes imao vremena samo mi napisi cucnjevi -da ili -ne

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #28 on: May 17, 2011, 10:53:04 AM »
čučnjevi uvek i obavzno (ako nemaš nekih zdravstvenih problema, sa kičmom, kolenima, kukovima...), ali nauči kako se rade, imaš u podforumu PL & strongman, plus klipove na youtube-u


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #29 on: May 17, 2011, 03:55:36 PM »
Mislim da ona nebi trebalo da radi tu vrstu cucnjeva ;)
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!