EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: došli nalazi??pomoć  (Read 1650 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline horch-d2

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
došli nalazi??pomoć
« on: February 08, 2014, 10:59:19 AM »
dakle evo vec godinu dana ima da nisam taka ništa slatko osim 30gr dextroze nakon treninga, prehrana se svodi iskljucivo na "zdravu"
06:00 whey protein on sa zobenim
9:00 tuna sa piribnacom integralnim
11:00 pileca prsa sa rizom integralnom
14:00 trening
15:15 whey sa dextrozom bcaaa i kreatinom
16:30 prsa pileca sa rizom
19:00 pileci batak ili prsa sa posnim
21:00 kazein i bcaa

ali zabrinili su me nalazi da nakon takve ishrane ,totalo izbacenog junk fuda i slatkog uz vjezbanja 6 puta tjedno imam neke 4 stavke sta su lose u biokemiji....
zna li neko vise od ovome da mi rece sta da radim i jeli to loše ili ne...puno hvala  evo slika


Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: došli nalazi??pomoć
« Reply #1 on: February 08, 2014, 11:50:57 AM »
Zar ti nije dr rekao sta trebas da znas?
Ovako laicki, sve ti je tu negde oko normalnih vrednosti tako da ne bi trebalo da brines.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline horch-d2

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
Odg: došli nalazi??pomoć
« Reply #2 on: February 08, 2014, 12:08:53 PM »
danas ne radi to mi je samo prosljedio preko brata... ma sve to shvacam da je amo rec ok samo me cudi ovi kreatinin ,on koda nas vježbaća i kod proteinske prehrane bude malo povišen iznda granice a kod mene je ispod.... krvni nalazi su svi extra samo ova 4 biokemije su kao losija

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: došli nalazi??pomoć
« Reply #3 on: February 08, 2014, 12:15:27 PM »
Sto se tice uree, ona ti je produkt razgradnje proteina, tako da je logicno da ako unosis vecu kolicinu proteina ona bude povisena.