EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102566 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala vam objema na savjetima :).

Und, meni se učinilo da si rekla da treba da je kuhano  :hitself:..al nije važno..bitno je da sam mogu experimentisati..a to za prelive isl..ma kod mene ti je ista priča..u  kuhinji se snalazim samo tako  :)..Nego kupila sam ti ja Kotanyi začin za piletinu, vidim preporučuje se...al fino piše za pečenu no ja sam ti to lagano na mesku i u vodicu i kuhala  :wow:..i što je najgore nije bilo loše...ali sad ću ga moći iskoristiti na pravi način ;)...a za obime  :blowkiss:.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ma samo na vrelu tavu malo zacina preko , ja uzimam mexico malo pukantnije  :lol: okrenes na jednu drugu strano gotovooo  :)

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok ok..biće mi zadovoljstvo već sutra da pripremim...možda pokušam da unaprijedim svoje kulinarske vještine pa pokušam da pripremim piletinu na "kineski način"  :wow:..kako je Pahuljica predložila u svojoj temi...ne čini mi se nešto komplikovano...ajde čujemo se.

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
ja belo meso isečem najtanje što može, nekad pospem začinom a nekad samo so, teflon samo namažem uljem (jer je iako je teflon lakše tako spremiti, pogotovo kajganu)....i gotovo za koji minut

to mi je najlakše odneti na posao.....e sad, jednom sam zaboravila da posolim pa sam rekla....nema veze, posoliću ga na poslu kad budem jela.....međutim, neslano meso ima baš zanimljiv ukus, dođe nekako slatkasto......tako da sada namerno neki put ostavim neposoljeno

a nekad sam bežala od belog mesa,,,,samo krilca, trtica.......gloc gloc
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma može se experimentisati samo treba htjeti. Ja se ipak neću odlučiti za "kineski način"..čini mi se da ide mrkva uz sve to a ja ju ne volim i izbjagavam ju jer koliko sam uspjela skužiti nešto je diskutabilno u vezi GI..pa je bezbolnije mi nekako da ju ne unosim u organizam  :rolleyes01:..sad koliko je to pametno ne znam al tako ja to nekako.

A bijelo meso ja inače jako volim, kuhana piletina mi sad je skroz ok...inače nikad nisam voljela masno nešto...meni su glavni bili slatkiši...tjestenina i velike količine voća  :yes:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pa je bezbolnije mi nekako da ju ne unosim u organizam  :rolleyes01:..

za sad odlična odluka  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Draga hvala ti puno... :blowkiss:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
zahvaljivaćeš kad dođeš do cilja


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajde važi al mnogo znači svakodnevna podrška pe jednostavno ne znam kako da vam iskažem zahvalnost za istu  :).

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ispoštuj nas  :lol:

stigni do cilja, da ne bude da smo kucali bezveze  :innocent:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads