EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102458 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Jeste Lokki  :)...dobar je osjećaj...još kad bude vaga pokazala 69  :wow:..Mislim  da nisam svjesna kako je ovo dobro krenulo...jer izgubiti 1 kg za mene je bio pojam...jednostavno se činilo nemogućim naći bilo kakvu formulu..a o nečemu ovako dobrom nisam mogla ni sanjati...najiskrenije....hvala ti puno i hvala svima... :blowkiss:.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Und napravila sam danas sutlijaš kako si mi predložila i bilo je odlično  :ok02:...a još koliko  me to sve zasitilo...Prije toga sam pojela i 100 gr. piletine...pa sam sačekala nešto malo i zasladila se samo tako :)...hvala ti.

Leyla...pripremila sam ribu...za par sati ću ju konzumirati pa ti kažem kakvog je ukusa...Odlučila sam samo paradajz jesti uz nju...svjež onako...jer imam osjećaj da mi paprika isl...ne bi išlo  :dunno:.

Jelenam86...ja sam se ovaj put odlučila da spremim ribu u foliji...a ne znam za te kese koliko su skupe...ja to relativno često pripremam pa ne znam da li bi mi se isplatilo tako...al ajd vidjeću  ;).

Ps. Nemojte se molim vas ljutiti što tema ima ovoliko stranica...sve se trudim da budem što kraća  :rolleyes01:.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Znam da ste vjerovatno mnogi zauzeti ali meni bi tako dobro došao brz odgovor  :rolleyes01:. ...Moji su kupili lubenicu i sad smo ju stavili u fridž da se ohladi...tako da bi ju mogli konzumirati tek kasnije....Znam da voće treba jedno ili dvoje do 17:00 sati ali možda je lubenica izuzetak? Čitala sam da se može konzumirati u većim količinama...kakve su šanse da danas sirni obrok ja zamjenim lubenicom...samo danas? Pojela sam od voća do sada breskvu 100 gr....Unaprijed zahvlana.. :blowkiss:. AKo kažete ništa od toga ok...ali mogli bi se smilovati  :rolleyes01:...sir  mi i onako počeo teško padati  :lol:...a vruće ovo ...pa lubenice...Jasna mi je sva priča oko toga šta je voće šta protein itd (odjednom sam sve počela znati   :wow:)...mislim teško da voće je dobra zamjena proteinima ali samo danas?

Offline jelenam86

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Minka, ovde je pakovanje tih kesa nesto ispod 100 dinara (~ 10 eura), a u pakovanju su 5. Dosta su velike, mislim da pise da moze da stane oko 2 kg mesa. Kad koristim njih, obicno spremam za sve u kuci - svima se svidja, obozavaju krompir na taj nacin recimo (bez masnoce, a ukusniji od kuvanog). Zbog velicine i cene, ne znam koliko ce ti se isplatiti.  :dunno:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
1 euro, ne 10

može minka, lubenica ima 90% vode, zato može u većim količinama, uživaj malo i u čarima leta, kad nas već ubijaju ove vrućine (al slatkiša nema ;) )


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Und ti si moja kraljica  :)...Jedva čekam večeras  :clap:...kod nas je takođe vruće...ja sam uglavnom kući...pa ujutro gledam sve da pripremim od hrane...jer po danu su nesnošljive vrućine...hvala ti draga puno.

Jelenam86...kad sam vidjela 10 euro...pomislila sam ipak kako mi je to preskupo...al evo vidim Und kaže 1 euro...to je ok...pa vidjeću  ;).

Leyla...upravo sam smazala 100 gr. pastrmke sa paradajzom...nije bila premasna (ogulila sam svu kožicu)...ok je...godiće mi s vremena na vrijeme ukus da promijenim ali oslić mi je favorite...na njemu bih mogla živjeti...luda sam za tim ukusom al "LEDO".

Ps. Iščačkala sam jedan recept za tikvice...ali javim vam kad probam  ;).

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Da mi je znati gde si to procitala da se moze jesti lubenica u vecim kolicinama??? Ovde izgleda svako vidi ono sto zeli da vidi... Lubenica ima sve identicno kao i jabuka, samo malo manje vlakana. Ali jabuke ces tesko pojesti kilo, a kilo lubenice ces smazati dok si rekla piksla. Ali je izgleda i Und3i2c0v3i2 postala isuvise popustljiva. Und3i2c0v3i2 ja smem da se opkladim da ce minka tvoj poslednji post shvatiti kao "free pass" i da ce pojesti minimum kilo lubenice.

Cela ova tema se pretvorali u svojevrsni KUVAR, i uopste mi se ne svidja gde ovakav nacin razmisljanja vodi (postoji ovde i tema Kuvar, pa tamo neka idu ovakve poruke). Od 38 strana, 36 su samo recepti, pa pobogu niste gurmani, nego ste na dijeti. Umesto da se vodi tolika rasprava o TRENINGU, koga ovde uopste nema (i koga iz ko zna kog razloga ne smem ni da pomenem), vi o receptima  :boxed: Jos i kad sam ga samo pomenuo, kazete da je pisano na prethodnim stranicama, a ne znam samo ko je toliko lud da cita 40 strana recepata da bi dosao do te informacije (koja sigurno nece pomoci meni, nego vama). Zato sam i prestao da citam ovu temu. Nazalost, suvise dobro poznajem tu vrstu ljudi, jer sam i ja bio jedan od njih. I za njih je najbolja metoda da se od samog starta upregnu, i nema mrdanja (po principu "ili radi SVE kako treba, ili se pozdravi sa rezultatima").
Umesto da gledate da sto brze/bolje/kvalitetnije skinete te kilograme (pa da kasnije u fazi odrzavanja "izmisljate vrucu vodu" sa kojekakvim receptima) vi ni mesec dana ne mozete da se drzite odredjene hrane  :dunno:
Upravo takvo razmisljanje vas je i dovelo tamo gde jeste, zar ne?
Taman prodje dan-dva i opet se javlja neko "izvoljevanje"... Ja sam vidjao koja sa vecom disciplinom. Ako hoces da se rashladis idi pod tus. Ma moracu da stavim u svoj potpis onu "Nije gladno telo, nego guzica".

Nego kako hocete, vasa stvar...

Offline jelenam86

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
1 euro, ne 10

moja greska, izvinjavam se - sad vidim sta sam napisala... :)

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Slazem se s Nemanjom,lubenica na 100g ima 5-6 UH,al probaj da se zaustavis na 100g,skoro nemoguca misija :evillaugh:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nemanja
kao što tema nije kuvar, tako nije ni knjiga utisaka, pa iskreno zabole me šta ti misliš i o temi i o lubenici i o meni, dal sam popustljiva ili ne

a za tvoju informaciju što se tiče odnosa jabuke i lubenice
jedna jabuka ima oko 200-250gr što iznosi oko 100-150kcal i oko 30tak gr carbsa
100gr lubenice ima oko 30tak kcal i 8gr carbsa što znači da može da pojede oko 400gr lubenice umesto jedne jabuke


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads