EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102520 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Pojela sam sladoled  :wow:

nemoj da brljaš ove nedelje, izdrži pa ćemo smisliti sledeći vikend nešto ako ti se bude jelo slatko  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female

Und...pomagaj molim te...ja sam počela da imam krize opasne...stalno sam gladna...Povećala sam piletinu na 300gr. dnevno ali ne pomaže...Sekunda je falila da uz kafu pojedem kockicu čokolade...Valjda će proći....Možda da uzmem bademe ili tako nešto...


ma kakve ja to krize citam ovde sta je to  :wow:
kad ti dodje  frka a vec je dan odmakeo tj nije jutro ,uvijek se zabavi s necim, peri kuhinju znas da to traje sto godina,ja krenem generalku  ko fol i krenem od kuhinje mic po mic onda je uradim cijelu okrenem se pola dana proslo :lol: uzmi slazi ormar i to je smor :innocent:  idi setaj zabavis se  zaboravis..
kad ti je kriza ,tu kockicu cokolade ujutro fino uz kafu , sto ranije pojedes ako ti se tako nesto jede  to je bolje nego navece...ma bice to  sve ok   :rolleyes01:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Leyla draga...hvala ti na savjetima..ideje su prva liga :ok02:..posebno slaganje ormara :clap: :lol:..Ma ispunim ja sebi dan nekako...jeste da se to ne može porediti sa nekadašnjim izlazcima do jutra..bar ne po broju izgubljenih kalorija..ali i tad su znale pice u ranojutarnjim satima da se jedu  :)...

Hoću da kažem hvala vam što se toliko trudite da mi pomognete...al problem je baš sada u meni...pa bojim se baš da vas smaram...ali vi ste tako divni...Jedem ovih dana češće na svaki sat i po znam nešto gricnuti...pojačaću si večeru s bjelancima...Znam da se ona brzo vare i da nisu preporučljiva naveče..ali godiće mi uz sir naravno i salatu da ublažim glad...Nadam se da tako neću pogriješiti..pratim kilažu i sve je ok....Obimi bokova su čak manji za ova dva dana i struka takođe...pa skontaću se nekako...A i tužna sam zbog Amy :(...još ovo kišno vrijeme nekako..nisam baš u pravom raspoloženju...ali biće bolje...Hvala Lejlić.. :blowkiss:.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ma joj uvijek se ima nesto ako se  hoce ja sebi  izmislim zanimaciju...
mozes bjelanke umutis dva i na vrelu tavu izlijes kopalacinku i tako jos jednom i onda uzmes sir namazes dobro palacinke  pospes mljevenim bademima i njami ;)

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Leyla...već sam bila stavila jaja da se kuhaju...Naravno jela sam samo bjelanca (mada ujutro smažem i žumance...da mogu više bar :rolleyes01:)...pomiješana sa sirom i paradajzom..ukus je pravi..A tvoj recept ću svakako isprobati sledeći put ;).

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
meni su malo dojadila kuhana :innocent:..pa ako pravis kajganu sto ne bi mogla 2cijelo 3bj..
mozes i ove palacinke ujutro mozes posut sa malo cimeta i premazat sirom , taste good specually when u use whey protein..inda su kao cokolate pancake :lol:
takodje mozes pravit ja cesto pravim umutrim 4,5 bjelanca, cca 100g sira (dodam protein malo al posto ne koristis nema veze ti mozes te arome neke vaniliju jagoda za kolace) malo mljeveni badema mixerom smijesas i u kalup ja imam mali oblik pravougaonika i u vrelu rernu..nakon 5min okrenem na drugu stranu jer naraste i ne lijepi se u tom kalupu mislim da je tefal..i poslje malo da se ohladi "istreses" iz kalupa bude kao mini rolat..narezes na ploske i njami  :lol:
kad skontas isto to mozes i natavi al ta kajgana i ovaj ovako napravljen "kolac" nebo zemlja believe me  :yes:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Meni su za sada ok kuhana...ali sigurno će mi s vremenom dosaditi...mada nerijetko ujutro znam napraviti onu palačinku s pahuljicama...znaš što su Und i Nemanja predložili i to mi je jako ukusno..jedem to sa sirom takođe...ali potrudiću se isprobati i ovo što predlažeš...kajganu čim prije ;)..tj..te plačinke s cimetom i ostalim..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Lokk1 imam jedno pitanje za tebe..pa ako  imaš vremena odgovori please...ali baš kad si slobodan skroz jer nije frka nikakva.. ;)

Zanima me šta misliš o vještačkim zaslađivačima...bilo je ovdje govora već o tome...niko mi nije skrenuo pažnju na ograničenja i to...što će reći da je ok...nisam se ni ja previše zamarala time..ali vidim piše na ovom mom pakovanju da je ograničenje 40-50 gr. dnevno...Baš me interesuje šta ti misliš o svemu tome.....Čitala sam ja na netu nešto malo o tome...ali bi mi bilo drago čuti tvoj stav..Ja sam neko koji bio sklon jako nezdravom načinu života...koji je uključivao i ozbiljne poroke...ali sam se uspjela izboriti sa svim...pa sam se sad izgleda navukla baš na zdravo i nikako drugačije :lol:...Zezam se ali hoću da kažem godi itekako promjena na bolje...i mada ne mislim postati "rob zdravog načina ishrane"...postaje mi zanimljivo obraćati pažnju na detalje...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Lokk1 imam jedno pitanje za tebe..pa ako  imaš vremena odgovori please...ali baš kad si slobodan skroz jer nije frka nikakva.. ;)

Zanima me šta misliš o vještačkim zaslađivačima...bilo je ovdje govora već o tome...niko mi nije skrenuo pažnju na ograničenja i to...što će reći da je ok...nisam se ni ja previše zamarala time..ali vidim piše na ovom mom pakovanju da je ograničenje 40-50 gr. dnevno...Baš me interesuje šta ti misliš o svemu tome.....Čitala sam ja na netu nešto malo o tome...ali bi mi bilo drago čuti tvoj stav..Ja sam neko koji bio sklon jako nezdravom načinu života...koji je uključivao i ozbiljne poroke...ali sam se uspjela izboriti sa svim...pa sam se sad izgleda navukla baš na zdravo i nikako drugačije :lol:...Zezam se ali hoću da kažem godi itekako promjena na bolje...i mada ne mislim postati "rob zdravog načina ishrane"...postaje mi zanimljivo obraćati pažnju na detalje...

paaa sirok spektar supstanci .. mnoge cak i hemijski dosta razlicite ... tako da su i efekti drugaciji ..
neke relativno bezbedne, dok su druge problematicne .. Vecina njih je odobrena od strane bezbroj organizacija ali meni licno to nista ne znaci s obzirom na to koja industrija lobira kako bi to proslo tako lepo i fino ..

kontam da prica sa aspartamom nije crno-bela tako da ne bih preterivao .. ali generalno ljudi koji imaju problema sa tezinom mnogo vise rizikuju svojim trenutnim stanjem nego unosom nekog zasladjivaca..

tako da u fazi mrsavljenja sto da ne .. samo ne preterivati .. u periodima dana kada ti je dizanje insulina najmanje potrebno tipa odmah po ustajanju (jutarnja kafa) ili pred spavanje .. secere bih izbegavao inace , uzasna supstanca koja nista dobro nece doneti u 99% sluchajeva.. tako da povremeno i strateski sto da ne .. ako bi godinama unosila neke ozbiljnije kolicine svakodnevnot , ne bih se iznenadio ako bi doslo do nekih problema .. ali to je samo intuitivno posto mnogo jaka industrija se umesala u izucavanje ovih supstanci i sponzorisu studije sakom i kapom .. svarno ne mogu da razaznam sta je istina a sta je pokusaj manipulacije ..

ako si mislila nesto konkretnije slobodno pitaj ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ok...znači neću pretjerivati...bitno mi je tvoje mišljenje...ja se baš ne mogu pohvaliti da se kužim u te stvari ali baš mi nešto zapelo za oko to dnevno ograničenje...ali ajde malo neće naškoditi...Na minimalnu mjeru ću svesti sve to kad budem u fazi da jednom u 7-10 dana može ići malo varanje...do tad ponekad  umjetni zaslađivač i to je to...A to što kažeš za šećer...ok ja ga izbjegavam ali imam problem s tim jutarnjim voćem...To mi je baš navika koju upražnjavam dugo...misliš da je to baš loše...ako je mnogo loše..jer ja voće jedem baš rano ujutro...da pokušam to ipak prebaciti za podne?

Ovih dana sam bila gladnija...jela sam malo više nego inače ali se prije otopio još jedan kilogram  :)...i obimi su promijenjeni ali pišem sve u četvrtak...Prijateljica koje me nije dugo vidjela je rekla da sam se "prepolovila" i da maksimalno trebam skinuti još 5 kg...kaže: "Nemoj Minka da mi budeš ofinger opet"  :wow:..ali ja baš težim tom mršavom izgledu :lol:...I konačno velike su mi farmerke :wow:..al pravo :)..Ljubi vas Minka vaša;)...

Ps. Ne govorim ti hvala Lokk1 samo da se ne bi naljutio :rolleyes01:..