EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102163 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ako ti je to bitno iz verskih isl razloga, a ti posti ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma draga pišem ti sutra jelovnik  ;)...

Ps. Sanjala sam ljudi da me neki momak hoće ubiti i cijelo vrijeme sam u snu u dilemi da li to stvarno hoće ili samo neće da mi kaže istinu jer snimamo film u stvari pa da gluma bude bolja  :lol: :lol: :lol:...koji luđački snovi nenormalno :lol:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Današnji jelovnik
07:00 Breska 150 gr. + šljiva 50 gr.;
ponovo se vraćam u krevet i traje spavanje dugotrajno  :blush:;
11:30 palačinka(jaje, bjelanca,50 gr. ovsenih);
14:30 100 gr. piletine + 40 gr. riže (Und ipak sam se odlučila da unosim
UH iako nemam trening sa opterećenjem a ni cardio...jedino možda da smanjim još za 10 gr. danas...ima li to kakve veze?);
17:30 150 gr. oslić file+dinstana boranija;
20:30 50 gr. sira +vlaknasto povrće;
22:00(22:30) 150 gr. oslić file.

Situacija na vagi nepromijenjena...a svako jutro mislim evo sad će pokazazti manje ali ništa se ne dešava...ali u struku je otišao još jedan cm i u bokovima...ali sve što se u principu topi je struk...butina nema promjene...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pa ja bih ih pre izbacila kad ne treniram jer mislim da ti je loš metabolizam UH
uneseš to voće (šljiva mislim da ima poprilično šećera), uneseš ovsene, ne znam koji će ti pirinač .... a ceo dan si u krevetu ... kad malo pokreneš metabolizam, kad kreneš ozbiljnije da vežbaš u teretani, onda ćeš moći sebi da priuštiš da ležiš i jedeš UH ceo dan a da se ne ugojiš
za sad ja mislim da je rano

to što kilaža stoji ne treba da te obeshrabruje, ne možeš gubiti ravnomerno po 1-2kg nedeljno mesecima
što se butina tiče ... uh, pa to nam je svima rak rana  ;) sa butina će ići poslednje, i na to se pripremi, i nemoj da te obeshrabri

moj predlog je da se ozbiljnije posvetiš treningu, konkretno treningu za noge, uzmi i listaj po forumu i po netu koji mišići čine noge i koje vežbe su za noge, odnosno koje vežbe ciljaju koje mišiće, pa onda uzmeš i tražiš klipove kako se pravilno izvode te vežbe .....
što više slobodnih tegova i što manje sprava i mašina, to bolje!
čučanj (sve moguće varijante)-neprikosnoven!
mrtvo dizanje (unilateralno/single leg i sa ispruženim/ukrućenim nogama: stiffleg ili rdl) takođe odlično za guzu i zadnju ložu (iako mrtvo nije primarno vežba za noge)
iskorak (u mestu, ili šetajući)
pa onda ono podizanje guze, dal se zove bridge

početnička varijanta bi bila ovako, a kasnije možeš na kukove staviti teg. u gornjem položaju napraviš jaku kontrakciju guze, stegneš je ...
e onda su tu i neke sprave kao što su leg press, leg curl, leg extension ....
naravno ima gomila vežbi ali ovo je ono sa čim možeš da počneš  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Dušica draga...pa hvala ti Und mnogo.. :blowkiss:..Ja sam skroz zaboravila za onu vježbu podizanje guze...a tako je dobra...sve smo to radili na tae bo...ima još tih vježbica kojih se sjećam...pa ću to za guzu sve sa zadovoljstvom...A danas ću već i ja pretražiti za nogice šta je sve moguće pa da se baš posvetim tome tj. da naučim koji su to mišići i to sve .....A jedva čekam da znaš da idem na trening...posebno ovaj s težinama... :)...

A ok onda ću izbaciti  rižu...ja to i jedem samo zato da se ne dovedem u situaciju "zakucavanja" jer znaš da se ponekad loše furam :lol:..ali ok kad trening bude ozbiljan i kad se aktivnost poveća generalno lako je to onda mijenjati...nije problem a kad radim s težinama onda se najedem poslije treninga da valja i to je to...ok..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
tu su varanja i diet breaks .... tako da se to time rešava


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...a još da ti ispričam za vježbanje...biceps sad mogu raditi sa 3,5 kg i mislim nije to jel tako loše za početak ali čučanj npr moram bez težine bilo kakve  :blush:..Možda jer je to već pred kraj treninga i budem iscrpljena ali pokušala sam da uzmem samo bučice od po 2 kg i držim ravno ispred sebe i ne ide vjeruj mi...ali biće bolje  ;)..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ja ruke posebno ni ne radim, rade sasvim dovoljno uz grudi i leđa, tako da sa kojom god težinom da ih radiš ok je

za čučanj si rekla da nemaš onaj stalak? sa šipkom ....


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Ok...a još da ti ispričam za vježbanje...biceps sad mogu raditi sa 3,5 kg i mislim nije to jel tako loše za početak ali čučanj npr moram bez težine bilo kakve  :blush:..Možda jer je to već pred kraj treninga i budem iscrpljena ali pokušala sam da uzmem samo bučice od po 2 kg i držim ravno ispred sebe i ne ide vjeruj mi...ali biće bolje  ;)..

najteze i najzahtevnije vezbe se rade na samom pocetku treninga odma nakon zagrevanja ...
a posle ide mlataranje bucicama itd :)

probaj tako chuchanj sledeci put .. svejedno brzo se napreduje u chuchnju i velik je potencijal za napredak tako da tezina trenutno nije bitna .. bitno je da si ti u teretani i da uchish  .. forma je najvaznija ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Hvala Lola...Pa krenulo je dobro ovo sa treningm...super se osjećam ali kilaža me sad sve više čini nervoznom...ali dobro...krenuće valjda...Da mi je da gubim obime malo brže na nogama...kod mene se struk stavrno topi...ali butine su i dalje jake...Ne znam možda da na treningu pojačam malo vježbe za noge...Svakako mi se čini da ih malo radim...Valjda ima više mišića za gornji dio tijela pa onda stičem utisak da noge ne radim dovoljno ali ajde vidjeću...puno pozdrava Lola...

sry sto skachemo iz teme u temu .. ALI
sto vise budesh radila noge vece ce biti .. nema tu lokalnog skidanja masti .. kao i prica i trbushnjaci i skidanje sala sa stomaka .. uglavnom je genetski to tako + jak uticaj hormona ...

ovaj deo sa hormonima je moguce menjati ali pre toga treba doci do dosta niskog procenta masti da bi bilo efekta ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!