EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102442 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Važi dušice..jedva čekam početak mjeseca  :blowkiss:...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Da vam javim kako napredujem  :)...Nije loše kad je trening u pitanju...Cardio radim znatno "bolje"...imam nekako više kondicije...Nemojte se smijati ali za ovih 20-ak dana ja ljudi na sebi vidim promjenu...Prije svega to što se bolje i jače osjećam a onda i na izgledu... :blush:...Ne znam koliko je to moguće ali tijelo izgleda ljepše..Možda je to samo moj vlastiti doživljaj ali nije loše...Nema promjena velikih obima i kilaže ali nešto se imam osjećaj dešava...

Ono što je meni najviše drago guza izgleda znatno bolje ali i tu se krije jedan mali problemčić...Lijeva strana je nekako dosta jača i inače lijeva mi noga je nekako jača...lakše sve radim sa njom...i osjetimu guzu baš kako reaguje...Dok je s desnom stranom drugačije...Ne znam šta da radim po tom pitanju...To mi je i od ranije problem...Kad god sam nešto trenirala jednostavno se primjeti razlika i ne znam šta da radim...Da li da radim više desnu stranu ili kako već...?
Inače naložila  sam se za trening s opterećenjem poprilično i jedva čekam da ne radim više kružni trening nego sve fino polako...Ono što bih najviše voljela(pored oblikovanja guze) je da proooooooširim ramena....Sve kad pogledam ne bi tako loše izgledalo sve uopšte...pa neka su za sada i ti bokovi toliki...da su ramena kako treba...Nadam se da se tu može nešto uraditi...Mada se ja slabo razumijem u sve ovo i ne znam kako to sve radi...Da li ih je moguće proširiti i to ali nešto se sigurno da popraviti ;)?

Neka je ovo ljudi krenulo (iako sad sve stoji :lol:)..jer toliko se bolje osjećam da ne možete ni zamisliti...Uopšte nemam komplex ali to naravno ne znači da odustajem od odstranjivanja užasnih masnih naslaga i sve to...Ali jest da postajem skeptična :(...Mislim da je preambiciozno onih 55 kg... :blush:?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Da vam javim kako napredujem  :)...Nije loše kad je trening u pitanju...Cardio radim znatno "bolje"...imam nekako više kondicije...Nemojte se smijati ali za ovih 20-ak dana ja ljudi na sebi vidim promjenu...Prije svega to što se bolje i jače osjećam a onda i na izgledu... :blush:...Ne znam koliko je to moguće ali tijelo izgleda ljepše..Možda je to samo moj vlastiti doživljaj ali nije loše...Nema promjena velikih obima i kilaže ali nešto se imam osjećaj dešava...

Ono što je meni najviše drago guza izgleda znatno bolje ali i tu se krije jedan mali problemčić...Lijeva strana je nekako dosta jača i inače lijeva mi noga je nekako jača...lakše sve radim sa njom...i osjetimu guzu baš kako reaguje...Dok je s desnom stranom drugačije...Ne znam šta da radim po tom pitanju...To mi je i od ranije problem...Kad god sam nešto trenirala jednostavno se primjeti razlika i ne znam šta da radim...Da li da radim više desnu stranu ili kako već...?
Inače naložila  sam se za trening s opterećenjem poprilično i jedva čekam da ne radim više kružni trening nego sve fino polako...Ono što bih najviše voljela(pored oblikovanja guze) je da proooooooširim ramena....Sve kad pogledam ne bi tako loše izgledalo sve uopšte...pa neka su za sada i ti bokovi toliki...da su ramena kako treba...Nadam se da se tu može nešto uraditi...Mada se ja slabo razumijem u sve ovo i ne znam kako to sve radi...Da li ih je moguće proširiti i to ali nešto se sigurno da popraviti ;)?

Neka je ovo ljudi krenulo (iako sad sve stoji :lol:)..jer toliko se bolje osjećam da ne možete ni zamisliti...Uopšte nemam komplex ali to naravno ne znači da odustajem od odstranjivanja užasnih masnih naslaga i sve to...Ali jest da postajem skeptična :(...Mislim da je preambiciozno onih 55 kg... :blush:?

aj izmeri ti to .. bukvalno razlike u obimima .. neka asimetrija mora postojati .. samo pitanje koliko je to a koliko ti to umishljash :)

ramena.. pa teshko posto sumnjam da cesh napraviti neku vecu misicnu masu u tom predelu ali u svakom sluchaju treba da pokushash .. kako bude spadalo salo sa struka tako ce tvoja ramena izgledati sire tako da nema brige ..

OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Lokk1...hvala ti dragi...evo izmjerila sam :lol:...nema razlike ;)...Biće da fakat umišljam...ali oduvijek imam takav osjećaj :hitself:...valjda što imam više snage kad je lijeva noga u pitanju..ali nebitno...Bitno da sam se već danas loše nafurala do bola  :yes:...

Mislim da je sad mnogo važno da se skontam šta ja mogu očekivati od svog izgleda...Kako su krenuli treninzi i sve to...uhvatila me nekakva energija i mislim da sam precijenila realne mogućnosti...I danas padnem u crnjak kako ja i nisam više tako mlada da napravim neke velike promjene...vidim pojavile se strijice (nisu velike ali ima ih *ebiga)...i baš mi onako opala motivacija...Mislim ja bih odjednom da sve bude perfektno :wow:...Prije samo dva mjeseca imala sam ogroman problem sa ishranom i kilažom a sad imam velika očekivanja  :dunno:...Pa moraću malo da se skontam ali imam jaku želju da nabijam te mišiće  :evillaugh:...No naravno očekujem previše ali dobro...

Ono što mi posebno počinje ići na živce je što kilaža ne opada a ni obimi u posljednje vrijeme...Mislim realno kako je bilo ovo sad extra izgleda...Ali da bi bilo još bolje jednostavno mora otići minimalno još 10 kg a teško ćemo to izvesti...

Kad su ramena u pitanju to mi je baš crnjak ali šta mogu...Čitala sam danas nešto malo o tome i shvatam da se nažalost ne mogu proširiti ali valjda će se vidjeti neka promjena...I kako ti kažeš Lokk1 kad se sredi struk biće to ljepše...Nadam se da ću nešto uraditi i kad su leđa u pitanju pa će sve skupa ličiti na nešto...Ma drugačije bi bilo da su butine malo tanje ali....I još jedna stvra ajde sredićemo valjda nekako ostalo ali kad su ramena u pitanju mislim da mi nikako ne odgovara da radim biceps jer ruke mi i ovako izgledaju jake u odnosu na ramenca pa možda da biceps radim baš rijetko...jer baš bode oči kako su ruke jake u tom dijelu a ramena nemaš šta vidjeti :wallbash1:..A s druge strane voljela bih i ruke zategnuti jer su mekane :boxed:..Ma nemam pojma u stvari...Trening me čini sretnom a mislim da bi 10 kg manje riješilo problem izgleda jer sjećam se kad sam znala biti mršava rukice su izgledale lijepo i sve je nekako ljepše...nije bilo celulita i tako to..Moram smrašati još.... :help:...ljubim vas... :blowkiss:...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Vezbaj i hrani se onako i radi kardio i ne mozgaj previse. To sto su ruke debele u odnosu na ramena ne znaci da su jake.Trudi se da se zadrzis na ovoj kilazi da je telo usvoji kao pocetnu.Sto vise razmisljas vise ces teorija da imas zasto ne gubis kilazu.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok Milane...ma smiruću se ja ..nego uhvati me tako ponekad panika ali biće sve u redu...Jako mi je drago da si se javio...Mnoooogo ti hvala :)..

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
bitno je da se vjezba :yes: normalno je sto si vise u ovom imas vise ciljeve..kontinuitet je najbitniji sjeti seprije godinu dana kakva si bila..ovo je veliki preokret koji nijekratkorocan nimalo a vidis i sebe da si druga osoba..ovo jednostavno udje u krv i to tako ostane..kako vrijeme prolazi rezultati dolaze..jes malo peh kad je neka stagnacija, i ti se ucrnjacis, to je normalno , al znas sta radis i da ce sve to doc na svoje sljedece ljeto ti si druga osoba , prema tome polako vrijeme je na tvojoj strani kao sto sam i rekla..samo vjezbaj i hrani se kako treba i nemoze da ne bude pozitivan ishod.. :blowkiss:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Jutros je vaga u teretani pokazala 69,5 kg...ali neka to bude 70 kg kako stoji na tickeru...svakako je bilo jutro pa će to u toku dana da se promijeni sigurno...Uglavnom neka nam je 70 kg sad prava kilaža  :)...Napokon je otišlo nešto...Ali obimi u posljednjih 15 dana su nepromijenjeni...Ali nema veze...Padali su dosta...sad sigurno to što stoje nešto znači ali vjerujte ljudi da sve ljepše izgleda...Poredim onaj izgled kad sam počela treninrati i sad i postoji promjena očita..100%...Sad može li to tako...Obimi nisu mnogo promijenjeni...a ako uzmemo u obzir činjenicu da je kilaža se mijenjala i na gore...dođemo do toga da je evo za nepun mjesec otišlo 2kg sigurno... :yes:...Mislim da trebam biti zadovoljna i dobro je za sada sve samo da se ne povećava kilaža ali pratićemo sve kroz 10 dana  ;)...

Und...ja mislim da ne bih trebala raditi varanje..jer ne odgovara mi to još izgleda...Moram ti priznati da je u posljednjih 20 dana bio jedan dan kada sam pojela jednu ramazansku lepinu naveče  :blush:...Nije bila toliko velika..ali vjeruj mi Und to je vaga odmah ujutro pokazala...Ne znam kako ali baš mnogo pokaže više ..znači oko 800 gr...Ja ne znam šta se desi ali jedno kvalitetno varanje meni se itekako odrazi na kilažu...Tako je bilo i sa onom čokoladom isl...Sad ne sjećam se kad je to tačno bilo s lepinom ali sam se ja od tad baš preznojila da stvrari dovedem u red...Sutra dan mi je bio sa 0 UH ali nije to ništa odmah pomoglo...Kasnije sam se hranila normalno(uobičajeno) i radila sam čak ponekad cardio i nakon treninga s opterećenjem ( 2 puta sam trčala po 20 min. i imala sam snage što me je baš iznenadilo)...Tako da sam uspjela sve to srediti ali ne smijem se igrati..mislim na varanje..opet ti bolje znaš ali sad sam se evo par dana uhodala tako da mi nije problem?

Još da vam kažem da sam odustala od ideja da idem na aerobic grupni...Shvatila sam da ne treba na početku toliko da se angažujem...istrošim sve mogućnosti na početku...Ne treba mi to sigurno...Dosta toga ja mogu uraditi sa ovim svojim cardio programom...I mislim da mi je učinkovitije raditi ujutro to na prazan stomak nego poslijepodne istezati se na pilatesu isl...jer bar za sada mi je važno skidanje kilograma...kasnije mogu razmišljati i o mnogo čemu drugom...Ljubim vas i hvala što me trpite :)...


Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Leyla hvala ti draga za podršku...Ma ide ovo sad polako ali najvažnije da ja treniram i da sam u stanju to raditi jer to je bio san neko vrijeme za mene...Pa mi oprostite što se nafuram ponekad i očekujem vjerovatno previše...Valjda mi drago što ulazim u sve to i tako :blush:... :blowkiss:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
onda se vrati na onu ishranu :)
a ako se varanje TOLIKO odrazi na kilažu, da ti treba 10 dana da je vatiš, onda ti nije ni trebalo varanje, ako se sećaš na početku je posle varanja kilaža opet išla dole. smanji ono što ne smeš da jedeš, sve je teže, znam, al sve je bitnije da se hraniš po planu (kao što vidiš)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads