EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102539 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #860 on: November 26, 2011, 03:46:52 PM »
Ne kapiram ja ovde nista  :nonono: ....... alfa i omega ove cele price jeste da si ti  , Minka , food addict . Nek se ljuti ko hoce , ali se ne slazem da ovo mazhenje i samosazaljenje daje nekog efekta . Ti si generalno u comfort zoni  , i to je najveci problem . Mozda cu zvucati grubo (posto text nije isto sto i ziva rec) , ali predala si se. TI se snagom volje teras na zdravu ishranu umesto da budes srecna sto se oslobadjas smeca  , sto onog sto unosis  , sto onog kog skidas a zove se SALO . Vreme je da promenis jednacinu u glavi  i svedes sve na bazicni nivo. Vezbam  , jedem pravilno , skidam kile , napredujem fizicki a tu je odmah i psihicki . Od prve strane pratim tvoj napredak , i uvek kad otvorim forum prvo gledam da nadjem sta ima novo kod tebe. Iako te neznam , iskreno mi je stalo da uspes , nemam pojma zasto ,ali tako je .Od tog pisanja na pola strane sta ti se izdesavalo taj dan i sta si jela ,  i kako ti je riba legla ,nemas nista  , a secam se da si napisala negde da ti je tako lakse .Mene  10ine ljudi pita kako sam uspeo i zele recept  i opet ko debil osecam neku duznost da im pomogem  , a onda ukapiram samo trecina realno zeli pomoc . E to je poenta , ti treba da zelis a ne da moras i da kroz koji mesec napises ovde kako nemozes bez jutarnjeg cardia , e tu nekih kolaca i hlebine . Ne postoji ni jedno opravdanje !!!

PS. pogledaj na youtube. the biggest loser , iako bolesno debeli ljudi treniraju u idealnim uslovima i pod nadzorom suer-trenera i lekara i skidaju astronomse cifre na nedeljnom nivou , nema pravdanja da ti kojam imas za cilj jos -12.5 kila skines za tri puta duze vreme .

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #861 on: November 26, 2011, 05:11:39 PM »
zaobiđi ovu temu sa takvim komentarima ubuduće molim te  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #862 on: November 26, 2011, 05:46:35 PM »
Ok , bolje i to nego da pisem onako kako neko zeli a cuje  :meant:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #863 on: November 26, 2011, 06:02:01 PM »
g. paganini hvala što pratiš temu...nemam snage ništa specijalno komentarisati ali možda će ti biti zanimljivo to čega sam se i ja danas sjetila i shvatila u stvari a to je da sam bila na 65 kg odustala od daljneg skidanja kilaže i mislim da je u tome problem...Odjednom mi je to bilo dovoljno  :wow: ali ja ipak ne znam o tome ništa i hvala Bogu pa mi ima neko objasniti a to je da ja moram skinuti kilažu prvenstveno da bi se dogodile neke promjene u organizmu a na to će uticati i trening s tegovima a nakon toga mi je bitan fizički izgled tj. ne trebam se mnogo vezati za njega...da ti ne objašnjaavam ostalo, ne da mi se.

Und evo jelovnik ću za danas ispisati a predlažem da se od sada javljam kad nešto imam pitati li nakon izdržanih par dana da vidimo šta ćemo za dalje, ne zbog sadržaja g.paganini posta nego onako mislim da će biti sve pod kontrolom kad je ishrana u pitanju  ;):
07:30 jabuka;
08:00 pahuljice 50 gr, mlijeko 2 dl;
09:00 2 jaja;
11:00 100 gr. piletine, mandarina;
11:30 mala šačica oraha;
13:00 trening s opterećenjem;
14:30 200 gr. krompira, 100 gr. piletine;
17:20 riba tuna 110 gr., malo sira, luk;
20:00 100 gr. piletine.

Ljubim te Und i veliki pozdrav.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #864 on: November 26, 2011, 06:18:28 PM »
nakon treninga slobodno i malo više mesa. taj obrok treba da ti bude najjači  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #865 on: November 26, 2011, 06:35:49 PM »
Zato kazem , "ton" texta ljudi interpretiraju u skladu sa svojim raspolozenjem. I ako nesto zvuci negativno ili kotrproduktivno  , to apsolutno nije moja namera. Ja mozda imam i licnu projekciju kad pisem i komentarisem  , jer imam problem s majkom koju ne moze ni bog da ubedi da treba da smrsa , a imala je pre 2 godine 3xbypass i tumor na aorti :pullhair: .  , a ona mi kaze da sa 61 g nece niceg da se odrice ... e zato ja ne kapiram i pobesnim kad neko kaze da mora kolace ili sta ti ja znam, a debljina joj je donela probleme sa srcem  a da do nje i dalje ne dopire  :wallbash1:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #866 on: November 26, 2011, 06:37:43 PM »
Znam da je offtopic, ali bas nedavno prijateljica bila kod djevojke na jkafi i prica kako joj majka ima normalan pritisak 190/120, takodje je u fazonu "necu ja da se mucim i odricem, da gladujem", laganje sebe i ostalo sta ide uz to...

Cinjenica je da je to sve u glavi...odlucis, napravis plan, pridrzavas se istog i to je to...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #867 on: November 26, 2011, 06:49:58 PM »
Ja mozda imam i licnu projekciju kad pisem i komentarisem  , jer imam problem

svi mi imamo probleme
minka ima problem sa depresijom, koja je zvanično bolest (nasuprot tvom problemu sa majkom  ;) koji se ne smatra bolešću) i jasno je da još nije skroz prevazišla to jer je još na terapiji
iz tog razloga te molim da, ako nemaš ništa lepo da kažeš u ovoj temi, zaobiđi je, imaš gomilu drugih tema u kojima možeš da deliš svoje mišljenje i iskustvo i šakom i kapom, nemam ništa protiv
ja nisam baš blaga i nežna, ali ova devojka mi je veoma draga i postoji razlog zbog kojeg nisam oštra prema njoj, pa nećeš ni ti niti neko drugi


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #868 on: November 26, 2011, 07:19:42 PM »
Hvala Und moja draga mnogo, nije problem od sada nakon treninga više meske...može može.

tennsa...pozdrav i jeste moram imati plan i pridržavati ga se.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #869 on: November 29, 2011, 09:38:07 AM »

Malo sam nestrpljiva da vam se javim , nadam se da ne zamjerite  ;). Naime, danas je 6. dana od kako sam ponovo na dijeti ako uzmemo u obzir onaj prvi dan kad sam startala a to je četvrtak podne. Koji je sljedeći cilj? Izdržala sam, organizovala sam se da ne budem gladna a za slatko danas pravim sutlijaš sa umjetnim zaslađivačem, ljubim vas.