EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mala pomoc vezana za ishranu  (Read 3140 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dolcenera

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Mala pomoc vezana za ishranu
« on: March 29, 2010, 12:56:09 AM »
POzdrav  :)

Vec 2 meseca vodim racunao ishrani,ustvari oduvek sam pazila sta jedem samo sto su mi problem bili slatkisi.Resila sam da ih izbacim i da skinem nekih 7 kg viska koje imam. Pre 2 meseca pocela sam sa vezbanjem,radim cardio,vezabe,tegove... korigovala sam i ishranu i vec primecujem neke pomake.Ne merim se ali primecujem.
Htela bih samo malu pomoc oko jelovnika,da li je ok sve sto jedem i da li pravilno kombinujem namirnice.Evo primer sta sam jela danas:

Dorucak : integralna kifla,ella sir,solja jogurta,1 kiseli krastavcic
uzina: jedna jabuka
rucak: tunjevina,malo ella sira,krastavac,1 parce hleba
vecera:  1 belance,ella sir,krastavac,solja jogurta

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Mala pomoc vezana za ishranu
« Reply #1 on: March 29, 2010, 12:05:03 PM »
POzdrav  :)

Vec 2 meseca vodim racunao ishrani,ustvari oduvek sam pazila sta jedem samo sto su mi problem bili slatkisi.Resila sam da ih izbacim i da skinem nekih 7 kg viska koje imam. Pre 2 meseca pocela sam sa vezbanjem,radim cardio,vezabe,tegove... korigovala sam i ishranu i vec primecujem neke pomake.Ne merim se ali primecujem.
Htela bih samo malu pomoc oko jelovnika,da li je ok sve sto jedem i da li pravilno kombinujem namirnice.Evo primer sta sam jela danas:

Dorucak : integralna kifla,ella sir,solja jogurta,1 kiseli krastavcic
uzina: jedna jabuka
rucak: tunjevina,malo ella sira,krastavac,1 parce hleba
vecera:  1 belane,ella sir,krastavac,solja jogurta

Malo ti je ovo belanchevina.... Ubaci malo vise mesa, ribe, jaja i izbaci ovaj sir u svakom obroku. Njega jedi navecer. I nisi napisala kolicine...

Offline Dolcenera

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Mala pomoc vezana za ishranu
« Reply #2 on: March 29, 2010, 11:23:49 PM »
Jedem meso za rucak,ponekada i za veceru,najcesce piletinu,junetinu i ribu.Tunjevinu najcesce za veceru.Jaja ne volim pa ih bas i ne jedem.
Kolicinski mesa za rucak pojedem oko 200 gr,povrca otprilike isto.Jogurt 500 ml dnevno,ella sir kada jedem ne merim,pojedem par kasicica.....fali mi jedino malo vise voca.Ne znam da li bi mogla da ga ubacim i popodne,npr oko 17h.Trener mi je rekao da nije preporucljivo.....

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc vezana za ishranu
« Reply #3 on: March 30, 2010, 12:10:06 AM »
Quote
Jaja ne volim pa ih bas i ne jedem.
Gdje bi mi bio kraj da jedem samo on o sto volim... :wow: :wow: :wow:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Mala pomoc vezana za ishranu
« Reply #4 on: March 30, 2010, 02:10:57 PM »
Jedem meso za rucak,ponekada i za veceru,najcesce piletinu,junetinu i ribu.Tunjevinu najcesce za veceru.Jaja ne volim pa ih bas i ne jedem.
Kolicinski mesa za rucak pojedem oko 200 gr,povrca otprilike isto.Jogurt 500 ml dnevno,ella sir kada jedem ne merim,pojedem par kasicica.....fali mi jedino malo vise voca.Ne znam da li bi mogla da ga ubacim i popodne,npr oko 17h.Trener mi je rekao da nije preporucljivo.....

Malo je proteina... A voce ne mozes racunati u obrok ni u neku vitalnu hranu... Imas tu na vrhu ovog podforuma 2 kraca texta pa ih procitaj...