EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jack3d (POMOC)  (Read 10484 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #10 on: April 13, 2012, 10:31:16 PM »
Ma necu uzimat taj metan,bog zna kakve posledice mogu imati. Problem mi je sto ne znam da li se ovaj Jack 3D pije i posle treninga,to me zanima posto na kutiju ne pise to..?
Hoces bas da ti kazem kada se pije Jack3d?????? :evillaugh:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Djari

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #11 on: April 13, 2012, 10:33:18 PM »
Jack 3D se pije 30-45 minuta prije treninga,jedini problem kao sto po treci put kazem,jeste to sto ne znam da li se pije i posle treninga?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #12 on: April 13, 2012, 10:38:06 PM »
Jack 3D se pije 30-45 minuta prije treninga,jedini problem kao sto po treci put kazem,jeste to sto ne znam da li se pije i posle treninga?
Sto se mene tice,znaci govorim u svoje ime Jack3d,1MR i slicni preparati se nepiju nikad....ponavljam moje misljenje......... ;)
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #13 on: April 13, 2012, 11:04:58 PM »
Bez filozofiranja i offa. I malo vise pravopisa ne bi bilo na odmet.


Dobro je sto si vratio metan. Na laksi ili tezi nacin ces videti da ovde nema precica i da svaki gram mora da se zaradi. Pogledaj profesionalce i njihove treninge-niko ne bi vezbao  tako tesko i jeo 5kg hrane dnevno da je hemija magicna stvar.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Djari

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #14 on: April 13, 2012, 11:10:29 PM »
Bez filozofiranja i offa. I malo vise pravopisa ne bi bilo na odmet.


Dobro je sto si vratio metan. Na laksi ili tezi nacin ces videti da ovde nema precica i da svaki gram mora da se zaradi. Pogledaj profesionalce i njihove treninge-niko ne bi vezbao  tako tesko i jeo 5kg hrane dnevno da je hemija magicna stvar.

Jos nisam dobio odgovor na moje pitanje i posle 10 postova. Dosadilo mi vise pisati -.- . Pije li se Jack 3D i posle treninga? Posto na kutiji samo pise prije treninga 30-45 min....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #15 on: April 13, 2012, 11:49:18 PM »
Je l' ti rekao Lazic da pijes po uputstvu na kutiji?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Djari

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #16 on: April 14, 2012, 12:05:22 AM »
Ja znam sta pise na preparatu i sve to,ali.. Kazem cudno mi je to sto se ne pije posle treninga. Zato pitam vas,koji bolje znate,da li se stvarno ne pije (posto nije na kutiji pisalo) ili pije...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #17 on: April 14, 2012, 12:26:13 AM »
Pitaj onda jos koji put
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #18 on: April 14, 2012, 08:32:23 AM »
ako znas onda radi kako pise
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Jack3d (POMOC)
« Reply #19 on: April 14, 2012, 02:53:06 PM »
Covece to je n.o i pije se PRE treninga. Znas li sta je n.o?
-Your Mind Is a Battleground-