EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Gubitak masnih naslaga  (Read 1765 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bode_M

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Gubitak masnih naslaga
« on: January 14, 2013, 01:18:55 PM »
Interesuje me deo za skidanje malog dela masnih naslaga. Ne zelim da gubim misicnu masu, pa prema toga pitanje je koliko nije previse imati kartio, tj. trcati?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Gubitak masnih naslaga
« Reply #1 on: January 14, 2013, 02:15:52 PM »
Mozes raditi kardio posle tegova, bajs ili sta vec nekih 15 min posle svakog treninga. Ako trcis onda 3-4 puta nedeljno. Naravno uz sredjenu ishranu.

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Gubitak masnih naslaga
« Reply #2 on: January 14, 2013, 05:52:49 PM »
Interesuje me deo za skidanje malog dela masnih naslaga. Ne zelim da gubim misicnu masu, pa prema toga pitanje je koliko nije previse imati kartio, tj. trcati?

I 2 puta nedeljno je sasvim dovoljno sa vrh ishranom.

Bitan je puno intenzitet ne samo koliko puta.Intezitevni kardio i jaci kardio trebaju sportistima. Radi umeren intenzitet 40-60 min. Za skidanje masti je sasvim dovoljno, a I za srce je super za razliku od recimo HIIT treninga, pogotovo ako nemas veoma dobru kondiciju. A i taj HIIT masa ljudi radi vrv opet isti problem gledanja i slusanja bodybuildera po netu.

A za taj kardio od samo 15 min posle tegova ja mislim da to nema potrebe. To mozes mozda pre treninga 10-ak minuta cisto da se malo zagrejes i da projuri krv, a to 15 minuta samo i jos posle tegova ja ne kapiram cemu to. Lepo radis odvojeno tegove i kardio , sredis ishranu i vrh. Jedino ako nemas vremena uradi posle tegova 2 puta nedeljno  po 45 minuta umeren intenzitet.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN