EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Spotting A Fake Natural Bodybuilder  (Read 9815 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« on: June 29, 2013, 12:08:49 AM »
Odlican video u 2 dela gde se razbijaju zablude o fake naturalcima kojih ima previse danas po youtube-u i uopste na fitness i bodybuilding sceni.

Part 1:
Spotting A Fake Natural Bodybuilder Do Not Watch If Easily Offended

Part 2:
Spotting A Fake Natural Bodybuilder Part 2 The Amount of Muscle A Frame Will Support Naturally

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #1 on: August 24, 2013, 11:56:36 AM »

Offline Cifra

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #2 on: October 23, 2013, 01:05:45 PM »
Evo nasao sam jedan klip, pa me interesuje sta vi mislite o ovome. Generalno postujem sve koji treniraju, ali mislim da ljudi uce od pogresnih osoba.Meni je ovaj forum i jos par pomoglo dosta u vezi ishrane  i suplemenata itd.  Ima ovde istine, kad pogledamo aas se koristi svuda ali to nije ni bitno nije rec o tome..nego ja mislim da ljudi nisu ni svesni sta moze sve da se postigne ishranom i suplementacijom pa pricaju gluposti..Nisam znao gde da postavim klip, pa sam se odlucio ovde :)... Pozdrav

FEJK PRIRODNI BODIBILDERI (moje misljenje)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #3 on: October 24, 2013, 09:50:50 PM »


99% stvari sto je rekao su ziva istina.

2:20 ako je to Chris Jones, on je abuser AAS, pogledaj neki njegov video, ima neverovatno punocu i gustinu, vidi se iz aviona da nije natural

6:53 ovo je u pravu, posle 3-4 godine to je to. Posle toga su dobitci toliko mali da jednostavno sve sto dobijes ces izgubiti sigurno sledeci put kada krenes na defku jer natural na defci moras gubiti masu, ne bitno sta jedes i od suplemenata, dobijes pola kg godisnje i sta mislis koliko izgubis posle 16 nedelja dijete na niskim kalorijama?

"Kako ti mene mozes da ucim da vezbam kad se spricas?" hahahah


Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #5 on: October 25, 2013, 05:31:45 PM »
za Chrisa i da je natural i da nije Vince nije sigurno... realno od toga Vinca ja nisam video da je neko napravio bolji progres za godinu dana ma na cemu da je...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #6 on: October 25, 2013, 06:27:34 PM »
za Chrisa i da je natural i da nije Vince nije sigurno... realno od toga Vinca ja nisam video da je neko napravio bolji progres za godinu dana ma na cemu da je...
Vince? Ne znam da li sam ga promasio u videu.

Offline Cifra

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #7 on: October 25, 2013, 09:04:40 PM »
Ja ne kazem, jedino uz pomoc aas moze da se napravi neka ozbiljna prica u bb. Ali isto tako tvrdim da uz regulisanu ishranu moze se postici dosta, problem je danas sto svi zele za mesec dana da izgledaju kao Johny Bravo :). Na trecem minutu,u klipu koji sam postavio, lik koji stoji pored Ct-fletcher-a po meni onakvo telo moze bez anabolica uz regulisanu ishranu..mozda ja gresim

Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #8 on: October 25, 2013, 09:42:27 PM »
e vince je lik koji trenira sa chris jonsom (vincent garza mislim da se zove tacno). Tako kad pogledas kakav je bio ranije sta je uradio za god dana to je insane xd ima sad velik bf al opet...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Spotting A Fake Natural Bodybuilder
« Reply #9 on: October 25, 2013, 10:58:00 PM »
Na trecem minutu,u klipu koji sam postavio, lik koji stoji pored Ct-fletcher-a po meni onakvo telo moze bez anabolica uz regulisanu ishranu..mozda ja gresim
Auuuuu buraz  :boxed:

Uz regulisanu ishranu :lol: Kakve veze ishrana ima sa tim, sve je u hormonima. Mozes ti jesti i 1000g proteina i hidrata dnevno a opet imas granicu kojom brzinom mozes dobijati na masi npr, nebitno od ishrane. Naturalci sa 50mg testa nedeljno sto imaju mogu obrisati dupe i izgledati flat i mrsavo na 5% masti. Probaj imati 10kg+ preko natural granice, 5-6% masti i diuretik izgled trbusnjaka sve to uz ogromnu punocu kakvu ne mozes imati ni na 500g+ hidrata na masi. Ovaj momak je bio mozda 2 nedelje off na trenu od 2010 do sada :lol: