Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Protein, amino kiseline, glutamin, kreatin, stimulatori hormona::

GAINERI

(1/122) > >>

Punisher:
Zna li neko nesto malo vise da mi kaze o ovom proizvodjacu i konkretno o Hyper mass-u 5000,procitao sam nesto malo o njemu i po sastavu bih rekao da nije tako los a i cena mu je sasvim prihvatljiva 3200din za 5kg,ako neko ima iskustva i zna nesto vise o ovom Gaineru neka prenese

  Sasatva na 50g:

  Kalorije-----------196Kcal
  Energija iz masti-----5Kcal
  Proteini------------11g
  UH----------------34g
  Dijetalna vlakna-----0g
  Secer--------------9g
  Masti-------------0.6g

Ted Arcidi:
bacanje para kao i svaki drugi gainer  :wallbash1:

hawk:
probaj da nađes ako mozes n large od prolaba taj ti je dobar gainer a ima i odsta proteina po porciji,za mene je najbolji

Lazic:

--- Quote from: Punisher on September 14, 2007, 12:45:42 PM ---Zna li neko nesto malo vise da mi kaze o ovom proizvodjacu i konkretno o Hyper mass-u 5000,procitao sam nesto malo o njemu i po sastavu bih rekao da nije tako los a i cena mu je sasvim prihvatljiva 3200din za 5kg,ako neko ima iskustva i zna nesto vise o ovom Gaineru neka prenese

  Sasatva na 50g:

  Kalorije-----------196Kcal
  Energija iz masti-----5Kcal
  Proteini------------11g
  UH----------------34g
  Dijetalna vlakna-----0g
  Secer--------------9g
  Masti-------------0.6g

--- End quote ---
50 gr praha=11 gr proteina
500 gr praha =110 gr proteina
5000 gr praha = 1100 gr proteina =3200 din

da li se to isplati ?

BEGINER:
Lazic ti je sve reko a ja bih samo dodao da je Cytogen ko firma pozeljna za izbegavanje...Gejneri su bacanje para uopste generalno,ali ako vec oces gajener uzmi ili ON ili UN

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version