EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu  (Read 37666 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #10 on: June 17, 2010, 01:17:31 AM »
kvalitet neosporan .. samo je pitanje da li ce da nastave da budu pichke ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Grof of Milutovac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
    • KALEM DJORDJEVIC
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #11 on: June 17, 2010, 09:34:03 AM »
Nadjoh na netu:

U kom sastavu bi Srbija trebalo da igra protiv Nemacke da bi pobedila?

1. Spiderman
2. Batman
3. Robin
4. Superman
5. Optimus Prime
6. Zagor
7. Blek Stena
8. X-man
9. Hi-man
10. Bata Zivojinovic
11. Chuck Norris

Selektor: Carobnjak iz Oza

Klupa za rezerve: Band of Brothers

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #12 on: June 17, 2010, 12:20:37 PM »
Nadjoh na netu:

U kom sastavu bi Srbija trebalo da igra protiv Nemacke da bi pobedila?

1. Spiderman
2. Batman
3. Robin
4. Superman
5. Optimus Prime
6. Zagor
7. Blek Stena
8. X-man
9. Hi-man
10. Bata Zivojinovic
11. Chuck Norris

Selektor: Carobnjak iz Oza

Klupa za rezerve: Band of Brothers


Zaboravio si komentatora. To treba da bude Milka Canic, pa kad na pocetku prenosa kaze "Dobro vece" ima odmah da nam se smrkne :lol: :lol: :lol:

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #13 on: June 17, 2010, 12:24:38 PM »
Cek' bre, ja sam ocekivao Marka kraljevica ili bar Milana Toplicu u prvih 11... al' dobro, naturalizovani Srbi, kao kod Svaba gde je svaki treci Nemac!  :lol:

Ko ce od nasih da da svabamo go? Ko od nasih moze da pretrci Lahm-a? Pantelic sigurno ne! A Kasic se uvek ukenja, protiv Francuza je izgledalo kao da igra za njih, dobar igrac ali ima bug neki opasan.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #14 on: June 17, 2010, 12:32:23 PM »
Ne znam ko ce kod nas tacno dati go, ali sigurno znam da mi necemo primiti go. Ali ŠVABE PADAJU to je sigurno, nemozemo biti baksuzi 2 utakmice zaredom. Krasic ce sigurno biti najbolji igrac

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #15 on: June 17, 2010, 01:45:53 PM »
druze nema tu baksuz 2x za redom...pobedjuje onaj koji je trenutno bolji...nas kvalitet i kvalitet nemaca...nebo i zemlja...problem je kod nas sto svi ocekuju medalju...i to vecina zlatnu...ja sam rekao jos pre pocetka svetskog ...mi ako prodjemo u 2 krug treba da se pravi docek fudbalera ispred skupstine :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #16 on: June 17, 2010, 04:03:15 PM »
Nas kvalitet i kvalitet nemaca nije bas "nebo i zemlja". Tu smo mi negde... malo nam beže... al možemo ih uhvatit za mu*a pa nema beganja :lol:
Nije problem kod nas sto svi ocekuju medalju, doduse mi jesmo dosta nerealni pa kad nas nakantaju  :boxed: onda šok  :surprise:, naš problem je maler ili baksuzluk, pogledaj malo istoriju naseg fudbala pa ces videti da smo mašali prazne golove i gubili utakmice protiv raznih autsajdera(AZERBEJDŽAN) :wallbash1: a sedam dana kasnije odigaramo fenomenalnu utakmicu (1:1 sa Spanijom) :crazy:
A drugi problem je sto ovi nasi fudbaleri nisu ni malo srčani. Pogledajte Hrvate, ljudi prosto grizu po terenu, požrtvovani, trče ko blesavi, uklizavaju, grabe, ma ubili bi da daju gol a to se u reprezentacijama odnosno na SP najviše isplati i najviše ceni.
Nama treba odmah na pocetku utakmice zveknuti dva crvena kartona da bi se ovi nasi malo nabrijali za igranje jer će tad igrati iz INATA.
TAKI SMO TI MI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #17 on: June 17, 2010, 05:22:48 PM »
Quote
Tu smo mi negde

evo samo pogledaj ovako...nije toliko ni bitan rezultat sad ove utakmice sutra...ako izgubimo 3-0 ili 2-0 to je vec neki znak...ali i to da se zanemari...gledaj dokle  ce dogurati nemci a dokle mi...REZULTAT je jedini pokazatelj KVALITETA i RADA i ZALAGANJA na teretanu
al se nekad dobro jelo

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #18 on: June 17, 2010, 06:46:24 PM »
KVALITETA i RADA i ZALAGANJA na teretanu

korea je pokazala da se ovo prvo moze nadoknaditi drugim i trecim ...  KVALITET IMAMO ... krasic igra u CSKA , Stankovic uzeo sve shto se moglo uzeti ove godine , vidic u manchesteru , lane zelja dosta vecih klubova , oko kolarova se otimaju real i inter ..  bane u IDEALNOM TIMU PREMIER LIGE!!! ostali mozda ne tako zvuchni ali kacar , tosic , obradovic i ekipa nishta manje fudbala ne znaju od njih ..  moraju biti aktivniji po krilima i moraju da zele vishe od nemaca!!! moze se to dobiti samo od njih zavisi ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #19 on: June 17, 2010, 08:49:32 PM »
...gledaj dokle  ce dogurati nemci a dokle mi...REZULTAT je jedini pokazatelj KVALITETA i RADA i ZALAGANJA na teretanu
To je uredu. Ali do tog rezultata oni dolaze najviše samo zbog ZALAGANJA na terenu a manje zbog KVALITETA pa donekle i RADA. Ja hocu da kazem da smo po kvalitetu igraca tu negde ali sto se tice požrtvovanosti odnosno ZALAGANJA na terenu NULA.
E kad bi se nesto desilo da li u svlacionici ili na terenu pa ovi nasi zaigrali srčanije kao danas Grci (jbt kako je onaj crnjo dobio crveni Grci stisnuli, Nigerijci nisu mogli disati, ispalo na kraju utakmice da Grci imaju vise snage od crnaca, prosto su rasturali) i boriti se za svaku loptu Švabe namaju šanse, OSIM ako, ovo cu ponoviti, neproradi maler pa pocnemo mašati čiste zicere.