EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako uspevate!?!?!?  (Read 7337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #10 on: June 11, 2007, 12:30:59 AM »
A glavica kupusa u torbi za trening kupljena negde usput  :yes: ko dobar dan  :lol: Jaja u tasni, vidjena na skeneru kod obezbedjenja pri ulasku u zgradu u kojoj sam nekada radila  :hmm:
Should I stay, should I grow...

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #11 on: June 11, 2007, 12:44:43 AM »
a zamisli mene koja 30 x odem u wc na poslu da perem zelenu salatu-list po list, pa jos na to piletina zamirise na celom spratu...a "padobranci" samo dolaze...hteli bi malo..ali nemaaaa...ne dam...  :lol: :lol: :lol: ;D

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #12 on: June 11, 2007, 10:48:27 AM »
jos uvijek student, pa mi nije toliki problem al studij kako se blizi kraju u posljednje vrijeme svaki put kada odem an trening i vidim one ljude pitam se kako cu da se uskladim kad pocnem da radim ,hocu li stizati , kakav ce biti posao , pauze ,hocu li moci nositi hranu,kolege , samo me glava zaboli  ;D
onda se pitam sto ja ovo ne poceh na pocetku studija a ne na kraju c c  c  :crybaby:
inace kako sam pocela da teninram ,prije sam se cesto vani hranila pogotovo na pocetku faxa , a sad nema mi nista mrze kad se zadrzim negdje i moram vani nesto uzet jer mi vise nista se ne svidja od "gotove hrane" vani dok ja ne pripravim  ;D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #13 on: June 11, 2007, 01:04:15 PM »
kazem zeni sta mi treba, ona pripremi za ceo dan  i samo podrgrevam..nekada se smislim da i sam uradim nesto , ali nekada..

uglavnom pirinac sam spremim.
koliko to bude cesto , mnogo puta stignem taman da ne izgori :)

nekada koliko sam imao posla, jeo sam na radnom mestu po 100 puta..

kada sam napolju, i ako bude hladno mozes da nosis sve, sada leti, uglavnom gledam da jedem belo meso ili neko voce..

moze se sve samo polako i organizvano.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #14 on: June 11, 2007, 02:13:23 PM »
Dakle u Sloveniji sam naručio jedan mini frižider, doslovno je velik kao ona velika cigla građevinska, i sastoji se od nekog materijala za laboratorije sto se koristi za cuvanje od hladnoce uzoraka (to mu je kao primjena kad nije za hranu) moze se nosit kao sami drzać temperature a moze se ukljucit u struju/ili onaj deck za cigarete od 12V u auto...tako da cu hranu nosit gdje god idem i rijesim si problem a to sve stane u ruksak, problem je sto ga cekam od ove zime jer dolazi preko EBAY-a... :(
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #15 on: June 11, 2007, 08:29:44 PM »
jbg...organizacija je bitna, znam da je tesko ponekad, ali kda sve isplaniras valjano, nema da omane :thumbup1:
over & out