EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kreatin problem ili ne  (Read 1511 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline M.beatz

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
kreatin problem ili ne
« on: April 15, 2014, 07:54:57 PM »
dobro vece svima imam nesto sto bi zelio pitati ljude koji se razumiju vise od mene u kreatin, naime kupio sma prije par dana dymatize kreatin treniram 3 godine imam definicuju super plocice,ruka sve vrh naime nisam nista uzimao cak ni whey dok sam trenirao tad, e sad sam odlucio malo mase nabacit znaci cisto da povecam ruke ( sad obim 39) od ortaka sam cuo za kreatin i kupio dymatize juce sam prvi put uzeo 5 grama prije treninga cim sam popio poceo sam da podrigujem, to podrigivanje se ne osjeti tacnije podrigujem vodu svaki put kad bi uzeo makar i gutljaj vode podrignuo bi odem u teretanu 2litra vode popijem i jedno 40 ak puta podrignem znaci bukvalno svaki put kad uzmem vodu podrignem i tako juce citav dan jutros isto e sad ne uzmem nista prije treninga odem u teretanu isto podrigujem uzmem samo 5 grama posle treninga znaci u 2 dana sam unjeo 15 grama kreatina predpostavljam da mi je od njega znaci sve super osjetim snagu ili je to na nervnoj bazi stomak nista, glava takodje samo podrigivanje koje me muci vise od stalnog odlaska u wc koji je moram naglasiti manje nego sto sam ocekivao ali podrigivanje haos haos do cega bi moglo biti da prestanem uzimati ili sta kontao sam da unosim vazduha dok pijem vode pa sam radio standard zacepi nos i pij polako vodu ali nakon 10 sekundu buaa da izvinite podrignem nista to nije strasno da se cuje samo cisto naduva mi se stomak i podrignem
htjeo bi nastaviti sa kreatinom ali nez sta da radim zdravlje je najbitnije pa neka mi neko ko se bolje razumije kaze hvala