EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najbolji izbor  (Read 2272 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slavix97

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Najbolji izbor
« on: February 21, 2015, 06:10:00 PM »
17 godina 3x tjedno borilacki sportovi 2x tjedno teretana (snaga) ...

Poslje treniniga koristim impact myprotein whey + dekstroza
 
Sada se dvoumim izmedu aminoragehttp://x-fit.ba/supplement/amino/sci-muscle-amino-rage-500g i https://www.flexshop.com/hr/kreatin/cgt-10-600g.html Optimum CGT 10 .

Koristio bih prije treninga ili u toku treninga.

Offline fantomcina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
Odg: Najbolji izbor
« Reply #1 on: February 21, 2015, 11:20:55 PM »
Optimum, ima ime, a i koliko cega u sastavu..... Moja preporuka kupovina svakog sastojka posebno, po meni neisplativa oba...

Offline slavix97

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Najbolji izbor
« Reply #2 on: February 22, 2015, 11:36:11 AM »
Hmm, imate li nesto za preporucit za fokus,izdrzljivost ali da nije jaka stvar bez betaalanina jer imam 17 godina? inace mi treba za MMA

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Najbolji izbor
« Reply #3 on: February 22, 2015, 11:38:12 AM »
popij kafu...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slavix97

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Najbolji izbor
« Reply #4 on: February 22, 2015, 11:43:52 AM »
Iron CRE3 by Arnold Schwarzenegger Series uzet cu prije treninga kakav vam se cini ?

Offline fantomcina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
Odg: Najbolji izbor
« Reply #5 on: February 22, 2015, 02:49:44 PM »
Svi proizvodi koje si do sada nabrojao, osnovni sastojak im je kreatin. Zasto onda lepo ne bi uzeo samo kreatin? To je po meni najbolji izbor , za novac koji vredi cre3 mozes uzeti 1kg kreatina. Uzmi i koffein ako hoces da te nesto "radi" na treningu.

Offline slavix97

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Najbolji izbor
« Reply #6 on: February 22, 2015, 08:25:07 PM »
obicni monohidrat puno vise navlaci vode i slabijeg je ucinka doduse bolji je za izgled a za pump i snagu slabiji a meni treba snaga i pump :D

Offline fantomcina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
Odg: Najbolji izbor
« Reply #7 on: February 23, 2015, 12:12:48 AM »
Haha. Ako hoces snagu i pump onda se odluci za neki NO reaktor. I ove proizvode sto si naveo nisu za neku "pumpu" npr ovaj cgt samo kreatin taurin i glutamin. Moja preporuka i dalje kreatin obican , to navlaci vodu ako imas neku kategoriju e onda ok... Ali izgleda da ti trazis neki NO..