EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tecne amino kiseline  (Read 8453 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Tecne amino kiseline
« on: March 14, 2009, 12:53:36 PM »
Pre neki dan sam imao priliku da malo porazgovaram sa jednim bivsim BB takmicarom u teskoj kategoriji.
Izmedju ostalog rekao mi je da izbegavam tecne amino kiseline jer one "navlace" vodu u zglobove, njemu je najvise u koljeno.Posto smo razgovarali veoma kratko nije mi stigao objasniti zasto i kako nego mi je samo rekao to da tecne amino kiseline izbegavam.
Imali ikakvog smisla u tome i da li se to nekom desilo ??????? molio bi iskusnije da mi malo to objasne. :crazy:
 :crazy:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #1 on: March 14, 2009, 02:31:31 PM »
super
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #2 on: March 14, 2009, 11:12:38 PM »
http://www.nutritional-supplements-health-guide.com/amino-acid-side-effects.html

Expert Recommendation
A high amino acid diet can give you the healthy and disease-resistant life that you need. For your amino acid supplementation needs, we highly recommend Xtend Life's Total Balance which offers much more than what regular amino acid supplements do - it contains all the necessary amino acids at very safe doses, along with vitamins, minerals, herbal extracts and other supporting nutrients. It is by far the only one that we have seen to be unmatched in the market today.

In other words:

Ishrana bogata amino kiselinama može obezbediti zdrav život i jak imunitet koji je svim potreban. Jedino Tyrosine, koliko ja znam može izazvati mučninu, nervozu, promene ponašanja i to verovatno u jako velikim dozama. 

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #3 on: March 15, 2009, 09:34:03 AM »
Pre neki dan sam imao priliku da malo porazgovaram sa jednim bivsim BB takmicarom u teskoj kategoriji.
Izmedju ostalog rekao mi je da izbegavam tecne amino kiseline jer one "navlace" vodu u zglobove, njemu je najvise u koljeno.Posto smo razgovarali veoma kratko nije mi stigao objasniti zasto i kako nego mi je samo rekao to da tecne amino kiseline izbegavam.
Imali ikakvog smisla u tome i da li se to nekom desilo ??????? molio bi iskusnije da mi malo to objasne. :crazy:
 :crazy:


a jel bi hteo da kazes ime tog vrhunskog bb-a u teskoj,da znamo sa kojom velicinom imamo posla..
jel ipak je ovo info koji je izlgeda dugo vremena bio tajna i sada on mozda umire pa je odlucio da na tebe prenese svoje znanje.. :) :)

Offline Blek Stena

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • Zalud Beogradu slava,kada mu je Kragujevac glava
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #4 on: March 15, 2009, 04:10:40 PM »
Pa dobro, covek nije rekao da je to vrhunski bilder vec samo takmicar u teskoj.  ;) ;)

Vidis, nisam znao ovo za kolena... :hitself: :hitself:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #5 on: March 15, 2009, 08:04:02 PM »
Pre neki dan sam imao priliku da malo porazgovaram sa jednim bivsim BB takmicarom u teskoj kategoriji.
Izmedju ostalog rekao mi je da izbegavam tecne amino kiseline jer one "navlace" vodu u zglobove, njemu je najvise u koljeno.Posto smo razgovarali veoma kratko nije mi stigao objasniti zasto i kako nego mi je samo rekao to da tecne amino kiseline izbegavam.
Imali ikakvog smisla u tome i da li se to nekom desilo ??????? molio bi iskusnije da mi malo to objasne. :crazy:
 :crazy:


Recite kad onaj ČANAK pije amino kiseline :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #6 on: March 15, 2009, 08:39:31 PM »
Znači nisu baš nešto za definiciju! :evillaugh:

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #7 on: March 16, 2009, 07:11:38 AM »
Pa cim sam to cuo od njega vidio sam da prica gluposti ali gde cu ja coveku od 40 godina koji se BB bavi celi svoj zivot reci da prica gluposti. :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #8 on: March 16, 2009, 07:48:39 AM »
Pa cim sam to cuo od njega vidio sam da prica gluposti ali gde cu ja coveku od 40 godina koji se BB bavi celi svoj zivot reci da prica gluposti. :)

pa ti mu kazi da je CIKA PEKI REKAO  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Offline neca_ks

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Tecne amino kiseline
« Reply #9 on: April 16, 2014, 12:16:06 AM »
Pozdrav svima koji citaju ovo  :clap:
Treba mi jedan savet za amino kiseline... dobio sam " dymatize nutrition  liquid super amino 23,000 mg" da li mogu da ih rastvorim sa vodom i popijem i kako bi bilo najbolje da ih uzimam za definiciju misica? :crazy:
Hvala puno za odgovore, pozdrav  :)