EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja Dijeta  (Read 1901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The GuLiveR

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Moja Dijeta
« on: October 28, 2010, 04:08:59 PM »
Pozdrav ekipa  ovo je moja dijeta, pa da je podjelim s vama, ovako je Pedja napiso da treba:

Pon,Uto,Sri  2 g po 1 kg Proteina (Bjelancevine) UH samo iz dex...iz vlaknastog povrca se neracuna u ukupni unos UH

Cet,Pet 1.5 g po 1 kg Proteina UH 150 g

Sub,Nedelja 0,75 g po 1 kg Proteina UH 3 g po 1 kg


PON,UTO,SRI


07:30 - 15 GR BCAA + 15 GR GLUTAMINA
08:00 – KARDIO  30 MIN
09:00 – 200 GR PILETINE + SALATA
12:00 – 200 GR PILETINE + SALATA
13:30 -  TRENING SA TEGOVIMA
15:00 -  30 GR WHEY + 15 GR BCAA + 15 GR  GLUTAMINA
15:00 - 150 GR RIBE  + SALATA
18:00 - 200 GR RIBE + SALATA
21:00 - 200 GR  PILETINE + SALATA


CET,PET

07:30 - 15 GR BCAA + 15 GR GLUTAMINA
08:00 – HIT 20 MIN
08:30 – 100 GR PILETINE  + 40 GR PIRINACA + SALATA
11:30 – 150 GR PILETINE + 35 GR PIRINACA + SALATA
13:00 – TRENING SA TEGOVIMA  POSLIJE TRENINGA 15 GR BCAA + 15 GR GLUTAMINA
14:00 – HIT 20 MIN
14:30 – 30 GR WHEY PROTEINA   
15:00 – 150  GR RIBE + 75 GR PIRINACA + SALATA
18:00 – 100 GR RIBE
21:00 – 100 GR PILETINE


SUB,NED

09:00 -  125 GR PIRINACA + 100 GR PILETINE + SALATA
12:00 -  125 GR PIRINACA + SALATA
15:00 – 100 GR PIRINACA + 100 GR RIBE + SALATA
18:00 – 100 GR PIRINACA +100 PILETINE + SALATA 
21:00 -  100 GR PILETINE + SALATA

Dali je sve ok slazete li se komentar ?

Inace visok sam 1,93 CM a tezak 120 KG

Offline kudu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
Odg: Moja Dijeta
« Reply #1 on: October 28, 2010, 06:55:32 PM »
Pa da bi se složili ili ne (bar ja) moram(o) prvo da znam(o) šta želiš da postigneš (to nisi napomenuo)? Pošto malo nas ima natprirodne moći da to sazna bez direktnih informacija jedino što ostaje je da se igramo malo detektiva i testiramo svoje deduktivne veštine (ja ovo volim da radim). Ono što mene zanima je tvoj procenat masnoće (grubo 10-15%, 20-30%, 35%+)? Ti si visok, ali i prilično masivan, ali da li si pokretni Triglav mišića ili šetaš okolo protočni bojler od 80L? Ja nekako tipujem na ovu drugu opciju. Zašto? Pa ima tu dosta kardija (5 dana nedeljno, na prazan stomak, pa čak i 2 puta dnevno HIIT), zanimljiv odnos UH-a (ovo liči na neku vrstu carb-cycling-a, 3 dana nizak unos pa onda taman pre nego što mozak freaks out i pređe u stanje gladovanja, ti ga napuniš i tako u krug - ovo je dobar sistem). Pri tome dosta proteina, znači rekao bih da si ti od onih koji bi da se oljušte, ali da ne gube mišićnu masu, čak ako je moguće i da je dobiju dok gube mast. Ako sam došao do dobrog zaključka, ovaj sistem ishrane je odličan.
E sad par pitanja, komentara i sl. Kreatin? Da/ne? Da, ali si zaboravio da ga napišeš (onda ok)? Ako ne, zašto ne? Šta znam, ja bih dodao 5g dnevno, ali moguće da previđam nešto tu. Ovo meso je žive vage jel tako? Ili ispečeno? Ovako na prvu loptu rekao bih da je raw, a ne roasted. Čisto da ne bacaš pare jer se pri pečenju logično gramaža smanjuje jer se gubi voda u mesu (neko zna da previdi, pa eto). I tu salatu nemoj da jedeš ko ptičica, trebaće ti vlakna da te drže sitog.
To je to, ostaje da se ovo sprovede u delo i da se uživa u rezultatima.
Sometimes we take for granted the little things like food, like freedom

kad se rodilo celo je selo Boga molilo da mu dušu uzme, da ne priča okle je kad đe ode na stranu

Offline The GuLiveR

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Moja Dijeta
« Reply #2 on: October 28, 2010, 08:41:51 PM »
Hvala na odg.
Ja zelim da skidam mast I da Ono sto je ispod sala bar nesto ostane. Jel ? Pa nekupujem djaba bcaa I glutamin, omega 3 cu ubacivat po potrebi ili pec meso sa lanenim uljem, ili 2 kasikice u salatu.Sto se tice kreatina kupujem ga ove sedmice I takodje ce biti ubacen.Jos Nisam naveo da tokom treninga pijem AK+bcaa+glutamin+dex na 1 l vode Jer daje extra pump takodje ko nezna moze da pokusa a ko ima I malto moze I njega Malo skupa sa svim, a sto se tice bf nisam mjerio nelicim ma boiler jer Sam sportista do nedavno IMO Sam neki problema pa Sam se ugojio lezeci nepravilnom ishranom itd .... U pwm zna se vec sta IDE jel ? Pa da .... Takodje s ovom dijetom mogu uradit rotacije tj. Samo Dane mjenjati itd sto se tice hita I low intensity valjda se razumije prva tri Dana imam do 50 uh ili 0 I nije preporucljivo raditi hit nego low intensity a cet I petak vec se punim uh I tu ubacujem hit sub I Ned su odmor jer treniram svaki Dan po 1 partiju misica od pon do pet. Nekad cu ubacit I kardio sub I nedelju.Sto se tice hrane inace pravim po 1 kg isecem u foliju I stavim u rernu da se pece kad je gotovo I kad je vreme obroka Vadim peceno tj gotovo na dig vagu mjerim NPR 200 g Ali tacno u gram bad 200 gr hmm sta jos reci .... Pa NPR s vim krecem od sutra jedno 6-8 nedelja ako radilo I dalje produzivam kad prestane da radi idem rotaciju uh takodje 6-8 nedelja poslije toga ketogenu a keto vec imam sastavljenu I vise je nego extra cak I vise siguran Sam to cete vidjeti sve I ice slikano pocetak I kraj sa svakom dijetom takodje mozete jos komentirat sve sto nevalja sta izbacit mozda jos nesto ubacit ljudi ja vas pozdravljam ode jest ceka teletina pa se cujemo tj pisemo.... Pozdav Jasmin.

Offline The GuLiveR

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Moja Dijeta
« Reply #3 on: October 28, 2010, 08:50:26 PM »
Samo da dodam hit kardio , kad je preporucljivo raditi hit, e bas na prazan stomak I poslije tegova Sam da dodam I to

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moja Dijeta
« Reply #4 on: October 31, 2010, 08:36:59 AM »
daj slike
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap