EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: danilo23  (Read 41741 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
danilo23
« on: October 31, 2007, 04:07:40 PM »
Vidite ja treniram od 6 godina fudbal a sad imam 18 i prosle godine sam nesto batalio nesto se desilo samnom i totalno sam se zatvorio u kucu i ugojio se nenormalno :) i odlucio sam da smrsam.Smrsao sam tako sto sam samo rucao i trcao ujutro na gladan stomak i tako nastavljam sada samo rucam ali ne trcim toliko kao sto sam prije trcao.Sad samo radim vratilo razboj sklekove i trbusnjake i kad bi poceo vise da jedem odma pocinjem da dobijam na kilazi tako da ostajem pri svome da samo rucam :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
danilo23
« Reply #1 on: October 31, 2007, 04:13:17 PM »
ne valja ti taj posao
navikao si organizam na to,pa svaki obrok vise za njega je sok
moras da rasporedis hranu u toku celog dana
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
danilo23
« Reply #2 on: November 01, 2007, 11:32:34 AM »
evo da i ja upisem koju ... kazes da cim pocnes da jedes vise, ti se gojis ... pa poenta je u tome da jedes odredjenu hranu, jer ako jedes niskokaloricnu hranu u vise obroka nema sanse da se ugojis
ovako samo si usporio svoj metabolizam jer ti se fakticki izgladnjujes i kad pojedes nesto vise od tog jednog obroka, tvoje telo pocinje da cuva to kao zalihu jer dobija hranu samo jednom dnevno

pod hitno to moras da menjas ... citaj po forumu o ishrani da malo steknes predstavu o procesima u telu ... ne moze tako kako ti radis
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
danilo23
« Reply #3 on: November 01, 2007, 01:55:02 PM »
reci te mi radim svaku noc po 300 sklekova osim subotom i nedeljom posto odmaram pa  je li dosta toliko da radim?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
danilo23
« Reply #4 on: November 01, 2007, 02:10:10 PM »
nije danilo
misicu moras dati vremena da se odmori
citaj ovde i onda pitaj sta nije jasno,tu pisu osnovne stvari
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
danilo23
« Reply #5 on: November 01, 2007, 03:16:54 PM »
kao sto rece milan velika je greska raditi svaki dan iste misice...tako nikad neces razviti grudi ili stta vec jer misic raste dok odmara!!!
« Last Edit: November 01, 2007, 05:24:37 PM by Tanja »
al se nekad dobro jelo

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
danilo23
« Reply #6 on: November 01, 2007, 08:58:31 PM »
brate napisi ti meni kako ja da radim i radicu :)
ali da znas ja odavno treniram nisam pocetnik!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
danilo23
« Reply #7 on: November 01, 2007, 09:27:42 PM »
pa ne znamo sta hoces da uradis
sta hoces da uradis?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
danilo23
« Reply #8 on: November 02, 2007, 04:22:39 PM »
grudi brate ledja trbusnjaci misici biceps triceps i tako to

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: danilo23
« Reply #9 on: November 02, 2007, 04:35:47 PM »
mislio sam na to da li hoces da smrsas,ili da nabacis masu
mapisi kako se hranis i kako si mislio da treniras,one sklekove zaboravi,nema svrhe
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380