EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par pitanja  (Read 16281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Par pitanja
« Reply #80 on: December 13, 2012, 01:15:20 PM »
Naravno moras kvalitetnu hranu jesti... Nemoj misliti da hranom iz meka popunjavas te kalorije...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nele11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja
« Reply #81 on: December 13, 2012, 03:07:05 PM »
Ne,ne jedem uopste tu brzu hranu,jos na pocetku "dijete"sam to izbacio..Iskreno hranu iz meka mrzim,pre bih pojeo jednu dobru pljeskavicu(ako moram)nego onaj otrov...Da li smem za rucak makarone?

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja
« Reply #82 on: December 13, 2012, 05:40:02 PM »
Mnoooogo je 1000 kcal da ideš u minus.. to nema pojma ..maximalno 500 .
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline nele11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja
« Reply #83 on: December 13, 2012, 06:36:02 PM »
Sad sam maximalno zbunjen  :help:

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja
« Reply #84 on: December 13, 2012, 06:46:22 PM »
Pa ako si iyračunao da ti treba 3567 kcal ya odryavanje telesne mase koju trenutno imaš onda lepo skinesh od 200 do 500 kcal i eto ti deficit.  Ne znam odakle sad to 20 do 25 % deficit. 1000 kcal da tako skinesh je previse maltene si se vratio na BMR  što odmah i opet govori da su PROCENTI NEVIDJENA GLUPOST.

I još jedna stvar ynachi tebi treba 3567-400 kcal to je oko 3150. Postoji i termički efekat hrane(energija koju organiyam potroši da bi svario to što si pojeo) koji je oko 10 % . Znači da bi imao 3150 kcal koje organiyam koristi kao energiju ti morash da uneseš  oko 3450 kcal .
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Par pitanja
« Reply #85 on: December 13, 2012, 06:49:52 PM »
I ja sam za tu opciju da smanjis za 500 kcal za pocetak, bolje je iz razloga ako kile ne budu isle dole onda mozes smanjiti jos, imas prostora, a ako odmah smanjis za cetvrtinu...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja
« Reply #86 on: December 13, 2012, 06:59:41 PM »
Ima da idu kilogrami i sa minus 300 kcal ako sve lepo pazi i računa, ja mislim da je ipak 500 maximum za deficit već sam napisao ybog čega tako mislim, a to je što se sve više priblizava bmr-u..naravno morash da spojish neki vremenski period ne moze to za mesec dana..
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN